Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzem ezt? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Ez normális?

Figyelt kérdés
Már férjnél vagyok, van egy gyönyörű fiunk is. Minden rendben a házasságunkkal. Még a férjem előtt jóval (kb 17 éves lehettem) megismertem egy akkor 21 éves fiút. Nem volt köztünk semmi de nagyon sokáig játszadoztunk a gondolattal. Éjszakákat beszélgettünk át. Aztán megszakadt a kapcsolatunk és ő mindig arra hivatkozott hogy túl fiatal vagyok hozzá. Jóban vagyok ennek a fiúnak a nővérével és facebookján szoktam látni ugye az üzenőfalát. Innen értesültem nemrégen hogy ez a fiú, mostmár inkább férfi, apuka lesz. Kíváncsiságból megnéztem hogy ki az anyuka. Az állam leesett amikor megláttam hogy egy 16 éves tinilánnyal van együtt. Semmilyen érzelem nem kőtődik ehhez a pasihoz de ez a tény ledöbbentett. Senkinek nem merek erről beszélni mert azt hinnék hogy érzek még valamit. Ez nem így van, csak átverve érzem magam. Normális hogy ilyeneket érzek?
2014. jan. 5. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csávó fiatalabb korában vagyis 21 évesen még tartotta valamihez magát de teltek múltak és benne megváltozott vmi ami már nem fogta vissza és előkerült ez az énje.sztem ha gyerekem lenne és férjem akk már szarnám le ezt a csávót:D
2014. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret a férjed, és feltételezem hogy igen, és megbíztok egymásban kölcsönösen, akkor valószínüleg meg fog érteni, de igazából te ismered őt, ha nagyon féltékeny típus, akkor vagy ne mondd el neki, vagy ha mindenképp el akarod, csak nem tudod a módjátl tégy úgy egy olyan pillanatban mikor facebookon vagy és ő is a közeledben van, mintha akkor jöttél volna rá erre a dologra, és tégy úgy mintha közben hangosan gondolkodnál, és hangoztass el egy "Jézusom"-t vagy valami hasonlót hogy keltsd fel az érdeklődését, így nyugodt szívvel elmondhatod szerintem.
2014. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodtam rajta hogy elmondanom neki.. nekem ez lényegtelen infó, olyan szinten hogy tudom hogy én mit érzek ezzel kapcsolatban de ő többet látna a dolgokba mint ami. Valószínűleg nekem se esne jól ha fordított eset lenne.
2014. jan. 5. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
szard le a csávót nincs közöd hozzá az érzést pedig nyomd el !!:D
2014. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
magadban már eldöntötted h szólni fogsz neki!!:D
2014. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogy fogok! :) Minimum 3 éve nem beszéltünk. Majd biztos számon kérem hogy mit képzel... :D
2014. jan. 5. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
na ez a beszéd ecsém:DDD
2014. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Te jó ég,már 17 évesen sem kellett volna bevenned ezt a kamu dumát!:) Naiv vagy,hogy elhitted,de talán most esik ez le és azért ez a rossz érzés. Ha TALÁN leesik végre.
2014. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi zavar tulajdonképpen? Az hogy 10(?) évvel ezelőtt fiatalnak tartott magához egy 16 évest, most meg felcsinált egy másikat, vagy az a gondolat, hogy huszon(?)évesen 16 évesekkel kellene versenyezned, ha nem lennél férjnél?
2014. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!