Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakoris nőket megkapni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris nőket megkapni nem tudò incel testvéreim ti szerettek létezni?

Figyelt kérdés

Idén van a 10 éves évfordulòja az incel Elliot Rodger halálának. Érdekes ez a dátum, az ember mint én incelként ilyenkor elgondolkodik az életen, mindenen. Én 2014 ben szűz voltam, még középiskolába jártam. Hát nyilván elég pokoli volt. Tizenévesen a fiúk állandóan kanosak, kivertem 5 ször aztán ugyanolyan kanos voltam. Most 2024 et írunk. Lassan 30 éves fogok lenni mindjárt de még mindig szűz vagyok. Jó nagy szivás, roszindulatú megkeseredett ember lettem. Igy 10 évvel később én azt mondom nem érte meg létezni 2014 óta, Elliot Rodger sokkal jobban járt hogy az örök semmit nyomja. Világ legnagyobb pokla mikor egy férfi évtizedekig nem szexel.

Ez van testvéreim. Sajnálok minden incelt és utálok minden ilyen szépfiút mint Tom Holland meg Shawn Mendes akik minden nôt megkapnak.

Ti incel barátaim hogy éltétek meg a 2014 óta eltelt idôt, megérte itt lenni?



ma 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Világ legnagyobb pokla mikor egy férfi évtizedekig nem szexel."

Szerintem aki éhezik, szomjazik, háborús zónában él, bántalmazó környezetben él, szegénységben él, szellemi és/vagy fizikai fogyatékossággal él mind örömmel cserélne veled.


"utálok minden ilyen szépfiút mint Tom Holland meg Shawn Mendes akik minden nôt megkapnak."

A végtelen utálatod miatt meg is érdemled, hogy egyedül vagy és hogy egyedül is fogsz leélni egy komplett életet.

ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Világ legnagyobb pokla mikor egy férfi évtizedekig nem szexel."


Semmit nem tudsz se a pokolról, se a világról.

ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg próbálkozz a gyakoris nőkön kívül más nőket meghódítani ..így, hogy nem használsz egy árva vesszőt sem, úgy lehet értelmezni, hogy a gyakoris nőket nem kapod meg.
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak kb 40 éves korodig kell kibírnod,utána drasztikusan lecsökken a kanosság, a nemi vágy,le fogod már szarni a nőket,a szexet. Keress valami hobbit ami leköt addig és majd azután.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi értelme van az életnek incel barátaim? Dugni nem tudok, szexen jár az agyam és idegroncs vagyok.
ma 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Prosti?
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked se karriered, se tanulmányaid, se ambícióid, se vágyaid, se hobbijaid, se családod, se barátaid, se közösségeid, se semmid nincs. Szomorú az ilyesmi, de hát magadnak köszönheted.
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok incel, de 3 észrevétel a kérdésedhez.


1. 2014-ben még egy magyar oldalon se használták az incel kifejezést, ez valamikor az évtized végén lett "menő" ezen az oldalon. Nekem konkrétan rá kellett keresnem 2018-ban, amikor először háborgott valaki ezen.


2.Az ember önmagával is jól kiélheti magát, léteznek olyan recskázási módok, ami után alig tudsz lábraállni majd, annyira euforikus volt. A szexet csak azok értékelik túl, akik ezeket nem ismerik, és mindenképp kell egy másik ember jelenléte az orgazmushoz.


3.Ez olyan jelentéktelen dolog eleve, ami miatt kár rinyálni. Én súlyos depressziósként (más dolgok miatt) régen nem ezzel törődöm, volt ugyan kapcsolatom régebben, de annyira nem volt érdekes vagy jó, hogy vágyjak rá újra. Ennél sokkal-sokkal súlyosabb problémáim vannak. Örülök, ha neked ez a fő bajod, hogy "jajj nincs kibe berakni a pitonszt"

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy prostihoz vagy hívj el magadhoz egyet. Egy nagy adag frusztráció leszakad rólad, miután elváltok majd egymástól. Nem baj, ha bénázol első alkalommal, a lényeg az, hogy legyen bent a pélód a nőben, az sem baj, ha pár másodperc alatt lelankadsz. De ha már voltál benne, akkor onnantól nem vagy szűz és megszabadulsz egy nagy adag frusztrációtól. Utána jöhet a barátnő projekt. Hajrá!
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kasztráltasd magad.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!