Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 A kérdező kommentje:

Ja és tegnap a felét el is használta.

A másik felét eldugtam, azt tervezem, hogy kidobom.

2010. szept. 25. 10:01
 2/123 anonim ***** válasza:
92%
én nagyon kiakadnék! Ultimátum lenne, vagy abbahagyja x időn belül, de mindenben a segítségére lennék, vagy én elhagynám.
2010. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
30%
Ha régen is csinálta tudtad nem?Amúgy meg egy egy fűvescigitől piás estétől nem lesz senki drogos meg alkoholista.Élni és élni hagyni.
2010. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
17%

ki ne dobd, tudod mibe kerül? Megharagszik. Nem a tiéd, beszélgethetsz róla, de nem dobhatod ki!

Szerintem túlizgultad, most az egyszer szívd vele, megpróbálod, aztán többet nem szívjátok. Nem rászokni akar, csak nosztalgiázni.Mit pánikolsz?

Vag y ha annyira ellenzed, hívd rá a rendőrt! Kidobni nincs jogod.

2010. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
25%

csak két szálról van szó, könyörgöm! nem narkós a párod.

Különsen ismerek példás családapát, aki elszív néha pár jointot, és a gyerekeinek ebből mi hátránya?

Nem dohányos, vagy alkoholista.

2010. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 A kérdező kommentje:

Mikor csinálta, még nem voltunk együtt. (5 éve azt hiszem)

Nem cigibe töltötte vele, hanem ilyen fél literes üveget lyukasztott ki...

2010. szept. 25. 10:09
 7/123 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy ez is olyan mint a cigi.

Aki elkezdi, nem tudja abbahagyni.

2010. szept. 25. 10:10
 8/123 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ne akadj ki. Az én párom szinte napi szinten csinálta, amikor összekerültünk, de aztán abbahagyta, nem lett függő. Néha most is vesz egy-egy adagot, amit elszív, kipróbáltam én is, most már látom, hogy egyáltalán nem olyan veszélyes, mint amit az ember beképzel róla.

(Előtte azt hittem, hallucinálsz tőle, stb., de valójában csak vidám leszel meg kicsit kába)

Nálunk most már egy évben max. 1-2 alkalommal vesz és azt elszívja, szerintem ez megengedhető. Ettől még nem lesz semmi baja. Kb ugyanennyi iszákos estével többet árt magának.

Ne lenyeld a dolgot. Legyél ott, amikor elszívja és figyeld meg, milyen hatást vált ki belőle. Akkor te is látni fogod, hogy egyáltalán nem tragikus a helyzet.

2010. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 A kérdező kommentje:

Ő is ezzel "védekezett", hogy örüljek hogy előttem csinálna...


De ha 5 évig megvolt nélküle, hogy jutott ez eszébe?

2010. szept. 25. 10:11
 10/123 anonim ***** válasza:
29%

Még egy: nem olyan, mint a cigi.

Én dohányzom, azt valóban nem bírom abbahagyni.

A füvet is kipróbáltam, de minden további nélkül mondok rá nemet, ha megkínálnak, magamtól meg eszembe sem jut venni.

Nem úgy, mint a ciginél, ahol már minden bajom van, ha estére elfogy...

2010. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!