Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 A kérdező kommentje:
A füvezést másnak sem tolerálnám..
2010. szept. 25. 13:41
 92/123 anonim ***** válasza:
20%

ilyenkor értem meg a "házi sárkányos" viccek lényegét. Valóban léteznek ilyen sárkányok....akik felnőtt embereket akarnak saját izlés szerint átváltoztatni. Ha nem tetszik amit tesz, hagyd el, de ne akard NEVELNI! Abból jó nem sül ki, ha valóban szereted és tiszteled, akkor meg tudjátok ezt másképp is beszélni, nem csak a hiszti az egyetlen út. Tudod, megszoksz vagy megszöksz... :)


30/L

2010. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 A kérdező kommentje:

Megkértem hogy ne csinálja, mert hülyeség. Sok ember boldog anélkül hogy egyszer is kipróbálta volna a füvezést.

Nem vagyok hárpia, vagyis nem érzem magam annak...

Sok mindent meg lehet velem beszélni, de ezt nem....

2010. szept. 25. 13:43
 94/123 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen korban az ember parancsra nem változik, maximum észérvek hatására, amit azonban csak megfelelő beszélgetéssel lehet megoldani, a hiszti pedig minden tiszteletet és kompromisszumra való késztetést nélkülöz. ő nem a tulajdonod.

30/L

2010. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:
96%
kiakadnék. és amíg én élek, mellettem ilyen szart biztos, hogy nem szívogathatna....
2010. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 A kérdező kommentje:

Persze, nem is tekintem annak.

De lehetne benne annyi, hogyha tudja, hogy én ezt nem támogatom, akkor ne csinálja...

Kompromisszum...

2010. szept. 25. 13:47
 97/123 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ebben a kapcsolatban a "hogy fogod nevelni a gyereket" kérdés teljesen mellékes.


A lényeg, hogy már ne is haragudj de tojik a fejedre. Neki ez kell, ezt vagy elfogadod, vagy ha nem tetszik, odébbállhatsz. Adhatsz ultimátumot is.


Nem azért van probléma, mert egy füves cigit elszív, hanem hazaállított egy nagyobb mennyiséggel, ez pedig nem az jelenti, hogy ma szív egyet, aztán hónapokig nem is érdekli a dolog.


A személyiséget igenis befolyásolja a fű, nem lesz tőle egy kiegyensúlyozott valaki a kedves párja.


Nos várhatsz pár hétig hogy mi lesz a fejlemény, ha masszívan szívogatja, akkor szerintem lépj le. De lehet hogy most csak megmakacsolta magát, aztán ha nem piszkálod lehet hogy magától abbahagyja.

2010. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy tojik a véleményemre...
2010. szept. 25. 13:50
 99/123 anonim ***** válasza:
0%
és 5 év után most kezdett tojni a véleményedre?:D hmm..nézz magadba mi lehet az oka....ha meg eddig is tojt akkor miről beszélünk?
2010. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/123 A kérdező kommentje:

Mivel egyik napról a másikra történt, nem gondolom hogy feltétlenül csak az én hibám!


Te magadba néztél már? Hogy miért vagy ilyen utálatos? Miért ilyen stílusban írsz?

2010. szept. 25. 13:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!