Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehetne a házasságomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a házasságomat rendbe hozni?

Figyelt kérdés

Üdv! Laci vagyok, 37 éves, feleségem, Reni 38 éves. 12 éve vagyunk házasok, gyerekünk nincs. Az utóbbi két évben a feleségemmel elhidegült a kapcsolatunk, pár hónapja elhatároztam ezért, hogy megpróbálok valahogy a kedvében járni, és ehhez egy kicsit "kémkedtem" utána.


Az első ilyen húzásom az volt, hogy belenéztem a gépébe, megnéztem a keresési előzményeit, és láttam, hogy többször járt különböző webáruházakban, és rózsaszín halacskás wc-ülőkét meg egy lila macska-szobrot nézegetett. Gondoltam azért nézte, mert szeretné megrendelni, csak sajnálja rá a pénzt, mert elég drágák voltak, főleg a szobor, és gondoltam, megrendelem neki a közelgő, 38. szülinapjára. Amikor kibontotta az ajándékokat, láttam rajta, hogy nem tetszik neki, pár nap múlva meg a fejemhez vágta, hogy voltam képes ezeket a giccses, ronda vackokat drága pénzért megrendelni. Elmondtam neki, miért rendeltem neki ezeket, és kiderült, hogy ő nem azért nézegette ezeket, mert tetszik neki, hanem azért, mert az egyik barátnőjével azon röhögtek a facebookon, hogy képesek ilyeneket eladni és venni az emberek.


A második ilyen alkalom az volt, hogy a tabletjén elérhető facebookján kezdtem el utána kémkedni. Én a facebookhoz nem is nagyon értek, tagja sem vagyok, megint pórul jártam. A feleségem egyik ismerőse mindig kirakott valami posztot a Slipknot nevű metálzenekarról, és az mindig megjelent a feleségem facebookjának a főoldalán/idővonalán, és úgy gondoltam, ő is szereti, de nem mertem megint megkockáztatni, hogy kidobok egy csomó pénzt az ablakon, ezért most csak nyomtattattam egy posztert, amit kitettem a nappali falára, meg letöltöttem pár számot ingyenesen, azt betettem a hi-fibe, és mikor bejött az ajtón, beindítottam a metálzenét, és táncikáltam is hozzá, úgy tettem, mintha én is élvezném. Reni viszont nagyon dühös lett, én meg ezek szerint megint melléfogtam.


A harmadik alkalom az volt, hogy a munkahelyén, a biztosítónál az irodában próbáltam meglepni, egy nagy bögre kávéval, oda tettem neki az asztalára a billentyűzet mellé, és odaírtam alkoholos filccel az asztalra, hogy Lacitól. Ezért is kaptam a fejemre, mert véletlenül a billentyűzetére borult a kávé, az asztalról meg nem lehet a feliratot letisztítani.


A lényeg, hogy a feleségem egyébként is egyre többet veszekszik velem mindenért, az meg különösen irritálja, ha a kedvében próbálok járni. Mit tudok tenni? Hogy javítsam meg a kapcsolatunkat? Úgy érzem, ő már nem is akar velem jóba lenni.



2014. szept. 5. 13:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

:D Bocsi, de nagyon jót mulatok :D


Inkább szövetkeztél volna a barátnőjével, ő segített volna kitalálni, hogy mit szeretne.

2014. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 2 könyvet ajánlom elolvasásra és megbeszélésre...


Gary Chapman: A házasság négy évszaka

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

2014. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
:xDDDDDDDDDDDDDD
2014. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Ezeken a meglepiken én is kiakadnék :D
2014. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát köszönjük Laci, szerintem azért stand up-osnak ne menjél, nem lenne nagy sikered. De azért értékelem a próbálkozást, végigolvastam, annyira nem rossz :)
2014. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

Egy ekkora balfék idiótával én sem akarnék együtt lenni, most tényleg, őszintén, miért csodálkozol ezen?

Csak simán beszélgetni kéne vele, nem ilyen fa.szságokon agyalni állandóan.

2014. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

de édes vagy!!!!!!!

tökre megbecsülhetne a feleséged , persze egy orbitális pofont lekevernék nem ér kémkedni mások cuccaiba kutakodni. de amugy nagyon aranyos lehetsz

2014. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
utolsó, azért szebben is fogalmazhattál volna. Nem vagy idióta, Laci! :) Kedves vagy és aranyos és figyelmes is. Inkább beszélgess vele sokat, menjetek el romantikázni kettesben, gyerekeket bízzátok addig nagyszülőkre.
2014. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, hogy nem kémkedsz utána és a dolgai között kotorászol, hanem leülsz vele BESZÉLGETNI.


Párterápia kellene nektek, de gyorsan, mielőtt végképp szétesik a kapcsolat.

2014. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
8-as: milyen gyerekeket? Nincsen nekik. Lehet, hogy valamelyiküknél éppen ez a bajok gyökere.
2014. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!