Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakoris nőket megkapni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris nőket megkapni nem tudò incel testvéreim ti szerettek létezni?

Figyelt kérdés

Idén van a 10 éves évfordulòja az incel Elliot Rodger halálának. Érdekes ez a dátum, az ember mint én incelként ilyenkor elgondolkodik az életen, mindenen. Én 2014 ben szűz voltam, még középiskolába jártam. Hát nyilván elég pokoli volt. Tizenévesen a fiúk állandóan kanosak, kivertem 5 ször aztán ugyanolyan kanos voltam. Most 2024 et írunk. Lassan 30 éves fogok lenni mindjárt de még mindig szűz vagyok. Jó nagy szivás, roszindulatú megkeseredett ember lettem. Igy 10 évvel később én azt mondom nem érte meg létezni 2014 óta, Elliot Rodger sokkal jobban járt hogy az örök semmit nyomja. Világ legnagyobb pokla mikor egy férfi évtizedekig nem szexel.

Ez van testvéreim. Sajnálok minden incelt és utálok minden ilyen szépfiút mint Tom Holland meg Shawn Mendes akik minden nôt megkapnak.

Ti incel barátaim hogy éltétek meg a 2014 óta eltelt idôt, megérte itt lenni?



ma 17:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kasztráltasd magad te barom.

Éljen az incel forradalom!!!!!!

ma 19:10
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Milyen forradalom? Te is ártatlan embereket tervezel megölni, mint Rodger?
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

3.Ez olyan jelentéktelen dolog eleve, ami miatt kár rinyálni. Én súlyos depressziósként (más dolgok miatt) régen nem ezzel törődöm, volt ugyan kapcsolatom régebben, de annyira nem volt érdekes vagy jó, hogy vágyjak rá újra. Ennél sokkal-sokkal súlyosabb problémáim vannak. Örülök, ha neked ez a fő bajod, hogy "jajj nincs kibe berakni a pitonszt"



Én is depressziós vagyok. Mi ketten testvérek vagyunk. Sajnálom a sorsodat barátom. Bár boldog életet élhettünk volna mindketten. Ez a baj az életbe, nekünk a pokol jutott addig az ilyen Tom Holland féle gazdag szépfiúknak meg a gondtalan élet.

ma 19:21
 14/19 anonim ***** válasza:
11 😅 ostoba.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nézd találj valamilyen célt az életben. Én is ronda vagyok viszont én most diplomáztam és még most fogok nemsokára megint vagy építs bármilyen karriert nekem se volt soha nőm de ez van tehát én is incel vagyok a külsőm miatt de attól nem lesz jobb ha itt siránkozunk tehát találj valamit amiben jó vagy munka, sport,stb.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ismeri itt valaki azt a rendőrségen dolgozó harmincas(talán már 40 is van) helyes, vékonyabb sötéthajú incelt, akit okcupidon hirtelen felindulásból töröltem pár éve? Olyan normálisnak látszott, nem mondta volna meg róla senki, hogy ennyire mélyen van, talán csak sorozatos kudarcok érték...
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Tom Holland például gyógyulófélben alkoholista, hogyan lenne gondtalan az élete? Megint olyan embereket gyűlöltök ti incelek, akiknek az az egyetlen "bűnük", hogy sikeresebbek, mint ti. Hányingerkeltő ez a hozzáállás.
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%

incelnek a gyakoris nők hívnak kérdező, de őket inkább ne akard megkapni.

Ezeknek mindenki incel, aki nem akar kinyúlt mackónadrágos, dongalábú, szőrös, ordenáré, feminista, trágár, okoskodó, nősoviniszta nőt magának.

A gyk alapítása óta ezek itt tespednek, ezt dobta nekik a gép.

ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
Remélem, hogy nem, mert nekem már elegem van ezekből a kérdésekből...
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!