Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kiakadna, ha a párja...

Más is kiakadna, ha a párja így viselkedne?

Figyelt kérdés

Párom (28) tegnap hazaállított, hogy ő füvezni fog hétvégén (hazahozta, és megmutatta), merthogy már x éve nem csinálta, és most szeretné újból kipróbálni.

Erre én elkezdtem vele veszekedni (nem tudom, jól tettem-e), mert hogy lehetne több esze is.

Hatalmasat csalódtam benne. Mindig is lenézte azokat akik füveznek. Most meg ő is elkezdte! :(

Azt mondta nem fog belőle rendszert csinálni, de mi lesz ha mégis? Így hogy akar családapa lenni?

Sok mindenre azt mondtam, hogy jó rendben, csinálja, de ezt nem tudom neki lenyelni!

24N


2010. szept. 25. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
36%

Azért az alkoholt és a füvet egy napon említeni enyhén túlzás. Egy cigitől egy órára vigyori leszel. Mondjuk 500 Ft-ba kerül. 500 Ftból már elég csúnyán be lehet rúgni, nem egy órára, hanem sokra. És ha részeg vagy, akkor a külvilágot sem érzékeled igazán.


Nem azt mondom, hogy jó, ha az ember füvezik. Na de hogy emiatt leírni mint ember...

2010. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
27%
Én már nem próbálom megérteni az észjárásodat, de egy kérdés felmerült bennem.Ha már ennyire lehurrogsz mindenkit, hogy "mi az,hogy jobban tudják milyen a párod" stb egyáltalán minek tetted fel a kérdést?Tudod te jól mit fogsz tenni, ragaszkodsz is hozzá, akkor mi értelme volt feltenni a kérdést???Pláne, ha mindenkit lehurrogsz aki másképp látja a dolgot mint te.
2010. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 A kérdező kommentje:

Hadd döntsem már el én, hogy 24 évesen akarok-e gyereket vagy bulizni akarok!


Én is ultimátumot adok neki!


Minden drogos úgy kezdte, hogy: "á, egyszer kipróbálom, de nem fogok rászokni!"

2010. szept. 25. 10:34
 44/123 A kérdező kommentje:

Az okoskodást nem szeretem!


Miből gondoljátok hogy nem fog rászokni?

2010. szept. 25. 10:35
 45/123 anonim ***** válasza:
0%

a gyerek nem nyűg, hanem öröm, de ha 24 évesen hisztériás rohamot kapsz, ha a párod tesz valamit önállóan, és arról beszélsz, hoyg jogod van megszabni, mit tesz a "lakásban" - akkor szerintem még nme vag yérett az anyaságra. Előbb lazulj, élvezd az életet, bulizz, pörögj, hog yaztán teljes figyelmedet acsaládnak szentelhesd. Ha kihagyod ezt a magadér tvaló, életet önmegáért élvező időszakot, az később, 40 körül könyörtelenül visszaüt. az életet nem lehet a feje tetejére állítani.

Feltétlenül olvasd el A Sziddhátra élete c. könyvetz, mielőtt gyereket vállanál! Az ő életútja minta: visszafogottság-fiatalkori tobzódás-példás család- hatalom- lelki fejlődés - önfeláldozás. Jó ha mi is ezt követjük.

eg ynormális, nem ezoterikus nem buddhista átlagnő 45

2010. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
37%
mit pörögsz itt a neten? rugd kí, és kész.
2010. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
56%
Ultimátumot adsz neki na te is csak egy spermadonort látsz a férfiben nem a táesadat.Nem jósoolok nektewk nagy jövöt ez nem okoskodás ez pszichológia.Ha férfit ultimátum elé teszik elmegy.Valószinű kershetsz másik apuka jelöltet,te valószinű csak gyereket akarasz szülni és tök mindegy h x nek vagy y -nak teszed.Ez jött le az egészből,pszichológiában otthon vagyok elhiheted.
2010. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
24%
Te kiakadsz, mi meg nem akadnánk ki. Baj?
2010. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
96%

Utolsónak: már ne is haragudj de az ha valaki érett és komoly gondolkodású, nem jelenti azt hogy elcseszi az életét! Nem vagyunk egyformák, ha te még azt élvezed hogy ulizol stb. akkor tedd, abban sincs emmi rossz, de másokat ne oktass ki ilyen otrombán aki már komolyabb szinten él!


Kérdezőnek: én is nagyon haragudnék rá de mindenképp megpróbálnám rendes hangvételben rendezni a dolgot, ha igazán megérti hogy téged zavar akkor nem fogja többször! Nekem van egy 2 hónapos fiam, férjem 26 éves, ha ilyesmivel állítana haza én is ki akarnám belezni az tuti de inkább megpróbálnék rájönni, miért akarja. Elmagyaráznám neki hogy a füves cigihez már kicsit "idős", az oké ha valaki kamaszkorában kipróbálja (persze nem követendő példa) de ennyi idősen már nem ezzel kellene foglalkoznia.

2010. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
71%
bocsi, nem utolsónak, henm annak aki azt írta a gyerek elcseszés ilyen fiatalon!
2010. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!