Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Még lehet esély rendbe hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet esély rendbe hozni a házasságunkat?

Figyelt kérdés
16 évesen ismerkedtem meg a férjemmel.9 éve vagyunk együtt van 2 gyerekünk.annyira szerettem öt, hogy nem láttam kettőnél tovább.mindig elhittem amit mondott soha nem fordúlt meg a fejembe, hogy netán hazudna.soha nem csaltam meg mindent elkövettem, hogy neki jó legyen.de sajnos ez fordítva nem így volt.megcsalt, elhanyagolt nem érdekelte,hogy nekem mi a jó csak saját magát nézte.többször kértem, hogy velem is foglalkozzon ne mindig más legyen a fontosabb.kaptam a három napos csodákból.a megcsalása nem olyan régen derűlt ki.akkor meg igérte, hogy meg változik adjak neki egy utolsó esélyt és felejtsem el a múltat.azóta ő tényleg meg változott de én nem birom elfelejteni a múltat.mint ha én váltam volna olyanná mint ő volt régen.és ez neki is föltünt.szerintetek rendbe lehet hozni még a házasságunk vagy már nincs rá esély?
2014. máj. 30. 07:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha akarod igen.
2014. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Azért nem értem azokat akik megcsalás után együtt akarnak maradni azzal aki megcsalta öket, mert az nem lenne öszinte, mert nincs bizalom. Az elveszett a megcsalás miatt. Utána akaratlanul is gyanakvó marad az ember, mégis ragaszkodnak a másikhoz de szerintem az már csak önámítás, és birtoklási vágy, félelem az egyedül maradástól.

A tapasztalat pedig azt mondja hogy kutyából nem lesz szalonna.

2014. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Az esély meg van rá, ismerek olyan párt, aki szétment pár hónapra megcsalás miatt, évekkel ezelőtt, és most is együtt vannak, kb. 30 éves házasok már. Ha újra tudsz benne bízni és megéri neked folytatni, akkor igen, megmenthető. Kérdés, hogy jó neked így az élet, boldog vagy-e mellette. Mert egy életed van, azt se felejtsd el.
2014. máj. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha mindketten akarjátok, akkor igen. A gyerekeknek mindkét szülőjére szüksége van. Egy anya nem törődhet csak a saját boldogságával. A gyerekeket NEM érdekli, hogy boldog-e az anyjuk. Ők csak teljes családban akarnak felnőni.
2014. máj. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a bizalmam nulla.hogy mit miért tett soha nem tudta meg mondani.minden nap azon gondolkozok, hogy miért nem voltam soha jó neki.miért most változott?nem tudom, hogy még milyen titkai lehetnek.
2014. máj. 30. 07:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendbe hozni? Azt nem nagyon. Esetleg hosszú évek alatt.

Vegetálni egy szar kapcsolatban? Azt már esetleg.


És nem fog megváltozni, ne is reménykedj. Eddig is megcsalt. Most miért lettél ilyen fontos neki?

2014. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ, látszik, ahogy a kérdést írod.
2014. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem egyszerű kérdés ez. Azt hiszem hogy azért nem lehet/nem érdemes annyival lerendezni a dolgot, hogy mit érzel most, hogy mennyire van, avagy nincs éppen bizalom, meg hogy kutyából nem lesz szalonna... Remélhetőleg kedves kérdező, egy pillanatig sem hagyod figyelmen kívűl -amikor itt felteszel egy ilyen kérdést-, hogy ahogy mondani szokták, a kibicnek semmi se drága...viszont neked meg van nem csekély kötődésed, közös múltad, az életed egy nagy része, amit kvázi belefektettél már ebbe a kapcsolatba, nem beszélve a kapcsolatod/házasságotok gyümölcseiről és az ő életükről... Én azt gondolom egyrészt hogy megbocsátani szinte(!) bármit meg lehet és kell. Másrészt azt hiszem a jó kérdést kell feltenni. S ilyen utóbbi talán az is, hogy tényleg úgy érzed-e és mondhtod-e azt, hogy szereted/szeretted őt...mert amennyiben igen, és nyilván igen, akkor egy ilyen szituációban, bizalmi válság idején, ezzel az alappal már tovább lehet menni ahhoz a kérdéshez, hogy mit is jelent számodra a szeretet...én azt gondolom hogy a szeretet nem csak egy aktuális érzelmek kérdése, hanem akaratlagos és tudatos dolog is jó esetben, s mint ilyen azt jelenti, hogy képes vagyok dönteni valaki mellett akkor is, ha a szívem éppen mást diktálna. Talán érdemes megpróbálni így hozzáállni a kérdéshez, amikor elbizonytalanodsz... Valamint érdemes megpróbálni -bár közhely, de mégis azon az alapon hogy mindíg kettőn áll a vásár- hogy hol lehet az a pont, amire talán nem figyeltél eléggé te sem, s talán te is hibáztál (s nem csak az áldozat aspektusából szemlélve a dolgot), s megpróbálni esetleg korrigálni, javítani a dolgokon, mint ahogy talán bármit -de különösen egy kapcsolatot/házasságot- érdemes megpróbálni, amíg csak minimális esély is van rá, megjavítani, ha elromlott, mielőtt (illetve ahelyett hogy) az ember kidobná.
2014. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
...valamint ha megkísért a kétely ennek kapcsán, hogy mégis érdemes-e, és hogy nem inkább fölösleges balekság és időpocsékolás megpróbálni folytatni így, csak azt tudom mondani hogy te azért vagy felelős, amit te teszel, s amik megpróbálsz a megromlott dolgok megjavítására, helyrehozatalára, s ami rajtad kívül álló ok, ha ez mégse sikerül, azért már nem te vagy/leszel a felelős, s legalább nem kell szemrehányást tenned magadnak, ha őszintén mindent megpróbáltál. Időpocsékolásnak számomra inkább az tűnne, ha az ember küzdelem nélkül eldobna 16 évet...
2014. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezt nem tudom én sem, hogy hol hibáztam.mikor kérdeztem töle mindig azt mondta, hogy sehol.pedig nem kértem sokat csak hüséget és egy kis figyelmet.nem azt, hogy egész nap a szoknyám mellett üljön csak, néha közös program vagy hasonló.de mindig volt kifogás, hogy miért nem lehet.arra sem tudott választ adni, hogy miért csalt meg.rengetegszer kértem, hogy ne hanyagoljuk el a kapcsolatunkat mert nem lessz jó vége.
2014. máj. 30. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!