Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortusz gyilkosság?

Az abortusz gyilkosság?

Figyelt kérdés

Tabit szedtem és az mellett estem teherbe, senki sem mondhatja rám hogy felelőtlen voltam, de nem akarom megtartani, nem tudnám fölnevelni. Még csak négy hetes, úgy gondolom ha most lenne vége még nem érezne semmit, de ha megszületne többet szenvedne. Nem tudom, mi lenne a helyes. :S Nagyon fiatal vagyok még.

17/L


2014. okt. 3. 13:27
 111/143 anonim ***** válasza:
0%
109-es! Bebizonyítottad megint, hogy mennyire vagy csak képes. Gondolom az életben is csak ennyire terjed ki a szóhasználatod. Egyre jobban azt hiszem, baromira elcseszted a fiatalságodat azzal, hogy fűvel-fával összeálltál és most itt próbálod mentegetni magad. Puszit meg az aktuális partnerednek adj, ne nekem, mert még elkapnék valami nemi betegséget.
2014. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/143 anonim ***** válasza:
80%

Mivel én nem ítélem el az abotuszt, ezért ha egyzer lesz egy lányom, és ő úgy fog dönteni, hogy el akarja vetetni, akkor természetesen tiszteletben fogom tartani a döntését.

Ha örökbe fogja akarni adni, akkor abban fogom támogatni.

Ha meg akarja szülni, azt is el fogom fogadni (természetesen eltartani nem fogom, de nem fogom tiltani).


És mivel az én gyerekem lesz, ezért biztos vagyok benne, hogy meglesz a magához való esze. Nekem is mindig megvolt. Páromnak is. Nem idióták a tinik, csak tinik. Nem kéne ennyire lenézni őket.


Egyébként még egy dolog: én elfogadnom, hogy te ilyen leveket vallasz. De kérlek azért olat, hogy egy 12 és egy 14 éves gyerek között nincs fejlettségbeli különbség, olyat ne mondj. Egy 14 éves gyerek pont két évnyi tapasztalattal, szellemi és testi fejlődéssel, és ésszel több, mint egy 12 éves. Kapis?

2014. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/143 anonim ***** válasza:
84%
Háháhá :D Aktuális partner, mi? 25 évesen én leszek az első az irodából, aki férjhez megy. A nagy gyálöletedtől olyan ködös a tekinteted nyanyó, hogy ezt nagyon benézted :D
2014. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/143 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok nyanyó, 26 éves vagyok. Akkor már megértem, miért írsz így. Pocsékul érzed magad, mert a férjed (leendő férjed) előtt már sok partnered volt. Biztos a párod sem túl büszke arra, hogy ennyi pasival összeálltál már. Arról meg akkor halvány lila gőzöd sincs, hogy milyen anyának lenni. Ha tudnád, akkor nem írnál ilyen butaságokat. Hidd el, ha egyszer anya leszel, te is máshogy fogod látni a dolgokat, nem repesel majd az örömtől, ha a te gyereked 14 évesen szexelni akar majd. Most még nem tudod, milyen anyának lenni, ezért ezt sem érheted meg. Kicsit még te is tini vagy, aki szabadságra vágyik és azt hiszi attól lesz felnőtt, hogy szexel, pedig ez nem így van. Mindegy. Én befejeztem. Csak az én gyerekemet ne akard majd szexre buzdítani, a te gyereked életét meg úgy cseszed el, ahogy akarod. Jó éjt!
2014. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/143 anonim ***** válasza:
53%
És most tényleg pocsék anya vagyok én is, mert ezt a rengeteg időt a gyerekemre is szánhattam volna, bár igaz, hogy most már sikerült elaltatnom és alszik szépen.
2014. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/143 anonim ***** válasza:
66%

#114 "Pocsékul érzed magad, mert a férjed (leendő férjed) előtt már sok partnered volt. Biztos a párod sem túl büszke arra, hogy ennyi pasival összeálltál már." - csak halkan szólnék, hogy ez itt a XXI. század... manapság, ha egy férfi huszonéves nőkkel ismerkedik, akkor sokkal valószínűbb, hogy elvárna némi szexuális és párkapcsolati tapasztalatot, mint ennek az ellenkezője... de egészen konkrétan a "nem konzervnyitó az én f..."-om mondat elhangzása utáni lelépésről is hallottam már, midőn huszonéves ifjú hölgy öntudatosan közölte, hogy ő még bizony szűz... igen súlyos törést okozva ezzel az illető ifjú hölgy lelkében...

Azt meg végképp nem értem, hogy milyen alapon várod el, hogy a te gyerekedet valaki ne buzdítsa szexre mondjuk 16 évesen, amikor te lazán meg mered tenni, hogy más gyerekét meg el akarod tiltani, le akarod beszélni a szexről 16 évesen... és hát tudod, egyenlő mérce, vagy nem buzdítjuk egymás gyerekeit, vagy igen.

És el kell, hogy keserítselek a jelek szerint, de valszeg többen szánnak, mint hogy irigyelnének... de mondjuk a szánakozóknak sincs igazuk, mert magad választottad a saját - valljuk meg, cseppet sem irigylésre méltó - utadat.

2014. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/143 anonim ***** válasza:
32%

Hát de ezt mondom ember, 1 évvel vagy nálam idősebb,és gyöpösebb vagy, mint az öreganyám. Ez durva, és tudom is, miben gyökerezik.


26 évesen gyerek, habzó száj arra, akinek van élete, ítélkezés... Hmmmmm, csak nem kiélezett még egy kicsit valaki? :)


Amúgy meg,barom az idézetet tőlem, hogy mikor mondtam, hogy 14 évesen szexelni helyes, és azt is, hogy én erre bárkit buzdítani szeretnék.

Másodsorban, várom azt is, hogy mikor, melyik kommentemben osztottam meg veled a szexuális partnerem számát, tettem utazást a számosságára. Én elhiszem, hogy te mindentudó vagy, de azért ez egy olyan infó, amit nyilván nem tudhatsz, így kérlek, ne állíts olyasmit az én kontómra, ami légbőlkapott kitaláció, és csak azért írtad, mert észérveid természetesen már nincsenek, és hát valamivel csak el kellett ütnöd azt a blődségedet, miszerint egy 12 éves pont ugyanolyan fejlettségi szinten van, mint egy 14 éves.

Előző téma, hogy mennyire helytelen a következtetésed, de megbocsátok, mert csupán magadból indultál ki. Na szóval, az, aki elfogafóan és szabadszelleműen vélekedik a szexről, az nem törvényszerű, hogy egy olcsó nő. Ugyanúgy, aki szigorúbb, pl szülőként, az sem törvényszerű, hogy egy f@p@csa@. Az, hogy te így sikerültél, az pusztán egy véletlen.

És végül, nem kell aggódnod, hogy a fiadat bárki szexre fogja buzdítani és emiatt esetleg olyat tesz, amit megbán. Ezt megteszed te magad, ezzel az álszent amish gondolkodásoddal. Szóval a helyedben nem lennének kétségeim, játszi könnyedséggel el fogod érni a neveléseddel a fiadnal a szöges ellentétét annak, amit akarsz.


(ui. Nem mintha bármi közöd lenne hozzá, de soha semmit nem bántam meg életem során, így az intim szférában szerzett tapasztalataimat sem, és mivel a volegenyem szerencsére nem ilyen maradt mint egyesek, vagyis van józan esze és neki is volt élete előttem (volt más nőkkel is,uuuuuuuuristen ő a sátán maga :D), ezért természetesen nem zavarja (mert mért is zavarná?!) az előtte meglevő szexuális életem. Ja,és valóban rossz anya vagy, ezt az egy dolgot legalább jól látod. :)

2014. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/143 anonim ***** válasza:
28%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Ez nem az én kérdésem, mielőtt vádaskodtok, de ezek szerint nem én vagyok a teljesen abnormális és vannak még hozzám hasonló szülők.

2014. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/143 anonim ***** válasza:
79%
Ezt már legalább harmadjára linkeled be, elsőre is látta mindenki, csak senkit nem érdekelt :D
2014. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/143 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne talán újra megvizsgálnod a linket, mert nem ugyanaz a kérdés.
2014. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!