Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki mit javasol, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit javasol, mit tegyek, ha szeretném megmenteni a házasságomat és a családomat?

Figyelt kérdés

A feleségemet egy közös ismerősünk oltogatja facebook-on keresztül. (Csak véletlenül tudtam meg, nem a feleségem mondta el. ) Az én szememben az egyén amúgy egy béna pali, két gyereket lőtt egy hót randa nőnek, akivel most fasítban vannak. Félő azonban, hogy a feleségemet előbb-utóbb beoltja, mert nagyon durván profin bókol neki, ami minden nőnek tetszene! Nekem meg sok munkám van, ami miatt most kevesebbet tudok vele foglalkozni. Erőszakos megoldások nem jöhetnek szóba, nem az én módszerem. Ha a feleségének szólok, azzal szerintem csak rontok a helyzeten. Ha a feleségemnek mondom el, akkor nem hiszem, hogy belopom magamat a szívébe azzal, hogy az otthagyott facebookjába belelestem...

Ha a pasinak szólok, akkor kettő másodperc alatt visszamondja a feleségemnek és megint csak ott vagyok...


2014. szept. 9. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tisztában a beoltani szó szlenges jelentésével, egyébként meg kettőn áll a vásár.
2014. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Kérdõre vonnám az asszonyt, egy házasságban nem flörtölünk másokkal.
2014. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mondd el a feleségednek, a kételyeidnél sokkal rosszabbnem lehet, maximum jobb.
2014. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
terfek munkad kozepett megiscsak szentelj egy kis idot a felesegedre. kapccsinalhatok kozos programokat. pezsditsd fel a hazassagotpkat. valoszinuleg beki is ez hianyzik. egy ilyen alkalommal lehet h beszel errol nagatol is
2014. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
temerdek*
2014. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És most mit drámázol? Foglalkozz többet a nejeddel! Ennyi az egész, nem kell túlbonyolítani!

Ha fontos, akkor nincs az a fáradtság, ami megakadályozhat!

Fura, hogy minden más megoldás hamarabb jutott eszedbe, mint az, ami a legkézenfekvőbb lenne!

2014. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mi van az új hódolójával. Ha értelmes, akkor veszi a lapot.
2014. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldj neki kedves szerelmes smst napközben l, lepd meg egy száll virággal valami finom édességgel , kapjon ágyba reggelit hétvégén, kezd el udvarolni neki ;-)
2014. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!