Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
 71/125 anonim ***** válasza:
0%

Mellesleg nekem is van jogi diplomám és tetkóm is, utóbbiból kettő is.


És szexelni is szoktam.

De senki nem kérdezte.

2010. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem egymást kéne szidni,és kötekedni,hanem a kérdésre válaszolni.

Sajnos van itt egy-két olyan ember,aki csak a diplomájával tud érvényesülni,nem a saját,önálló gondolataival.

2010. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 anonim válasza:
Izléses???? Kinek mi fér bele! Ez relatív! Hihetetlen mindenkinek maga a norma! Én ízléses vagyok és tele vagyok varrva! És a környezetemnek csodaszép! 4 évestől a 82ig, rengeteg emberrel találkozok, sőt emberekkel dolgozom, és megnyugtatok mindenkit, elfogadják, mert szeretnek! Ez az egész fel van már fújva!
2010. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 anonim ***** válasza:
Mitoxx=okos!
2010. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 anonim ***** válasza:
a szexelős komment szerintem sem volt vicces. Ez a sterilizáltassa magát meg durva, miért kell rögtön átmenni alpáriba? csak mert nem egy véleményen vagyunk? na és akkor mi van? ettől színes a világ, milyen unalmas lenne ha mindenki mindenkivel egyetértene. Kicsit több toleranciát meg tiszteletet az embertársaink iránt!
2010. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 anonim ***** válasza:
Akinek nincs tetkója vagy nem engedi a gyerekének az anya-lánya szerint már nem is ember és nem is lehet jó anya.
2010. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ bocsánat hogy szeretem az anyámat,és a legjobb barátnőm.

Úgy látszik szinte mindenki konzervatív f*sz.

Senkinek sincs humorérzéke,senki se érti hogy a gyereket hogy ha szigorra fogják,csak azért megfogja csinálni,az ő döntése.A csaj már nem gyerek,17 éves könyörgöm.

Nem a középkorban élünk,hogy ha csinál valami rosszat elverik.

2010. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy baj hogy szereted anyádat? Nem ez a téma, se nem az hogy ő mikor szexel.


Egyébként a válaszolók közül elég sokan megértették amit írsz, hogy a gyereket nem kell szigorra fogni és hogy 17 évesen már lehetne neki tetkója ha ízléses.

Magyarán már csak a sárdobálás megy a ti családi életetek, és egyikre sem kíváncsi senki,


kedves kérdező, remélem találtál azét néhány hasznos választ is.

2010. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 anonim ***** válasza:
kimaradt egy "és"
2010. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 anonim ***** válasza:

minden ember akinek nem tetszik a tetoválás konzervatív f@sz? Miért beszélsz így?

Jézusom mennyi gyűlölet árad belőled....félelmetes

2010. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!