Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
75%
Hol élsz asszony?Én 37 éves vagyok két éve van tetkóm és imádom és azt bánom,hogy nem hamarabb csináltattam.A lányom 15 és már van egy tetkója és imádja.Én bíztattam,hogy csinálja.Ha nem szólt neked arra volt oka,gondolom nem sok mindent beszélhettek meg.,hát ez gáz.Én a lányomnak nemcsak az anyukája hanem a legjobb barátnője is vagyok,mindent megbeszélünk!Ha meg ilyen agresszív vagy nem is csodálom,hogy nem szól neked,én sem szólnék,ne csodálkozz ha hamarabb leszel nagyi mint gondolnád mivel nem tud veled beszélgetni.
2010. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
34%

Én is kiakadtam volna a helyedben. Nekem borzalmasak ezek a tetoválások meg piercingek, annyira komolytalan külsőt sugároznak, hogy hihetetlen. Egy 16 éves kamasz jut róluk eszembe, hiába tudom, hogy az illető esetleg egyáltalán nem ilyen, ezt sugározza. Ami viszont fontos a te szempontodból, hogy én is akartam ilyen idős koromban ilyen marhaságokat és a szüleim azt mondták, ha 18 elmúltam csinálhatom, azelőtt nem. Hát 18 után már megkomolyodtam annyira, hogy nem teszem tönkre a bőröm ilyenekkel és a stílusom is sokat változott. Csak elegáns ruhákban járok, mindig kosztümben. Hogy nézne ki a tetoválás??? Meg majd menyasszonyi ruhában is, brrr :S

Annyit tehetsz, hogy elbeszélgetsz a lányoddal, hogy máskor szóljon. Ha piercing lenne simán kivetethetnéd vele és beforrna 2 nap alatt, de ez nem fog eltűnni, és eltüntetés után is iszonyú csúnya, szóval inkább arra próbáld rávenni, hogy ameddig nem felnőtt addig több ilyet ne csináljon.

2010. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök fölösleges a fejmosás, kb. ugyanaz, mint ha előtte megkérdezte volna és megtiltottad volna. Mivel gondolom tudta, hogy nem engeded, ezért nem is kérdezte. Akkor most mire mennél a fejmosással? Annyit azért tudakolj meg tőle, hogy mennyire megbízható helyen csináltatta, és néhány hét múlva próbáld meg elvinni egy vérvételre, mert ha nem elég tiszta és megbízható a hely (erre azért van esély, mert szülői engedély nélkül megcsinálták, ergo nem valószínű, hogy a legtutibb a szabályokhoz való hozzáállás)esélyes egy hepatitis-fertőzés. Egyébként meg ez nem változtat semmin, ugyanaz a gyerek maradt mint aki volt. Az meg, hogy tetkó, füves cigi, stb., egy iszonyat marhaság. Én 30 évesen csináltattam az első tetkómat, 32 évesen a másodikat, volt piercingem is és láss csodát, nem lettem drogos! A kettőnek köze sincs egymáshoz. Az én most 17 éves fiam 5 évesen kért fülbevalót, aztán fél év múlva kivette, azóta sem akar. Nincs tetoválása, piercingje, nem is akar, de ha akarna, inkább elvinném egy megbízható helyre, minthogy valami lepukkant helyen megfertőzzék. Ja, azt azért beszéld meg vele, hogy látható helyre ne varrasson, mert azt nem tudja eltakarni, ill. nem nagyon kéne a köldöke köré napocskát sem, mert egy-két terhesség után nem napocska lesz, hanem valami elfuserált kisbolygó.
2010. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami: Ne légy agresszív!! Akkor tényleg ellened fordul és következő nap fültágítóval egybekötött orrlánccal érkezik haza :D Azt gondolom nem akarod, szóval szépen higgadtan.


A többiekre reagálva pedig szerintem a minimum az lett volna a lány részéről, hogy szól a szüleinek. Akármennyire is nem olyan a viszonyuk, azért ez nem egy olyan súlyos dolog, mint egy terhesség vagy bármi, hogy ne lehetne róla szólni és ne lehetett volna esetleg még egy évig kibírni.

2010. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 A kérdező kommentje:
Nem verem meg nem vagyok ilyen típus, de megmondtam neki hogy amíg én látom el, itthon lakik nem lehet tetoválása, erre mégis megcsináltatta! Nem volt ennyi gond a 24 éves fiammal mint vele, törődök vele, mindent megkap amit kér, és ez rosszul esett nekem. Majd ha az apja haza jön leülünk és elbeszélgetünk.!
2010. okt. 10. 13:03
 36/125 anonim ***** válasza:
100%
Az állandóan kösztümbe járó macának írom,hogy azért ilyen a világ mert ilyen maradiak az emberek.Azért mert van tetkója valakinek semmivel sem rosszabb ember mint más.Tetkó nélküli emberek között vannak ám igazán szemetek.Az én kedvenc pólóm felírata:értem én csak lesz@rom.Gondolom a szexuális életed is "kösztümös"=0
2010. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező én teljesen átérzem a problémádat, és el vagyok hűlve mennyi liberális ember van itt. Én is mindent megbeszéltem anyukámmal, én is ittam tizenévesen és csináltam egy két hülyeséget, de egy tetoválást soha nem mertem volna. Ez az ő teste meg ő élete maszlagot sem értem. Egyelőre ott lakik a szülői házban, te tartod el, ja és arról se felejtkezzünk meg, hogy a drága testét elvileg tőled meg az apjától kapta, és ha nem hordod 9 hónapon át, meg utána szülöd meg meg neveled fel, akkor nincs is miről beszélni. Ergo legyen már annyi tisztelet egy kölyökben legalább az édes szülőanyja iránt, hogy 18 éves kora előtt engedélyt kér az ilyen dolgokra. És akkor hoznék egy két ellenpéldát, nekem meg szinte csak olyan ismerőseim vannak, akik tizenévesen csináltattak tetkót hirtelen felindulásból, most meg felnőtt fejjel rettentően bánják, és alapozóval próbálják eltüntetni
2010. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
100%

én csak szimplán kiröhögném a helyedben! pláne, ha majd 10 év múlva a napot is elátkozza, mikor tetkót csináltatott.


az ő élete, az ő teste, az ő hülyesége.


engem anyámnak sikerült úgy nevelnie, hogy nem kellett titkolnom előtte semmit...

2010. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire ez a megjegyzés, ha nem jött volna át én arra akartam kilyukadni, hogy a kosztüm és a tetoválás együtt baromira nem passzolna, ergo rohadtul megbántam volna az egészet, mert a stílusom nem olyan, amit akkor hittem és most sírhatnék, hogy mekkora hülye voltam és szidhatnám a szüleimet, hogy miért engedték meg. Azt pedig nem tudom hol olvastad, hogy a tetovált emberek bármivel rosszabbak lennének a nem tetováltaknak, még írtam is, hogy komolytalanságot sugároz, még akkor is, ha tudom hogy az illető nem ilyen. Szerintem ebben semmi negatív nincs, a tetoválás fiatalos, az ember pedig minden évvel komolyabb, gondolom így már érthető. Az pedig, hogy a szexuális életemet firtatod megmosolyogtatott :D Pontosan te voltál, aki beskatulyázott, csak azért mert leírtam milyen az öltözködésem. Ha elmesélem, hogy be szoktam csavarni a hajam, nem pedig kivasalom akkor rögtön Mozart hallgatónak gondolsz majd? Ha azt mondtad volna, hogy ez így meg így ellenszenves kinézet azt mondtam volna oké, neked ez jön le, de a szexualitás eléggé személyes dolog, szóval máskor inkább akkor köss bele abba, hogy én mit látok bizonyos dolgokról, amikor te nem ugyanazt csinálod.
2010. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 anonim ***** válasza:
67%

Te nevelésed :D

Nem most kell játszani a kemény szülőt, eddig kellett volna normálisnak lenned vele.

ja, és azt azért még hozzáteszem, hogyha nekem egy tetkón így kiakadna anyukám, menekülnék amint tudok, 18 évesen :/


Gyerek szemszögből írtam.;)

2010. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!