Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg bolondulok! Mit csináljak...

Meg bolondulok! Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
Ma reggel benyitottam a szobájába és láttam hogy tetoválása van!! a derekánál, (nem olyan nagy) Teljesen kiakadtam.! Apja még nincs otthon.. Nagyon mérges vagyok hogy az engedélyem nélkül megmerte csinálni még csak 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 10. 12:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/125 anonim ***** válasza:
mennyi hülye ember!na akkor ki bunkó?mi csak kösztümösnek neveztük el 1-2 alpári kettőnket meg durvábban.akkor kit is minősít?okosok!na és szólj hozzá dolgozni voltam a lányom meg suliba ,nem a se..ünket vakargatjuk itthon segélyre várva mint ti.mocskosul ráértek,hogy még mindig velünk foglalkoztok!lehetne menni dolgozni ingyenélők!
2010. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/125 anonim ***** válasza:
üldözési mániád van ?az nem tünt fel,hogy egy vagon válasznak ugyanannyi a százaléka,és akkor azt mind én írtam ?ennyire hüly nem lehet valaki.de mégis.
2010. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/125 anonim ***** válasza:
Én nem sértődtem meg a kosztümös jelzőn, ez nem alaptalan, az viszont baromira az, hogy elvileg okosnak mondod magad és minden ismeretség nélkül leingyenélőzöl valakit. Ez már túlmegy a trágár határon is. Kicsit térj már észhez, fogalmad sincs, hogy melyikünk mit dolgozik, vagy mit tanul, van-e gyermeke, vezet-e háztartást, csak így légből kapva mondtad ezt és ez egyáltalán nem igaz, én például nem vagyok ingyenélő, dolgozom és tanulok, nem keveset. A szabadidőmet pedig engedd már meg légy szíves, hogy azzal töltsem, amivel csak akarom.
2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/125 anonim ***** válasza:
nem rád írtam,hanem annak aki azt írta,hogy biztos elmentünk szexelni.a lányom 15 ,biztos aki ezt írta annak olyan korán kezdte.mint kosztümös hölgy viszont gondoltam,hoigy dolgozol nem pedig moziba jársz úgy.az ingyenélést pedig azért mert még mindig velünk foglalkoznak pedig már régen túl vagyunk a témán.
2010. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/125 anonim ***** válasza:

Segélyre várva? Ingyenélők?

Honnan tudod ki mit dolgozik, milyen műszakban és miért tud napközben netezni? Mondjuk akinek saját vállalkozása van és akkor kapja elő a gépet amikor akarja? Vagy kötetlen munkaidőről hallottál már?

És szabadnapról? Hát váltott műszakról?

Soroljam még hogyan lehetséges hogy valaki napközben netezni tudjon?

Bár baromira nem ez a téma már de nem lehet csak úgy túljutni a korlátolt és egyszerű gondolkodásoson.

Erre az ingyenélős, segélyre váról beszólásodra is igaz hogy: "ha hallgattál volna..."

2010. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!