Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a bőrszerkóról.Végre valaki megfogalmazta tökéletesen a jót!Az a hölgy aki az orvosira jár.Ebből is látszik milyen jó fejek és normálisak a tetováltak.Nekem van a lábamon és a kézfejemen egy csillag és szeretem.80 évesen meg már kit érdekel hogy néz ki.Most gondolkodom két új tetkón,egy a derekamra "Nyomjad még"feliratot,a másik pedig a hasam alá:D "10 centivel lejjebb" Elvégre 80 évesen kell lehet egy kis ösztönzés a férjemnek ha elfelejtené mit akart odalent.
2010. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválás ha ízléses, nem gond.

A gond az hogy nem szólt Neked előtte, ez viszont vagy azért van mert tudta hogy ellenzed (ez esetben jogos a büntetés), vagy azért, mert azt gondolta hogy ellenzed. (ez esetben pedig igen komolyan el kellene vele beszélgetned arról hogy nyugodtan megkérdezheti a véleményedet, nem fogod leharapni a fejét)


Ha a fiam egyszer azzal áll elém hogy tetkót akar csináltatni, azt fogom mondani nyugodtan tegye ha ízléses, normális minta, és ha megbízható helyen készítik. Nem fogok beleszólni, hiszen a kisgyermekkor elteltével már nem rendelkezem a testével, ez számomra egyértelmű, maximum annyiban van beleszólásom, hogy ízléses legyen amit tesz magával nehogy megbánja.


A kosztümös hölgy mondanivalóját én értem, de a gyengébbek kedvéért: arra célzott, hogyha pl csináltatott volna valami jól látható helyre akkor nem illene most a kosztümös, elegáns megjelenéséhez és ebben teljesen igaza van. Nem azt akarta mondani hogy ő csak kiskosztümben jár és emiatt ellenzi, hanem azt, hogy az ő stílusával, hivatásával, ruhatárával nem összeegyeztethető.

Annak aki ezt a mondanivalót valamilyen furcsa "agy"munkával összekapcsolta a szexszel, hát neki szerintem valóban inkább szexelnie kéne mint itt írogatnia az ostoba eszmefuttatásait. Mindenki jobban járna..a pasija is és a normális válaszolók/olvasók is.


A kérdezőnek: 17 évesen ez az "elkapom a leányzót" már nem éppen megfelelő, hiszen maholnap el kell kezdened őt kis felnőttpalántakánt kezelned, tehát az "elkapom" helyett a "leülök és megbeszélem vele" kellene hogy nyerjen. Mondd meg neki hogy a baj az volt, hogy nem kérte ki a tanácsodat, hiszen tudnia kell hogy bármit megkérdezhet Tőled, nem kell hogy mindenben egyetértsetek, de a lényeg hogy tudj róla és ennek fényében dönthess.

Az "amíg én tartalak el" kezdetű mondóka pedig ritka ronda dolog szerintem is, mert így azt éreztetjük a gyermekkel, hogy azért nem tehet valamit mert az én fizetésemből eszik/lakik/stb....tehát valahol zsarolás-szaga van, én soha nem mondanék ilyet a fiamnak. Mert pont emiatt nem alakul ki benne az igazai őszinteség a szülő felé, mert mindig benne lesz ez a dacos alsóbbrendűségi érzés ami kísérheti majd egész életében.

2010. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 anonim ***** válasza:
11%
Nem ostoba eszmefuttatás okoska!De egy kis humorral sok mindenem túl lehet lenni,de sajnos vannak emberek akikből ez hiányzik mint a kösztümös meg ööööönnnnnnn!Ha magának van gyereke ,őt nagyon sajnálom,ha nincs akkor meg tegyen jót a társadalommal:sterilizáltassa magát!
2010. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/125 anonim ***** válasza:
bocsi,van gyereke,akkor sajnálom,mármint a gyereket
2010. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
Elegáns ruhából úgysem fog kilátszani a csípője.
2010. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 anonim ***** válasza:
15%

Van egy ötletem kit kellett volna sterilizáltatni ahhoz hogy most ne legyél itt....

Csak magamat tudom ismételni, és gondolom ebben egyetért más is: inkább menj szexelni. De kizárólag védekezéssel hogy ne szaporodj te sem.

2010. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 anonim ***** válasza:
30%
A humor és a tahóság nem egyenlő.
2010. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 anonim ***** válasza:

Ha olyan anyám lenne mint a kérdező,vagy a kosztümös,vagy mint a 15:36-os aki leszólta a bőrszerkóst,inkább lennék hajléktalan.Az ilyeneknek Minek gyerek?!Egy igazi anya megérti,támogatja a gyerekét,és akármilyen a gyereke,mindig egyformán szereti,olyan mint az én bőrszerkós,tetkós anyukám.És az orvosira járó lány is nagyon jó anya lesz.

Nekem is van tetkóm,és mégis ügyvéd leszek.

2010. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 anonim ***** válasza:
52%

Én vagyok a 15.36-os. olvasd már te szerencsétlen amit írtam!!! Azt mondanám a fiamnak, csináltasson tetkót nyugodtan, csak valami normálisat (amit úgy kell értelmezni, hogy ne ocsmány szavak vagy bármi ilyesmi legyen)

Nem hiszem el hogy jogi egyetemre olyanok járnak akik nem tudnak értelmezni egy egyszerű beírást egy egyszerű kérdésre. A kosztümös csaj írását sem értetted....hogy fogsz jogszabályokat értelmezni?

Ha valóban ügyvédkedéssel fogod keresni a kenyered lehet hogy tényleg hajléktalan leszel.

2010. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/125 anonim ***** válasza:
47%
Már "szaporodtam"ahogy nagyon intelligensen leírtad.Két kitünő tanuló gyerekem van ,a lányom ügyvéd lesz a fiam mérnök.Diplomások vagyunk a férjemmel és igen megyek szexelni!Azok ilyen keserűek meg utálatosak akik még életükben nem szexeltek egy jót!
2010. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!