Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
37%
Egy füves cicgitől nem lezs senki drogos,én sose szivtam de nem itélem el, de sok ember megfurdult nálam aki szivta na de azért vanám külömbség a fűves cigi és kőkemény drogok között.Főleg a használok között van sok különbség ne hasontlitsunk már össze egy egszer kétzser füvescigizöst egy heronistával mert ég és föld,tapasztalat.
2010. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 A kérdező kommentje:

De minden drogos fűvel kezdte... és aztán kipróbált valami keményebb drogot!

Miért van ennyi drogos, ha egy füves cigitől "nem lehet rászokni"???

Van aki nem szokik rá, van aki igen...

2010. szept. 25. 11:06
 63/123 anonim ***** válasza:
94%

Olvassuk a Párommal a válaszokat és eléggé kivagyunk akadva, hogy ennyi füves van itt!? Meg mindenkinek a fű olyan mint a víz? "jajj ez csak fű". Hát elég gáz!!! Sőt...


Aki akarja szívja, ha a kérdező meg nem tudja elviselni, akkor miért kellene tolerálnia. S ha ezt nem tudja elfogadni, akkor meg hagyja el.

2010. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 A kérdező kommentje:

Ja és mivel sohasem próbáltam, tényleg nem vagyok jártam a témában.

Ha a fű "csak egy kis fű", Magyarországon miért tilos?

Ha "csak" jobb kedve lesz tőle az embernek, miért nem lehet betépve vezetni? Vagy munkahelyen megjelenni? (Mert ugye azonnali kirúgás jár érte..)

Miért nem füvezik mindenki? Ha "csak" jobb kedve lesz az embernek...

2010. szept. 25. 11:14
 65/123 anonim ***** válasza:
60%
Ezért nem kell öszejönni a tűznek a vizzel mert kioltják egymást.Pontosabban tejesen már értékrendű embrek ne álljának össze főleg ne családprojetkbe mert annak csak állandó harc egymás élni nem hagyása a vége.Am nem éretem egy csomo kérdésben panaszkodnak a párjukra és közbe röhadtul nem illnek össze csak megszokás,nem volt nála jobb.pocsolyaszintű kapcsolatokban vergődés stb kiábrándító h ennyi szar kapcsolat van.Ti nem illetek össze és inkább gyerek előtt mind gyerek után derüljön ki hogy nem működik a kapcsolat és ez nem csak a fű miatt nem fog működni hosszútvon az a legkevesebb ,és valószinű nem oknélkül fordult ujból a füvecske felé...Miután több évig nem szivta melleted ujra kikell probálni itt vmi nermstimmel ,bizony gondok vannak de lehet nem veszed észre sok nő nem vezsi észre csak mior apárja már csomagol,akkr esik nekik le h valamit eltoltak a kapcsoaltukban.De nálatok tuti hogy rohadtul nem a FŰ a fő probléma.
2010. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim válasza:
17%

Mert minden országban más a törvény. Magyarországon például legális MAGÁNCÉLRA zenét filmet letölteni. Máshol ezértt kijön a rendőrség és visznek a kaptárba. Máshol nem lehet itt lehet ennyi. Hollandiába úgy tudom pl lehet füvezni büntetlenül. Alkoholosan se vezethetsz MÉGSEM TILOS MAGYARORSZÁGON SEM(!!)


Miért nem néz mindenki barátok köztöt ??? pedig több milliós tábora van. (ezt arra a felvetésedre írtam hogy miért nem szív mindenki)

2010. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon szomorú hogy sokan így gondolkodnak hogy "csak egy kis fű" ... ha valóban ennyi lenne, csak mint egy cigaretta, akkor a boltokban árulnák, lehetne kapni x grammos, meg y grammos kiszerelésben, sőt mindenféle ízesítéssel.De nem íyg van, vajon miért? Azért, mert a fű valahol könnyűdrognak számít. Nem szó szerint, de valahol azért mégis.

Miért nem lehet boltban kapni, ha nem így van? Erre persze senki nem tud válaszolni.


De vissza a kérdező kérdéséhez: most őszintén, a sok okos aki azt gondolja/írta hogy a kérdező " be akarja szabályozni a párját" meg "meg akarja mondani mit csináljon", nézzen már kicsit magába, de őszintén: ha a Ti párotok tenne valamit amit komolyan elleneztek, nem akadtok ki? Na nem olyanra gondolok hogy másmilyenre vágatja a haját, hanem sokkal komolyabb dolgokra! Pl. nemdohánytó pár vagytok és a párod egyszercsek kitalálja hogy ő most rágyújt!

Persze most majd jönnek a válaszok hogy "nem akadnék ki, tegye csak...." ....na persze..

2010. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
62%

11:10-esnek: Szerinted ha valaki így látja a dolgot az csakis drogos lehet?Igen, minden bizonnyal akad a válaszadók közt drogos, a szó hétköznapi értelmében, akad aki x évente elszív egy-két füves cigit, akad aki csak próbálta és olyan is aki nem, de nem látja olyan drasztikusnak, ha valakinek 5 évente egyszer bekattan, h elszív 1-2-t.

Nem kéne élből minden válaszadót ledrogosozni, aki nem akad ki ezen.

Ilyen mentalitással tényleg fölöslegesnek érzem a kérdést a kérdező részéről is.

(Vagy azt elfelejtette odaírni, hogy max igennel vagy nemmel válaszoljon mindenki, e leginkább igennel).

Annyi, e annyi mindent kipróbál az ember az életben de ha mindenre rászoknánk....itt a példa a barátja.5 éve szívta utoljára, akkor sem tudom milyen szinten, de a lényeg, ha annyira rá lenne kattanva akkor az elmúlt 5 évben sem lett volna meg nélküle.

Megvolt, most gondolta a változatosság kedvéért, vagy bármiért elszív 1-2 cigit....na bumm.

Én se vagyok pl piás, nem is bírom, de van mikor bekattan 1-2 évente egyszer h na most becsiccsentek.

És akkor alkesz lettem?

Ha meg a kérdező ennyire biztos benne, h a párja ettől a cigitől visszaszokik akkor vagy nem bízik benne, tehát jobb is ha most különválnak, mint amikor már gyereke(ek) van(nak) vagy tényleg ismeri és olyan a srác, akkor meg eleve nem kérdéses a dolog.

(Bár még egy próbát megérne-ha egyáltalán van ennek a kapcsolatnak értelme-, hogy megvárja, a párja elszívja a második cigit is, ő nem hisztizik, csendben figyeli mi lesz, ha eltelik kis idő és a párja nem áll elő hamarosan ismét ezzel az ötlettel akkor el is lehet felejteni, fölöslegesen aggódott, csak egy kis kihágás volt, ha meg hamarosan ismét kedve szottyan akkor lehet jogos a kérdező aggodalma és ha úgy ítéli meg, dobja ki a pasit).De ez csak úgy működik, ha most nem hisztizik, mert ha igen akkor könnyen lehet, h a párja besokall és vagy kidobja a csajt (nem a cigiért, hanem a hisztiért) vagy csak azért is elszív mégegyet, hadd főljön a csaj a saját levében(még ha eredetileg nem is akart mégegyet szívni) vagy pedig ha igénye van többre eltitkolja és a kérdező nem fogja megtudni amit akar.Történetesen, h ez csak egy kis lazulás volt-e részéről vagy elég volt ahhoz, h a pasi visszaszokjon.

Bocs ha hosszú voltam.

2010. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 A kérdező kommentje:

Azért mert a füvezés dologban eltér a véleményünk, már nem illünk össze?


Na ez nagyon vicces volt! Most tényleg jót nevettem!!

2010. szept. 25. 11:22
 70/123 anonim válasza:
26%
Szerintem miendnkién jót nevetsz aki nem azt mondja amit te szeretnél amit elvársz.
2010. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!