Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 anonim ***** válasza:
96%

szerintem ne a kérdezőt oktassátok ki, hanem válaszoljatok a kérdésére:

"Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?"


Én igen!

2010. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/123 anonim ***** válasza:
16%
ha ezen így kiakadsz, akkor tényleg ne szülj neki. Mert nem várhatod el, hogy egész életében mindent a te szájízed szerint tegyen. és egy gyerek felnevelése 20-25 év.Meg az unokák. Jobb, ha még addig elbúcsúztok, amíg ezzel nem gyereke életét töritek össze.
2010. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim ***** válasza:
15%
Fogd már fel, h erre nem lehet rászokni. Mi jogon szólsz bele, hogy mit csinál? Örülj, h szólt, ezek szerint ő még nincs tisztában vele, h ilyen koravén házsártos banya vagy! Remélem mielőbb elhagy a párod!
2010. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok otromba 28 vagyok emberekkel tinikel foglalkozom,és mindig brutálisan őszinte vagyok,kettő nem akarok gyereket még jó pár évig párom se ,kiélvezzük,alapozunk,nem három gyerek melett akarok bulizni,mint sokan akik nagyszülöknek szülnek.Kettő szeretem a gyerekeket foglakozom másokéval de egyenlőre otthonra nem kéne.Ennyi.De itt a fű egy ürügy csak olvasni kell a sorok között.
2010. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 anonim ***** válasza:
64%

Vicces vagy:)

Azért elég bátor dolog "ledrogosozni" a párod, ennyi miatt. Igazából ha valamiről fogalmad sincs nézz utána. Rengeteg cikk, tanulmány van fent a neten a fűről, amiből rá fogsz jönni, hogy a jövő heti program nem az lesz, hogy heroinnal fog hazaállítani.

Ez még mindig jobb, mintha a hátad mögött csinálná.

Másrészről, én csak akkor csapnék ekkora hisztit, ha ezek után folyamatos lenne a dolog.


De igazából a lényeg: Csodálatos a magyar nyelv, kár hogy egyesek nem használják ki eléggé. Lehet csodát tenne, ha félretennéd a hisztit és leülnél vele normális stílusban beszélgetni, mert gondolom ennek oka van, hogy x év után ismét eszébe jutott. És minél inkább hisztizel, annál kisebb az esélye, hogy megtudd mi az igazi ok.

Sok sikert!

2010. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 anonim ***** válasza:
20%

rá lehet szokni, de ez csak egyetlen alkalom.

ez azért nem heroin, hogy egytől rászoksz.


ha nem bízol benne, hoyg tudja, mit miért tesz, akkor nem jó ötlet gyereket szülni. Ha én hazamennék boldogan sok év után, felnőtten egy csomag fűvel, a párom meg ELDUGNÁ,, én nagyon kiakadnék. Mert ezzel azt feltételezi, hogy döntésképtelen hülye vagyok, ráadásul úgy akar kezelni, mint egy gyámolítottat. Ezen nagyon megsértődnék.

Nme gondoltál arra, hoyg nem egy drogos, hanem egy felelősségteljes, komoly férfi, aki egyetlenegyszer vett egy kis füvet, felmérve minden lehetséges következmnényt?

2010. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim ***** válasza:
82%

Hogy osztják az észt a drogosok! :)

Igazad van, én is így reagáltam volna. Akinek ilyen anyagokra van szüksége, hogy jól érezze magát, az csinálja egyedül. Ehhez nem kell család. Képzeld csak el, hogy mi lenne, ha apát betépve látnák a gyerekek. Micsoda szülői példa.

Akinek minden mindegy, és csak ki akarja élni magát, az tegye. Ehhez tényleg nem kell család. Ez vonatkozik a berúgásra is, de egy felnőtt, családos ember már legyen érett.

2010. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:
8%

ha vele szívnád el a maradékot, szerintem megtudnád, hogy jött ez az ötlet. az bizalmat teremtene.

de érthetetlen számomra is, mi váltott ki ekkora hisztit?

Azért ledrogosozni emiatt szerintem is durva.

2010. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 anonim ***** válasza:
27%
azért aki "betép" egy cigitől,, azt még a gyerekek nem veszik észre rajta.
2010. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/123 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen agyú barátnőm lenne, lehet én is elszívnék egy kis füvet.


Látszik, hogy nem vagy otthon a témában, de fikázod. Valami retardált egyszer azt mondta neked, hogy a fű az rossz meg veszélyes drog és te elhiszed, anélkül, hogy utána néznél. Szerinted egyes országokban miért legális???

Ha heroinnal,kokainnal, Lsd-vel vagy hasissal próbálkozna azt mondom ne szülj egy drogosnak gyereket és jogosan rakd ki, mert egy idő utána a pénzetek a drogra megy el. De a fű ettől messze van drága...Ezért kirakni valakit, hát gratulálok. egyszer jól akarja érezni magát az ember és van egy barátnője aki beleszól, hogy már pedig nem. Te fogsz rosszabbul járni, ha ultimátumot adsz. Nem azért mert jobb a fű nálad, hanem büszkeségből fogja azt mondani, hogy akkor szevasz. (undorítónak tartom, hogy valaki megtiltson valakinek valamit, magánszféráról kéne egy kicsit tanulni) Mindenesetre becsülendő dolognak tartom az ő részéről, hogy közölte veled. Megtehette volna, hogy elmegy valahova, jól betép, hazamegy te meg észre sem veszel rajta semmit...

Nem bántani akarlak, jogos hogy félted őt, de még mindig jobb, mintha talaj részegre inná magát minden egyes héten.

próbálj egy kicsit reálisabban gondolkodni.


Egy eset a cigiről. Barátnőm cigizett, barátja nem. Utálta a cigit, azt is aki cigizik. Állandóan piszkálta a barátnőmet, hogy hagyja abba. Erre ment rá a két éves kapcsolatuk, az állandó b@szogatásra. Szakítottak, rá 3 hétre a csávó jobban szívta a cigit, mint a barátnőm...lehet gondolkodni

2010. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!