Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 A kérdező kommentje:

A fű másik felét is elszívta, majd összehányta a lakást..

És éjjel nekiálltam takarítani, mert ő "jól akarja érezni magát", mert ez "csak egy kis fű"....

2010. okt. 8. 15:27
 122/123 anonim ***** válasza:

A Te jövődet érintő dologról van szó, - nem dönthetnek mások helyetted, - én viszont keresnék mást.

Nem "könnyű" így állást foglalnom ismeretlenül sem, - ne essél ebbe a tévhitbe, hogy az!

Szét lesz forgácsolva, kidobott idő lesz az életedből minden perc, amit vele töltesz az elkövetkező időkben.

Elnézésedet kérem, ha úgy érzed, megbántottalak, - a legmesszebbmenőkig nem ez volt a célom.

Bízom abban, hogy belátható időn belül a Számodra legkedvezőbb döntést sikerül meghoznod!

2010. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/123 anonim ***** válasza:
55%

Ez hülye :) már bocs :)


Ebben csak az a gáz, hogy neked kell takarítani utána. szerintem akármilyen gusztustalan, én nem mostam volna fel :) inkább átmegyek anyámhoz egy napra, aztán ha kitakarított visszamegyek, és úgy teszek mint aki elfelejti ami történt. Ha megismétlődik akkor meg végleg elköltözöm.

2010. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!