Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
58%

Már semmit nem tudsz csinálni...


Annyit tehetsz, hogy bemehetsz a tetoválószalonba, és megkérdezed, hogy hogy merték megcsinálni. A tetováláshoz 18 alatt szülői engedély KELL.

2010. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
78%
Ne dramatizáld túl. Majdnem felnőtt, és az ő teste.
2010. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
22%
egy pofon, mást nem tudsz csinálni..:S valószínűleg nem használ, de tényleg nemsokat tudsz tenni.. nekem eszembe se jutna, apa feldarabolna, az biztos.... pedig együtt sincsenek anáyval..
2010. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
95%
Melyik zavar jobban? az hogy megcsináltatta vagy az hogy nem kérdezett meg téged??
2010. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
77%

Most már semmit nem tudsz csinálni vele. Üljetek le és beszéljétek meg értelmes emberi módon, hogy engedélyt kellett volna kérnie és legközelebb ezt tegye is meg, amennyiben nem töltötte még be a 18-at. Most már nem fog lekopni, ezért semmiképpen nem mondom hogy jól verjétek meg. Egy 2-3 hetes szobafogságot és net elvonást én bevetnék. Bár én nem vagyok ellene ezeknek a dolgoknak, nem fogok csináltatni se piercinget se tetoválást se most, se később.

Mindenképpen normálisan kell megbeszélni a problémát. Lázadó tini, úgyis meg fogja bánni!

16L

2010. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 A kérdező kommentje:
Mindkettő nagyon zavar.!! Na majd elkapom a leányzót.
2010. okt. 10. 12:18
 7/125 anonim válasza:
70%
olyan nagy dolog egy tetkó? szerintem amíg ez a legnagyobb baj egy 17 éves lánnyal, addig inkább örülj. :-)
2010. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező,nem a középkorban élünk, nőj már fel.
2010. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim válasza:
100%

Csinálni, nem sok mindent tudsz vele. Én most, mint lány gyermek írok, aki majdnem ugyan ilyet csinált. Én 16 és fél éves voltam, mikor átlövettem a nyelvem. Előtte megkérdeztem szülőktől, nem engedték, hát én meg dacból fogtam magam és megcsináltattam. Mikor kijöttem a kozmetikustól már bőgtem, hogy mi lesz otthon, két napig tudtam eltitkolni, utána rájöttek. természetesen kiakadtak. kaptam egy hatalmas fejmosást és megígértették velem hogy amint lehet kiveszem.(Feldagat, ha kivetem volna begyullad)Persze a tetoválással már annyira nem egyszerű...

Megkérdezett téged valaha is hogy csináltathat-e? Beszélték vele most róla? Hogy megbánta-e? Esetleg, kitudja lehet henna, az meg 2 hónap alatt teljesen kikopik, egyik barátom is csináltatott olyat....

Ne gondolj arra, hogy te nevelted rosszul, ez egyedül az ő hibája, divat, másoknak is van, megtetszett neki, nem látja be a következményeit. Én nem akarom védeni a lányodat, saját magam is a pokolba kívántam mikor én tettem ezt a szüleimmel, viszont még ha nem is szimpatikus, csinálni már nem tudsz mit vele. Inkább csak nyugodjatok meg, és mondjátok el neki hogy ezt miért kellett? Lelkileg sokkal jobban lehet hatni egy gyerekre, mint fenyítéssel. Ha látja rajtatok mennyire fáj ez nektek, biztos ő is megbánja és máskor kétszer meggondolja.

17/L

2010. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
31%
Sok-sok pénzért el lehet azt is távolítani. Nincs megoldhatatlan probléma, csak elég pénz nincs.
2010. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!