Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortusz gyilkosság?

Az abortusz gyilkosság?

Figyelt kérdés

Tabit szedtem és az mellett estem teherbe, senki sem mondhatja rám hogy felelőtlen voltam, de nem akarom megtartani, nem tudnám fölnevelni. Még csak négy hetes, úgy gondolom ha most lenne vége még nem érezne semmit, de ha megszületne többet szenvedne. Nem tudom, mi lenne a helyes. :S Nagyon fiatal vagyok még.

17/L


2014. okt. 3. 13:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/143 anonim ***** válasza:
25%
Egyetlen szexuálpszichológus sem tartja fejlődésileg helyesnek a tinikapcsolatba szexuális életét. A megfelelő szexuális fejlődésre nézve káros a korán kezdett nemi élet, 18 éves kor alatt. Oka van annak, hogy kb ezt a határt húzták meg. Felőlem szexeljenek akár 15 évesen, csak ne hirdessék, hogy ez rendben van.
2014. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/143 anonim ***** válasza:
100%

". Ergo a saját magyarázatodat cáfoltad meg, hogy amit a törvény enged, azt a jogot mindenki gyakorolhatja. Akkor? " -én továbbra sem tehetek arról, ha valaki nem képes a logikus gondolkodásra. A jogot ter,mészetesen minden jogosult gyakorolhatja, azért van. Emberek megfosztása a jogaiktól pedig alávaló dolog. Mindenkor.

Az egy teljesen más kérdés, hogy az ember mit helyesel, tetteivel mit támogat.

Tehát az van, hogy természetesen tudomásul veszem, hogy 14 éves kortól joga van, tehát nem akadályozom meg, és 16 éves kortól helyeslem, tehát adott esetben tevőlegesen is támogatom, hogy a jogával éljen, ha úgy tartja kedve.

Pszichológusokra meg kár hivatkozni, mert a pszichológiában az a szép, hogy a töménytelen iskolája között mindenki megtalálja a neki legjobban tetsző, és az ő nézeteit alátámasztó idézeteket:))) (még a kokainizmusra is, lásd Freud:)))

2014. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/143 anonim ***** válasza:
79%

Huhhh, végigolvastam. Először is, én nem tartom az aborutszt gyilkosságnak, de ez sajna nem mérvadó. Én én vagyok, te meg te. Ha az ab-ot választod, és utána lelkiismeret furdalásod lesz, én nem tudok mjd megbirkozni a lelkiismereteddel helyetted. Szóval ezt neked kell tisztázni magaddal. Kitartást! :)


Amúgy meg a 69%-os versenyzőnek írnék egy pár dolgot:

1. említetted, hogy a fiatalkori szex az csak dugás, nem szeretkezés, blablabla. Van egy kérdésem: És ha mi szeretünk dugni? Akkor mi van? Vagy már azt is meg akarod szabni, hogy csak megfelelő korban és csak szeretkezni lehet? Te azt akarod mondani, hogy te elvitatod a világ (és az én) dugáshoz való jogát (jogomat)?????? Hát mi lenne itt, egy dugás nélküli világban??? Belegondoltál? Mindenki olyan lenne, mint te!!! Mindenkinek réééépa lenne a seggében, vagy még rosszabb, paaaartvis!!! :D :D :D

Na, most jót szórakoztam. :D De komolyra fordítva a szót, én szeretek dugni. Szerettem dugni 2 éve is, szerettem 4 éve, szerettem dugni 17 és 16 évesen is. (ebből már kitalálhatod, mikor kezdtem) Szeretem, ha a vőlegényem (25 vagyok, mielőtt szó érné a ház elejét) egy dolgos nap után jól megdug. Ezek szerint én bűnt követek el. Hát ez brutális, ennél nagyobb bűnöm ne legyen, hogy nem gyereknemzés céljából (igen, ne sápítozz, te írtad, hogy a gyereknemzés céljából lehet csak szexelni, olvasd vissza. lehet amúgy azért nem emlékszel rá, mert a répa egy picit félrecsúszott és megnyomott valami artériát, ami az agyadban a vérellátást gátolta és ezért esett ki ez a komment :D :D :D Jó, bocsi b-szki, ezt nem hagyhattam ki. Sorry, de tényleg :D )dugok, és nem szeretkezem. Szánom-bánom bűnömet...

2. Mivel mindig ugyanazt írod minden egyes kommentedben, ezért most az összes kommentedre válaszolnék. Számodra (ahogy az olvasható a 6 422 315 kommentedben :D) kardinális kérdés, hogy mi törvényes (mi jogos) a fiatalok részéről és mi elfogadható a számodra. SZeretnék pontot tenni e dilemmád végére. Ezt egy kérdéssel kezdeném: Hát tulajdonképpen ki a f-szom vagy te?


Ugye, már kristályosodik, hogy miért van értelme ezen a ponton feltenni a kérdésemet. Ugye ugye...


Az a helyzet, hogy van itt ez a magyar állam, amelynek alkotmányosan megválasztott törvényhozói áldásukat adták arra, hogy 14 év felett nem büntetendő (tehát törvényes) a szex. Te ezzel nem értesz egyet. És ez bizony senkit nem érdekel. Attól ugyanis, hogy neked ez nem tetszik, attól ez még így van. Debezonyám. Mivel a törvényhozók szava számít, a tiéd meg nem, ezért bármi lesz is a véleményed, elvitathatatlanul jogos/törvényes/a törvény előtt elfogadható és helyes lesz 14 év felett szexuális életet élni. Pont. Ennyit szerettem volna elmondani.


Ja nem, még annyit, hogy én sem értek egyet a kb. 16 év alatti szexszel, csak be akartam neked mutatni, hogy milyen hibás az okfejtésed, és a vitatechnikád is valami csapnivaló. :) Na pá :)

2014. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/143 piroska és a farkas ***** válasza:
23%
Mindenféle jogokon tul, én komolyan még azt nem értem, hogy ha itt a Kérdezö dönthet arrl, h eldobja a gyermekét ugy, hogy elveszi az életét, vagy " eldobja a gyermekét" ugy, h életet ad neki, akkor elöször is a második miért számít eldobásnak, miért számít nehezebbnek mint az első, és legföképpen, mivel így esélyt kapna egy szeretö családra és boldog életre az a megfogant kis magzat, MIÉRT NEM EGYÉRTELMÜ, hogy ez lenne az emberibb döntés, még ugy is, h igen, a kérdezönek nehéz? Persze, h nehéz, de ez a helyzet mindenhogyan az, lehetne nézni annak az érdekét is, aki az egészröl semmit sem tehet.
2014. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/143 anonim ***** válasza:
27%

mivel rendelkezik már életösztönnel és menekül a méhben, így gyilkosság.

a körülményekről meg nem a baba tehet.


ezzel a háttérrel hasonlít a dolog ahhoz pl valkit kirúgtak, nem tud megélni, most akkor öljük meg?

2014. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/143 anonim ***** válasza:
71%

mindennap jön egy kérdés: az ab gyilkosság?

nem, nem az. ha az lenne a törvény büntetné, ez egy jog arra, hogy MEGSZAKÍTSD A TERHESSÉGET. nem véletlenül ez a neve, lehet egyetérteni és nem. te döntésed.

a véleményem az meg egy másik. . . kitartást!

2014. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/143 anonim ***** válasza:
4%
"a répa egy picit félrecsúszott és megnyomott valami artériát, ami az agyadban a vérellátást gátolta és ezért esett ki ez a komment " Igen. Teljesen érthető, hogy aki csak így tud megnyilvánulni, ilyen minőségű kommenteket tud írni, az már össze-vissza dugott minden jött-menttel 14-15 évesen is. Sajnos ennyi intelligencia jutott neki.Nem az ő hibája, hogy ennyire primitív, buta ember. Csak azt nem értem, hogy az ilyen kommenteket miért nem törlik?
2014. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/143 anonim ***** válasza:
14%

"(a) trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni;


(b) a személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt),

továbbá mások becsületére, jóhírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan;

" Ezt kimerítette a 73-as válaszoló"

2014. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/143 anonim ***** válasza:
75%

... meg a #77-es is, hogy "primitív, buta ember"-nek minősítette a #73-as válaszadót... ugye szálka, meg gerenda...

#77, valdd csak be, hogy téged nem is a stílus zavar, hanem az, hogy nem csak a tiédet támogató vélemény kap helyet, hanem olyan is, amelyiknek teljesen más a nézőpontja.

2014. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/143 anonim ***** válasza:
0%
A vélemény nem zavar, de az hogy, milyen minőségben válaszol az igen. Ez igen is, primitív és buta hozzászólás. A véleményünket normális, emberi hangon is el lehet mondani, le lehet írni. Az intelligens ember képes intelligensen válaszolni. Még is mit kellene gondolnom arról a 25 évesről, aki csak ilyen primitív választ tud adni? Azt hogy maga is primitív és buta ember. Nem?
2014. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!