Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy még gyerek is van? Hát ez lehet még jobban rontotta volna az esélyeit a 26 éves nőnél. Nem csak téged tagadott meg, hanem a gyerekét is.:S
2014. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy Juliska, vagy Mariska van soron. Ha szeretne, tisztelne, akkor nem nőzne melletted. Erről csakis ő tehet, nem az a nő, aki az útjába kerül. Talán őt lepattintod, de lesz másik. Ezek szerint gyerekkel tartottad magad mellett, ez volt a házasság oka, de nem magadért szeretett, nem is volt sosem szerelem a részétől. Te nagyon nem akarod megérteni, hogy ez nem így működik. Miért ragaszkodsz mindenáron hozzá, miért alázod magad feleslegesen? Sokáig kihúzta így is melletted, talán most lett elege. Ő válni szeretne?
2014. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 anonim ***** válasza:
46%

"Részéről nem volt ez akkora nem szerelem, de szeretett és tisztelt, hiszen gyereket vártam."



Kérdező, hadd tippeljek. Addig-addig futottál a fickó után, amíg végül lefeküdt veled. Természetesen nem védekeztél, így pár alkalom után terhes lettél, így már be lehetett fűzni a házassággal. Nem kell magyarázkodnod.


Válj el, felesleges ennyire eszelősen ragaszkodni valakihez, aki még csak nem is volt beléd szerelmes.

2014. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 anonim ***** válasza:
94%
Előző,én is pont erre gondoltam,hogy ezzel fogta meg a kérdező.Viszont valamiért úgy hiszem,hogy az a gyermek nem született meg...
2014. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 A kérdező kommentje:
Jó, elmondom. Megszületett a gyerek, de a férjem sosem akarta őt. Nem is jó a kapcsolatuk emiatt. Ráadásul lett egy félénk, visszahúzódó, kicsit lányos kisfiunk, akire az apja sosem volt büszke. Nekem ez nagyon fáj, mert a gyerek is meghallotta egyszer, hogy nem elég, hogy nem akarta, még ilyen is lett. Mindig velem van a fiam, mert az apjával nem értik meg egymást, nincs közös téma, közös hobbi, semmi. Róla soha, senkinek nem beszél a férjem, ez nem lepett meg már sajnos.
2014. okt. 26. 17:42
 56/115 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, szegény kisgyerek! Egy fiúnak pedig nagyon kellene egy jó apa, és elemi szükséglete lenne, hogy az apja büszke legyen rá. Hogy fog így kialakulni benne egy egészséges férfi identitás? Ne haragudj, hogy ilyet mondok, de a férjed egy nulla emberileg.
2014. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:
77%
Uhh, ez nagyon gáz helyzet. Látod mit műveltél? Ideje lenne elválni talán.
2014. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok. Engedd el, túl sokáig ment ez. De ahogy leírtad.. Ezt több soron te cseszted el, mostmár engedd, hogy boldog legyen... Ez így a korrekt, tekintve, hogy felcsináltattad magad, holott nem akarta a gyereket.. Jesszus.. Ennek most lesz vége, és jobb is.
2014. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 A kérdező kommentje:
Az én hibám, mert én akartam annyira a gyereket, akit én nagyon is szeretek, egy jó lelkű helyes kissrác. A lányok is szeretik, mert velük jól elvan. Minden szülő álma, kivéve a férjemé...
2014. okt. 26. 17:54
 60/115 anonim ***** válasza:
97%
De miért van neked szükséged erre az emberre minden áron? Milyen körülmények közt nevelkedik az a szerencsétlen kisgyerek? Legalább ő lenne fontosabb számodra mint az egód, ha már képes voltál magad ráerőltetni valakire, aki sosem szeretett, és nem akart tőled gyereket. Hidd el jobb megoldás lenne a válás, mint ezt tovább fenntartani.
2014. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!