Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/125 anonim ***** válasza:

A 21:32-esnek mondom hogy bek**solhat.Azok szoktak beszólni akik féltékenyek,hogy nem ilyen kapcsolat van az anyja vagy a lánya között.

A kérdező lányát sajnálom hogy az anyja ennyire szigorra fogja.

Nehogy már hogy az ilen prűd emberek mondják meg hogy hogyan viselkedjek.

Nem leszek egy kosztümös,nyavajgós konzervatív i**óta mint eggyesek.Az ilyenek már azért is nyavajognak ha letör a körmük.

ANYA VICCCCEEEEESSSSSS nem csak az én véleményem szerint.

Ugyhohy elmehettek a pi**ába.

És hadd zavarjon titeket a szexes viccei,pedig nagyon jóók=)))))

2010. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/125 anonim ***** válasza:
nem értem ezt.szidjátok az anya -lánya kettőst ,pedig ők csak kimondják amit gondolnak,más is gondolta ugyanúgy mint ők.az oktatásról meg annyit,hogy arról nem a mostani diákok tehetnek,hogy az őket tanító tanárok nagy része semmit nem ér,tanítani serm tud.
2010. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/125 anonim ***** válasza:
mennyivel jobb az aki pl.kukikának hívja?az külömb?NEM!
2010. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/125 anonim ***** válasza:
49%
itt mindenki szűz?nem tudja mi az a ..sz?
2010. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/125 anonim ***** válasza:

Jó ég te lány legalább helyesen írni tanulj meg....joghallgató, mi? Na, ez legalább tutira egyértelmű hogy csak vicc volt....

Meg áruld már el, ki a jó ég féltékeny a ti kapcsolatotokra? Miből szűrted ezt le? Abból hogy azt írták hogy egyformán kulturálatlanok vagytok? Ez lenne a jó kapcsolat alapja?


Kedves kérdező: ezen okulva ha jó kapcsolatot akarsz a lányoddal, akkor poénkodj a lányod füle hallatára hogy mennyit kufircolsz, aztán kamuzd azt fűnek-fának hogy a lányodból ügyvéd kultúrember lesz holott szegény egy mondatot sem tud leírni hibák nélkül és a trágár szavakon kívül máshogy nem tudja kifejezni magát, és a végén alpári módon küldjetek el mindenkit a francba aki elárulja hogy nem tudtok viselkedni.... talán így jobb lesz a kapcsolatotok.


Viccet félretéve mi lett a dolog vége, mit csináltál végül?

2010. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/125 anonim ***** válasza:

"szerencsétlen válaszolóra jól rá lett sütve hogy kosztümös...pedig egyáltalán nem úgy értette. egyébként meg aki kosztümöt hord az prűd qrva? na akkor hogy is van ez?"


Hagyd rájuk, szándékosan nem értették, amit mondani akartam, pedig el is magyaráztam, erre jött az a roppant értelmes válasz, hogy megy szexelni :) Még mindig jobban örülök a kosztümös megnevezésnek, mint azoknak a jelzőknek, amikkel az ő párosukat illették teljesen jogosan :)

2010. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/125 anonim ***** válasza:
54%

ez tényleg elmebeteg:) hogy jön ide kukika meg a f*sz téma???? Jézus:) mennyi agyhalott ember szaladgál ebben az országban. Az amúgy nem esik le a skizofrén, bipoláris szexelős, tetkós, atomkirály, intellektuel "párocskának" hogy ugyanarról ír, 2 személy nevében, de a százalék ugyanaz...

Én esküszöm már nevetek rajta:)

2010. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/125 anonim ***** válasza:

:)

Rájöttek hogy alulmaradtak, és inkább mindketten elmentek szexelni. Remélem védekeznek mert elég a vérvonalukból :))


NA, ez vicces volt :)

2010. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/125 anonim ***** válasza:

10:33-hehehe jót röhögtemXD

Kit hülyétek,ez nem is viccesXD

2010. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/125 anonim ***** válasza:
Kérdező, MI LETT VÉGÜL?
2010. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!