Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:

egyébként meg emberek, mi baj van azzal ha valakinek nem tetszik a tetoválás? Ezzel nem azokat szóljuk le akiknek van, szíve joga mindenkinek, engem nem zavar, de én magamnak sosem csináltatnék, és mivel nekem nem tetszik, érthető hogy a lányomon sem tetszene. De ettől még nem fogok másképp kezelni egy embert mert neki éppen van.

Ez nem "maradi gondolkodás", hanem egyszerűen ízlés dolga

2010. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 anonim ***** válasza:
100%
Te is az eltartással zsarolod? Ne csodálkozz, ha felnőttkorában elmenekül és vissza sem néz.
2010. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/125 A kérdező kommentje:
Nem zsaroltam, hanem ezt kijelentettem, nem fűztem hozzá többet.! Nem tiltom el semmitől bulizzon, igyon persze mértékkel de ilyeneket ne csináljon...
2010. okt. 10. 13:14
 44/125 anonim ***** válasza:
67%

Aha, te úgy veszed, hogy kijelentetted, de ez zsarolás is részben.

Hidd el, menekülni fog tőled.

És erről csak te tehetsz..

2010. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/125 A kérdező kommentje:
17 évesen ne a tetováláson járjon az esze, De különben nincs semmi bajom a tetoválásokkal, lehet szép is. De az esik ilyen rosszul hogy megmerte tenni. és amikor kérdőre vontam megrázta a vállát.
2010. okt. 10. 13:16
 46/125 anonim ***** válasza:
66%
jah az ilyetbirom még itt laksz meg még én tartalak el....majd meglátod ezzel a hozzá állásal fogod saját magad ellen fordítani amint alkalma lesz már költözik is és ez csak te miatad lesz.. majd akkor gondolj vissza hogy mit rontottál el
2010. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 anonim ***** válasza:
39%

Ismeritek azt a szót, hogy tisztelet? megbecsülés? és a többi...vagy csak az megy itt, hogy "sz@rok rá, anyám szemét, azt csinálok amit akarok, az én testem, bla bla"

Ott él az anyja házában, tetszik vagy nem, ő tartja el, erre csinál valami olyat amiről tudja hogy tiltott, ráadásul nem is a saját pénze. Ez pofátlanság. Várjon egy évet, amíg nagykorú lesz, és akkor lehet. Amíg kiskorú ne pattogjon, főleg nem úgy hogy meg van neki tiltva. Elvégre mégiscsak a szülei!

2010. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/125 anonim ***** válasza:
63%
Kedves kiskösztüm!Én speciál hajcsavarás helyett inkább szexelek egy jót a férjemmel,de hát kinek ez ,kinek az.Na mentem mert főzni is szoktam és kivasalom a motoros bőrszerkó-kösztümömet!
2010. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 anonim ***** válasza:
52%
az ember nem vágja a gyerekéhez hogy ő tartja el, ha normálisan betartja a játékszabályokat. De ha hülye akkor igenis lehet menni, ha nem tetszik neki, boldoguljon egyedül. Ha pedig ezért nem fog rám nézni a későbbiekben, mert nem akartam engedni egy tetkót pl, és meg mertem említeni hogy amíg én tartom el és kiskorú, nem csinálhat ilyeneket, akkor menjen Isten hírével....aztán majd megjön az esze
2010. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 anonim ***** válasza:
76%

17 éves félig nagykorútól mi a francért kell bármit is kérdőre vonni?

Jah meg az ócska hülyeség: amíg az én kenyeremet eszi addig kussol :D Erre is van 1 megoldás. fogja magát el megy és máris nem a te kajádból fog enni. Ien egyszerű.

a 24éves fiad meg nem abba a korba született bele mint a lányod.

18/F

2010. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!