Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortusz gyilkosság?

Az abortusz gyilkosság?

Figyelt kérdés

Tabit szedtem és az mellett estem teherbe, senki sem mondhatja rám hogy felelőtlen voltam, de nem akarom megtartani, nem tudnám fölnevelni. Még csak négy hetes, úgy gondolom ha most lenne vége még nem érezne semmit, de ha megszületne többet szenvedne. Nem tudom, mi lenne a helyes. :S Nagyon fiatal vagyok még.

17/L


2014. okt. 3. 13:27
 121/143 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem baj, ha nem érdekel. Engem sem érdekel különösebben a sok hülyeséged. Tartom magam ahhoz, hogy még értelmes ellenérveket egyikőtök sem tudott felhozni és már nem is fog.
2014. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/143 anonim ***** válasza:
21%

"Amúgy nem baj, ha nem érdekel. Engem sem érdekel különösebben a sok hülyeséged. Tartom magam ahhoz, hogy még értelmes ellenérveket egyikőtök sem tudott felhozni és már nem is fog."


Erre minden értelems ember csak egy válast tud adni: HEHEHE :D

2014. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/143 anonim ***** válasza:
74%

az emberiség nem halad a korral

egy nő már 17 évesen érett a szüléshez

csak épp már nem tartunk tyúkot, meg marhát, hogy fel lehessen nevelni

habár abban a korban a felcsinált nők mehettek a Dunának..

2014. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/143 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor az én értelmi színvonalammal van a baj szerinted, ha csak ennyit tudsz nyökögni, hogy "hehehe"? Ajjaj, nagy bajok lehetnek :)Aki értelmesen nem tud cáfolni, az vagy nagyon buta, vagy nincs igaza.
2014. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/143 anonim ***** válasza:
74%

Hát először is, igen. Valóban a te értelmi színvonaladdal van a baj, ez már jó pr oldallal ezelőtt világos volt.


Másodszor pedig, mivel az észérveinkre annyit tudtál mondani, hogy semmi észérvet nem hoztunk fel, ezért megpóbálkoztam más módszerrel, hogy megnyissam az elméd. Egyszerűen kinevettelek, hátha azt legalább tudod értelmezni, ha már az értelmes beszédet nem sikerül. De sajnos nem... Ez sem megy neked. :/

2014. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/143 anonim ***** válasza:
51%
...Verhetjük itt egymást szavakkal, de nincs értelme. Én hiszem amit hiszek és ti is azt gondoltok, amit akartok. Majd beigazolódik, kinek az elvei az igazak.
2014. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/143 anonim ***** válasza:
35%

Úgy látom, érkeztek új válaszok. Ajánlom figyelmetekbe!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2014. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/143 anonim ***** válasza:
100%

#126, h olvasnál pl. Szentgyörgyit, rájönnél, hogy már most is teljesen egyértelmű, hogy kinek lesz igaza: a gyerekeinknek. Törvényszerű, mert mi ugye előbb-utóbb kihalunk, a fene nagy igazságainkkal egyetemben...

Ez a világ rendje.

2014. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/143 anonim ***** válasza:
100%
Hát a te okos szép fiad is el fogja kezdeni a szexualitást 17 évesen nyugodj meg. De a te hozzáállásoddal, titkolva védekezés nélkül, bokrokba fogja csinálni.Egy normális szülő, tanár, iskola, inkább felkészíti őket, rendes felvilágosítással, nemi betegségekről, védekezési módszerek beszerzésével és őszinteséggel.Én is elkezdtem 17 évesen, 30 évesen szültem az első gyerekem és nem volt abortuszom. Pont az olyan tinikkel van gond, akiknek a szülei nem segítenek benne, hanem majd ha felnőtt leszben hisznek. Egy tini tomboló hormonjaiban nem lehet bízni, inkább segíteni, hogy nehogy baj legyen.
2014. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/143 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, sem én sem a testvéreim nem kezdtünk el tizenévesen szexelni, mert hittünk a szüleinkben, hogy az, amit mondanak, úgy jó. Barátnőm sem kezdett el szexelni, csak 22 évesen, mert az ő szülei sem pártolták ezt a fajta módit. Szóval, szerintem nincs igazatok. Egy gyerek, aki megbízik teljes mértékben a szüleiben, elhiszi, amit mondanak neki, nem fog olyat tenni, amit a szülei nem szeretnének. Ergo, ne legyetek annyira biztosak abban, hogy az én fiam 17 évesen szexelni fog.
2014. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!