Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
 81/125 anonim ***** válasza:
Más is írta hogy szexel nem csak én.Más is írta hogy elitéli az ilyen konzervatív hozzászólókat,mint némelyik ember volt.Azokkal miért nem foglalkoztok?Én már régen túlvagyok a témán,szót sem érdekel a dolog,akkor meg mi a f*szt kell ezen még agyalni??Ennyire unatkoztok??Mivan??Ennyire ritka hogy anya és lánya ennyire kiáll egymás mellett mint mi??Inkább a saját házatok táján nézegessetek.
2010. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 anonim ***** válasza:
69%

Úristen hova fajult ez a dolog :S Könyörgöm, nem tudtok kulturáltan beszélni? Ki a fenét érdekel, hogy ki mikor szexel? Hogy jön ide egyáltalán a szex?

Akinek ennyire fájdalmas, ha nincsenek vele egy véleményen az minek olvasgat egyáltalán ilyesmit? Meg hogy lehet ennyire tiszteletlennek lenni a másikkal szemben, hogy sterilizálja magát? Azért ismerjétek már a határokat mielőtt egymással beszéltek, főleg ha annyi idősek vagytok amennyinek magatokat vallottátok.

2010. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 anonim ***** válasza:
nem a vélemények nem egyezéséről van szó.humor,vicc,poén stb.ennek a hiánya sok embernél.egyszer egy idős asszony mondta ,hogy aki nem tud egy jót röhögni,enni,....az minek él?nem ilyen drasztikusan fogom fel de van benne igazság.
2010. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 anonim ***** válasza:
52%

Már ne is haragudj de látom anyukád nemcsak a "humorra", hanem a kulturálatlan, ocsmány beszédre is megtanított! Gratulálok!


Most már tényleg el lehet menni lazítani egy kicsit, mert ez már valóban sok itt.

2010. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 anonim ***** válasza:
47%
Humor és vicc? A sterilitás??? Magyarázd el unokatestvéremnek, aki tényleg meddő, hogy mennyire vicces dolog ez. Ez már bőven túlmegy azon a határon amin még mosolyog az ember. Ez bántó és teljesen oktalan is. Hogy lehet ilyet kívánni egy embernek? Főleg egy olyannak, aki semmi rosszat és trágárat nem mondott, végig kulturáltan írt. Áhhh, visszataszító, hogy egyesek pár mondatra alapozva olyanokat vágnak a másik fejéhez, amit jobb esetben egy komoly veszekedés során sem hangzik el.
2010. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/125 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell kiállni egymás mellett, hogy duettben nyomjatjátok a "mindenki f@sz" szöveget, mert ez senkit sem érdekel!

Nem attól lesz egy anya-lánya kapcsolat jó, ha az anya mindent megenged.


Kedves kérdező, itt a konkrét példa rá :)

2010. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/125 anonim ***** válasza:

Tényleg, írjátok már le könyörgöm hogy melyik része volt a vicces a mondandótokban?

Mert visszaolvastam és nem találtam semmi vicceset, csak azt hogy aki nem értett egyet veletek, arra rászálltatok, elmondtátok mindenféle rossz anyának és olyan dolgokkal dobálóztatok, ami valaki életének tragédiája.


HOL vicces amit írtatok?

A sterilizálással kapcsolatban egymással viccelődjetek ha nektek tetszik ez a fajta feketehumor.

2010. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim ***** válasza:
Én sem találtam benne semmi humorosat, de biztos az én humorérzékem rossz, ha nem találom viccesnek azt, hogy valaki leírja, hogy szexelni megy. Majd megmutatom anyukámnak is, hátha ő röhögni fog és akkor bebizonyosodik, hogy bár bőven elmúltam 18, de mégis azért nem tartom humorosnak, mert fiatal vagyok.
2010. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
51%
nem lányom írt hanem én,és szakadjatok már le a témáról,már órák óta ezen csámcsogtok tényleg nagyon ráértek.ha olvastad akkor láthattad volna,hogy többen is írták milyen jót nevettek,akkor ők,hogy -hogy értették a poént? orvos is van köztük......és nagyon kedves.
2010. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 anonim ***** válasza:
Az orvos lány tényleg kedves volt, és hihetetlen, de mégsem ilyen hangvételben írt, mint te vagy a lányod, passzolom melyikőtök volt, és ő sem azon nevetett, ahogyan trágárkodtál felnőtt ember létedre, hanem mert számára humoros volt, számomra pl. nem, a sterilitás meg főleg nem, mikor ezer meg egy meddő emberrel találkozom és próbálok rajtuk segíteni. Nekem annyira nem volt vicces..és szerintem hatalmas kulturálatlanságra vall. Ha pedig nem tetszik, hogy ezzel foglalkoznak, akkor máskor ne írj olyat, ami ekkora nem tetszést válthat ki.
2010. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!