Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 anonim ***** válasza:
86%

Wáá de utálom az ilyen beszűkült embereket mint az egyik válaszoló.Illetve csak ezt a hozzáállást.

Füves cigi,kokó??

Hogy jön ez össze a tetoválással?Sosem drogoztam és erkölcsös,normális ember vagyok.

Attól,hogy valakinek ez a stílus tetszik még nem kell bűnözőnek titulálni.

Jajj atyaég!:)

2010. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/125 anonim ***** válasza:
70%

Úristen,ennyiből ilyen nagy ügyet csinálni:S

14évesen csináltattam az első tetoválásom,és anya támogatott.

Ha valaki visszafogja a gyerekét,az mégjobban megakarja csinálni.

Barátnőm csináltatni akart egy piercinget,de az anya nem engedte,és ezért a lány csak azért megcsináltatta.

Ha megvered azzal ugyse érsz el semmit,mert még jobban eltávolodik,és nem fog bízni benned.

17évesen van egy tetoválása,nem nagy dolog,és az ő döntése volt,ha megbánná később.Nem 40-50évesen kell csináltatni tetoválást.

2010. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy később megbánja, de akkor már késő
2010. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:

legalább jól néz ki a tetkó?

Én tudok egy olcsó szalon ahol jól javítanak, én is ott csináltattam mind az 5 tetkómat, és nem vagyok drogos.

2010. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
100%
Alakíts ki olyan kapcsolatot a lányoddal, hogy meg tudjatok beszélni mindent. Nem véletlen, hogy nem szólt neked.
2010. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
100%

Egy tetkó,még nem a világ vége!Szerintem téged sem az idegesít,hogy tetkója van,hanem az,hogy nem szólt.17 éves nagylány már,azt csinál a testével,amit akar,ha a derekán van,akkor meg maximum nyáron villan ki.Egy év múlva lesz 18,szerintem üjj le vele beszélgetni,de ne úgy,hogy tiszta ideg vagy,hanem normálisan,mondjuk egy laza kávé mellé,és kérdezd meg,hogy miért nem szólt?

Meg kell értetned vele,vagy inkább el kell érned nála,hogy BÍZZON benned,és például az ilyen dolgaiba beavasson.

Szerintem még meg is dícsérheted,hogy milyen jól néz ki.

Ha most nem gyúrsz arra,hogy jó legyen a kapcsolatod,akkor lehet,hogy később annyira el fogtok távolodni egymástól,hogy örölsz majd,ha havonta egyszer látod.

Nyílván azért nem kérdezte meg,mert tudta,hogy nem csak nem engeded,hanem még le is kiabálod érte.

Szépen nyugodtan üljetek le,mond meg neki, hogy kislányom,ez nagyon rosszul esett..........de mutasd csak,hadd nézzem meg..

Na nem ragozom tovább,még csak annyit,hogy szerintem egy gyerek pont annyira tiszteli a szüleit,amennyi tiszteletet ő kap tőlük.

2010. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 anonim ***** válasza:

Még az a jó h nálunk nincs ien gond. én srác vagyok de sose szóltak bele mit csinálhatok :D tetkó piercing itt szokványos.

18/F

2010. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt kiakadni.. én anyukám inkább beszélgetne velem erről és ha megengedi elvinne egy normális szalonba..

:)

2010. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 anonim ***** válasza:
84%

Ha a gyerek titokban kell, hogy valamit megcsináljon az általában azért van, mert a szülője olyan helyzetet teremt, hogy az ifjonc nem tud vele őszintén beszélgetni.

Erre utal a benyitogatás is.

Egy gyermek, akármennyire is a szülő tartja el és alapvetően hálásnak és tisztelettudónak kell lennie, akkor is egy önálló emberi lény, egy indivídum, akit emberi mivoltában tisztelni kell.


Én a helyedben változtatnék a stílusomon. Leülnék vele és nem cirkuszolnék, mert azzal csak mégjobban előszintétlenedik.

Megértetném vele, hogy vannak döntések, amiket ha meghozataluk előtt megosztana veled, az anyjával, akkor azt te is megtisztelésnek és intim bizalomnak tekintenéd. És mennyivel jobb az, ha meghittebb az anya lánya kapcsolat.

De ezért tenni kell.

2010. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bűne.
2010. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!