Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:
menjetek kapálni!sok prűd,álszent
2010. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 anonim ***** válasza:

bocs, de nekem az egész nő a kommentjei alapján, egy bevadult, mérges kurjongató, vicsorító majomra emlékeztet, aki köpköd, fröcsög, nagyhangúskodik:)

Most írhatod megint a beavdult anyázó kommentjeidet erre...

2010. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/125 anonim ***** válasza:
Persze, mert besértődött. A kapálós komment meg vicces :) Nem okoz problémát a kapálás sem, de azért lassan november van, ilyenkor már nem szoktam :)
2010. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/125 anonim ***** válasza:
84%

Nem olvastam végig a kommenteket, csak egyet-kettőt és csak néztem, mint hal a szatyorban. Még hogy az ő teste, meg hogy oka volt, hogy nem szólt az anyának?

Engem anyám már rég kivágott volna a lakásból, ha csak szőke melírt rakatnék a hajamba! Mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja (jogszabályokat betartva, nem verve, molesztálva persze...) és szerintem amíg az anyja tartja el, igen is megmondhatja mit lehet és mit nem. Majd ha elköltözött, csináltat magának tetkót. Vagy lehet hogy meg is beszélhették volna ezt...

17/L

2010. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 porcukormókus ***** válasza:
100%

Engem személyszerint nem fog érdekelni, ha a gyermekem 17évesen tetoválást akar majd- ettől nem lesz se jobb, se rosszabb ember. Talán még azt is ki merem jelenteni, hogy 17évesen az engedélyemet sem kell majd erről kikérnie. Hiszen addigra szinte már felnőtt lesz, a saját testéről már bőven fog tudni dönteni.

De természetesen bízom benne, hogy olyan lesz a kapcsolatunk, hogy bátran le mer velem ülni ezt megbeszélni, és esetleg kikérni a véleményem. :)

Nekem is ilyen a kapcsolatom az Anyukámmal, sok barátnőm irigyelt is érte a középsuliban!)) Nem is kellett titkolnom előle soha semmit!

2010. okt. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/125 porcukormókus ***** válasza:
Ja! És nem vagyok már én se kölyök, maholnap 30leszek..
2010. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/125 anonim ***** válasza:
egyszer sem anyáztam,és,hogy ki a fröcsögö arról lehetne vitázni.kik nem tudnak túlmenni egy témán?akik unatkoznak és ennyi szórakozásuk van.sajnálatra méltó,vagy még arra sem.húzzál gumicsizmát és sétálgass a tanyádon,levezeti a feszültséget.
2010. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/125 anonim ***** válasza:
Most nézegettem a hozzászólásokat.Tanulságos.Marják egymást az emberek pedig nincs miért.Mindenkinek igaza van,mert az az ő véleménye.A bőrszerkós anyuka vicces és még jó páran értették is.Vannak szenteskedők akik nem értik a viccet,így inkább támadják minthogy magukba néznének.Nem a meddőséget viccelte ki,értelmezni kellett volna amit írt.Csak azért írtam mert nevetséges,hogy ha valamit nem értenek az emberek inkább támadnak a saját hülyeségük miatt.
2010. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/125 anonim ***** válasza:
51%

Aki szidja az anyámat az nyugodtam befoghatja hülye prűdök.

Most az a bajotok hogy vicces,vagy féltékenyek vagytok hogy ilyen kapcsolat van köztünk.

Nem fogom eltürni hogy az ilyen f@szok így beszéljenek vele.

2010. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 anonim ***** válasza:
30%
A megbolondulok szót egybe kell írni! Ha az lett volna a kérdés, hogy mikor bolondulok meg? Akkor kell külön.
2010. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!