Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan dobhatnám fel a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel a házasságunkat kevés pénzből? Kreatív ötleteket és normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Sajnos utazást és giccses programokat nem engedhetünk meg magunknak és van egy óvodás korú gyermekünk is akit nincs kire hagyni.
2014. febr. 19. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Gyertyafényes vacsora, rózsaszirmok, gyertyák a szobában, közös fürdőzés, szexi fehérneműk. Tejszínhab, csokiöntet testre stb :)
2014. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Uncsi, uncsi, uncsi, ne haragudj, egyes. Elcsépelt, halál unalmas dolgok.
2014. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Könnyebb lenne a válaszadás, ha megírtad volna, hol éltek...

Most mondanám, hogy mi hova szoktunk eljárni 1-2 ezer forintból, de nem mész vele sokra, ha nem egy városban élünk.

2014. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
amit fel kell dobni, az már nem biztos, hogy megéri. 18 éve vagyok férjnél, de soha nem kellett ilyenekkel feldobni a kapcsolatot.
2014. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Budapesten élünk.
2014. febr. 19. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Esti séta a Citadellán


Ha itt a jó idő pinknik a Margitszigeten vagy mádhol


Libegőzés


Millió program van

2014. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Spontán szex.


Hogy ha épp nincs más dolgotok, akkor szex, vagy ha egyedül maradtok kicsit, akkor egy gyors menet (nem ágyban).

2014. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Az, aki végig pontozott mindenkit (engem speciel nullára) van valami jobb ötlete, egyéb javaslata? Vagy csak simán nem tetszik neki egyik válasz sem?


Mi a baj a spontán szex javaslattal? Valószínűleg nem azzal romlott meg a házasságuk, hogy annnnnnyira jó lenne a szex.


Ez ingyen van, a szex az egy alap pillér, boldogságot okoz mindkét félnek, a spontaneitás pedig izgalmat hoz. MI A FENE A LEPONTOZNI VALÓ?

2014. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem romlott meg a házasságunk, csak valami újat szeretnék belevinni, amire később szívesen emlékezünk vissza, ami együtt történt vagy együtt csináltuk. Nem is értem egyes válaszolókat. Senki házasságáról nem kérdeztem. :)))
2014. febr. 20. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!