Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/125 anonim ***** válasza:
14%

gratulálok, amelyik azt mondta, hogy inkább örüljön. ma tetkó, holnap füves cigi, aztán kokó, stb.

Amúgy azt megcsinálhatod, hogy megkérdezed tőle, hogy hol csinálták meg neki. Ő szépen megmondja - vagy kivered belőle - és feljelented őket érte, mert kiskorúnak NEM csinálhatnak tetoválást engedély nélkül (18 alatt szülői engedély kell hozzá anyja-apja engedélye, ha jól tudom, de legalább az egyiké BIZTOS)

2010. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/125 anonim válasza:
82%
Szerintem beszéljétek meg, de amúgy a teste az övé! Az első tetkómat 15 évesen csináltattam, normálisnak tartom magam, nem gátolt semmiben, normális munkám van, és az én anyukám volt ez ügyben a leges leges legszuperebb anyuka a világon!
2010. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/125 anonim ***** válasza:
12%
facebook elvonás...
2010. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/125 anonim válasza:
91%
Te nagy agy! Tetkó meg füves cigi! Te jó ég, mibe vagy te ember? Sok NCIS-t nézel!
2010. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/125 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem kérdezett meg, az csakis a te hibád. Valószínűleg nagyon jól tudta, hogy nem lehet majd veled érdemben beszélni a témáról, őgyhogy a kezébe vette a dolgot.

Mostmár nem tehetsz semmit, azon kívül, hogy elkezdesz vele kiépíteni egy bizalmi kapcsolatot, amíg még nem késő és nem veszíted el.

És még mielőtt túldramatizálnád: a tetoválás nem árt se neki, se senki másnak, úgyhogy fölösleges is lenne tépni a szádat.


UI: az, hogy csak úgy rányitsz külön bunkóság.

2010. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/125 anonim ***** válasza:
81%

azért ne verd meg szegényt..de komolyan ne is csodálkozz ha nem engedsz valamit azt annál jobban akarja egy kamasz...pofozás se jó mert csak magadra hararítod meg 17 évesen már régen késő hiszen félig felnőtt szóval azzal nem sokat érnél, el kell beszélgetni vele de ne úgy hogy érezze hogy még mindig te vagytok a főnökök mindig a te engedélyetek kell mert akkor még több hülyeséget fog csinálni...


ha 18 évesen csinálja és nem kérdez meg hogy mit szólsz hozzá akkor mi van???

2010. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/125 anonim ***** válasza:
91%

Én is 17évesen csináltattam az előt.

Nem bántam meg.Anya azt mondta az én testem,tudta ugysem tudná megakadályozni.Azóta még kettő lett.

Nem bántam meg,izléses,visszafogott tetkók.

Nemsokára 18.Szerintem hagyd ezt a"majd elkapom a leányzót"stílust.Ezzel csak megrontanád a kapcsolatotokat.

Már ugysem lesz jobb ha leordítod a fejét neadjisten meg is ütöd.

Ha így érzi jól magát akkor ez van.Már senki sem botránkozik meg ezen,nem fogják könnyűvérűnek vagy bolondnak titulálni.

Nameg legalább nem feltünő helyen van és el tudja takarni.

Ha tiltod akkor csak rosszabb lesz.

Én a helyedbe leülnék vele,elmondanám neki,hogy jobb lenne ha legközelebb közösen megbeszélnénk az egészet és szépen együtt elmegyünk egy igényes tetoválószalonba és egy izléses,mindkettőnknek tetsző tetkót csináltatunk;)

De ha így állsz hozzá mint valami hárpia nem is csoda ha legközelebb sem fog szólni semmi ilyesmiről:)

2010. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/125 anonim ***** válasza:
59%

Kopogás nélkül bemenni, gratulálok.

A másik meg az Ő teste és az Ő élete. Had rendelkezzen már vele úgy ahogy akar. Ha meg elcseszi az az Ő hibája.

2010. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/125 anonim ***** válasza:
90%

úgy bírom hogy ma tetkó holnap meg már kokain. buta aki ilyet mond, már bocs. nekem is van tetoválásom és nem drogozok, pedig már 2 éve csináltattam. a kettőnek semmi köze egymáshoz, ergo minek ugat itt ilyen demagóg ember.

ha nekiesel semmire sem mész vele. örülj neki, hogy nem olyan nagy. ugyanúgy a lányod. beszéld meg vele, sokkal többre mész normális hanggal. ezzel már sokmindent nem tudsz kezdeni, leordíthatod a fejét, de csak rosszabb lesz hidd el. ha tetkót akar úgyis csináltat, inkább azt érd el, hogy bízzon benned annyira, hogy máskor kikéri a véleményed, tanácsod. ha csak azt látja, hogy úgyis ellenállásba ütközik, akkor inkább megcsináltatja a hátad mögött.

erőszakkal pedig úgysem szeded ki belőle a hely nevét, ahol csináltatta. valóban engedélyköteles, de ez csak egy papír, amire egy elsős is odafirkant egy vonalat, mondván, hogy anya írta alá és ennyi.

2010. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/125 anonim válasza:
83%

Sem a verés, sem a feljelentés nem vezet semmire.

Egyrészt csak felesleges köröket futnál, másrészt azzal nem tűnik el a tetoválása. Ha már megcsináltatta, ülj le vele beszélgetni és mond el, hogy mennyire bánt, hogy nem kérte ki a véleményed/engedélyed. Sokkal többre mész azzal ha kicsit megértőbb vagy, mint azzal, hogy kiteszed ezeknek az anyai aggodalmaknak. Az előttem szólók közül valaki írta a füves cigit meg kokaint... Szerintem egyáltalán nem függ egyik a másiktól, de ha ellenségeskedsz vele akár dacból még az is előfordulhat, hogy ezekhez nyúl. Mert a saját anyja nem érti meg... (ne felejtsd el, 17évesen még lázad az ember, kamasz) Sok megértésre van szükségük és nem dorgálások sorozatára.

2010. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!