Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
 71/123 anonim ***** válasza:
76%

Ne aggódj, összeillhettek attól még, mert egy dologban más a véleményetek!

Vagy mindenkinek mindenről ugyanolyen a véleménye a párkapcsolatbn?


Mennyi álszent, tökéletes párkapcsolatban élő ember jött itt össze, akik egyforma ételeket esznek reggelire, szavazáskor ugyanarra nyomatják a az ikszet, egyik se cigizik de ha valamelyik mégis rágyújt a másik csak megsimogatja az arcát, este pedig ugyanolyan pizsiben bújnak ágyba :))))

2010. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
68%
Ja és szex után elszívnak 1-1 spanglit, mert az tökjó :)
2010. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
41%
Hát igenis nem illetek össze sose hagysz neki majd békét flton ultimátum szabály szerinted egy pasi meddig viseli el?De itt mint irtam nem a fű a probléma,és érdekes h meletted ujra fűvezni akar.Na ez a probléma hogy miért kell meletted fű megint ha eddig kibirta nélküle,és abj még hogy te akarod megsazabni hogy ő hogy éljen,mit tegyen eldughatod a füvét ,és lehet nevetni a válaszomon ,majd nevetsz akkor is mikor közli hogy elege van az állandó hisztiből?
2010. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
41%
Nem gondolod, hogy másként néz ki egy eltérő vélemény, vagy egy ekkora hiszti, meg elhagyom stb cirkusz?Mert előbbiért nem, utóbbiért igen jogos aki felvetette, h nem illetek össze.(Egyébként a tiltott gyümölcs mindig édesebb, ha állandóan szekálod meg hisztizel ezért csak azért is csinálja-akár többször is, mint tervezte)Így működünk mi emberek.Próbálj ki más taktikát, ne hisztizz, hanem amit az előbb is oly hosszan kifejtettem, kicsit figyelj a háttérből mi történik.Nyugi, lehet tényleg nem lesz olyan nagy visszhangja a dolognak.De a hisztit meg a korlátozást tényleg egyik pasi sem viseli hosszú távon, bármiről is legyen szó.
2010. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
76%

11.29-es már ne is haragudj de te inkább bármit ráhagynál a párodra csak ne tartson hisztisnek?

Ezért is sok kapcsolatnak lehet vége, mert asszonyka nem meri kinyitni a száját, csak bólogat mint egy vari mindenre, aztán uracska egyszercsak megunja hogy nincs saját véleménye, nem áll ki magáért, sőt mellette akár még másik nője is lehet úgysem szól.....

2010. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
25%
Képzeld kiszoktam nyitni a szám ,de egy kis fű miatt nem csinálok cirkuszt.Haggom élni a párom és ő is engem nem szabályok meg hisztik vannak a kapcsolatomban,hanem együtt élvezzük a dolgokat vagy hagyuk h a másik élvezze amit akar.De egy füves cigit én nem hasonlitok a megcsaláshoz vagy mondjuk a erőszakhoz alázáshoz amit sok nő eltür a tökéletes kapcsolatában....
2010. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
88%

Nincs itt se sok drogos, csak 2-3 osztja itt az észt, próbál győzködni, hogy az milyen ártalmatlan. Biztos már elszívták az agyukat. :)))

De akkor közelítsük meg máshonnan az esetet:

A férfi hazaállított, és kijelentette, hogy ő most drogozni fog, nem is keveset. Teljességgel figyelmen kívül hagyta, hogy a párját ez mennyire bántja, neki mindenképp be kellett szívnia.

Ha én látom a páromon, hogy valamely cselekedetem bántja, akkor minden erőmmel azon vagyok, hogy ne kelljen pont miattam szomorúnak lennie. A fű nem létszükség, meg lehet nélküle lenni, és aki képtelen ennyiről lemondani a párja kedvéért, és mellé még ezt otthon, egyedül csinálja, mint az alkeszok, az nem érdemel meg egy kapcsolatot.

Már csak azért sem, mert marha kellemetlen lesz, ha esetleg már megvan a gyerek és kopogtatnak a rendőrök, hogy most akkor házkutatás. Onnantól bizonygathatjátok, hogy nem mind a ketten használtátok, valószínűleg ez a gyámügyet sem fogja érdekelni; ők csak annyit látnak az egészből, hogy a két drogos veszélyeztetheti a gyereket. Igazuk is van.

2010. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
29%
Meddő vita.
2010. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
92%

11.38-nál a pont. Az összes!

Végre valaki értelmesen leírta az érveket hogy miért is van igaza a kérdezőnek!

2010. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
25%

ne haragudj de egy hisztis tyúk vagy! ha egy ilyenért képes vagy elhagyni,akkor ő csak jól jár!

úgy írok,min olyan,aki kerek 3x füvezett életében. nem szoktam rá,jó volt lazításnak,de sajnálom rá a pénzt. ugyanígy párom is bár ő régen többet szívott. a fűre NEM lehet rászokni,kivéve ha napi ötöt elszív belőle! a halálos adag 40KG amit el kell szívni!

de a lényeg nem is ez. egy kapcsolatban nem lehet ennyire megkötve tartani a másikat,mert az akkor csak minél jobban szabadulni akar! hagyd neki hadd csinálja,még ha nem is értesz vele egyet,és hidd el,rá fog jönni hogy nincs szüksége rá! ha irányítani akarsz akkor inkább vettél volna egy kocsit vagy biciklit!

üdv,

egy lány

2010. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!