Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
31%
ettől még lehet gyereke.
2010. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:
18%
Jaj unoktesom családapa és időnként sziv de a családja sose látja ennek kárát túl liheged.Szívjaátok el együtt.
2010. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 A kérdező kommentje:
Mellesleg tök jó, hogy itt mindenki jobban ismeri páromat, mint én aki vele él...és tudjátok, hogy nem fog rászokni..
2010. szept. 25. 10:27
 34/123 A kérdező kommentje:
Én egy drogosnak nem szülök gyereket!!!
2010. szept. 25. 10:28
 35/123 anonim ***** válasza:
3%
ez csak egy kis fű, könyörgöm!
2010. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/123 anonim ***** válasza:
35%
Jajaj drága aranyom tudod hány nő nem vezsi észre hogy a férje boldogtalan csak akkor esik le nekik mikor kiderül h már évek óta félrejár,aztán jönnek terápiára,ami akkor már veszett fejsze nyele...
2010. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!

Tudod, ha az én férjem állna ilyennel elő, kezébe nyomnám a füves cigijét, és kidobnám azzal együtt.

De ez az én véleményem.

Az előző házasságomból kiindulva...neki az jutott egyik napról a másikra eszébe, hogy ő alkoholista. Az elmúlt évek azt bizonyítják, hogy jól tettem, mikor a hiábavaló beszélgetések után elhagytam..

Ahogy olvasom itt a válaszokat, úgy látom, sokan elnéznék..na persze, hisz nem nekik kell ilyennel együttélni.

2010. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 anonim ***** válasza:
31%
Ráérsz még a gyerekkel.
2010. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/123 anonim ***** válasza:
27%

nyugi már! lazulj le!

ez csak egy kicsi fű.

attól, hogy valaki elszív két spandlit, még nem lesz drogos. Viszont rád rádférne egy kis lazítás!


Lehet, hoyg nem is illetek igazán egymáshoz.

2010. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:
10%
24 évesen ne akard már elcseszni az életedet egy gyerekkel ráér az késöbb bulizz élvezd az életet ha tudod h mi az h élvezni mert eléggé öregasszonyosan gondolkodsz főleg ha 24 évesen egy nyűgöt akarsz magadnak.,éljetek még pár évig kettesben,dolgozzatok,alapozzatok.
2010. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!