Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy túlzásba esik a barátnőm családja? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

A barátnőm 3 hónapja szült. Van rajta néhány plusz kg, el is kezdett tornázni és diétázni, de mivel csökkent a tejmennyisége vissza kell fognia magát. Továbbra is mozog és figyel az étkezésére, de így nem látványos az eredmény.


Amikor együtt vagyunk a családjával, folyton piszkálják meg ugratják emiatt. Olyanokat mondanak, hogy szegény férje, meg hogy újra terhes biztos meg hasonlók. Néha meg nem is poénkodnak, csak mondják neki hogy kövér és már nagyon ideje lenne lefogyni. De ezt már a szülés óta.


Tudom, hogy nem kell elhagynia magát, de azért ez nem túlzás? Végül is csak 3 hónapja szült.


2013. aug. 8. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gáz a családja!!!
2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Amíg a barátnődet ez nem zavarja, kár ezen morfondírozni.
2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legközelebb szólj rájuk, hogy hagyják abba. Majd lefogy ha már nem szoptat.
2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem négyszemközt mondja hogy rosszul esik neki, de nekik nem mert nem akar összeveszni velük.
2013. aug. 8. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a barátnődet, hogy a férje beszéljen a családjával. A férjének kellene megkérnie őket, kedvesen, hogy hagyják békén a feleségét a testsúlyával, mert a baba szoptatása most a legfontosabb és azt nem csak a hírtelen fogyás veszélyezteti, hanem a stressz is, és éppen ők okoznak egyre nagyobb feszültséget azzal, hogy piszkálják.

Márpedig normális módon fogyni legjobban a hosszú szoptatás alatt lehet, mert akkor a szervezet saját maga használja fel a felesleget és nem okoz kárt, nem lesz jojo effektus sem.

2013. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ani25 ***** válasza:
En 5 honapja szultem es 3 kg maradt rajtam sajna a hasamon, szoval eleg szembetuno! Engem is zavar de persze most a baba az elso! Nem kell foglalkozni vele ki mit mond , ugyis fog meg ebbol fogyni dieta es torna nelkul is! 9 honap alatt szedte fel a pluszt tehat ennyi ideje van leadni is... :)
2013. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Idióták, védd meg a párod, és állj ki mellette, hogy neked ő így a csodálatos, és kész, és fogják be a rosszindulatú szájukat. Idióták!
2013. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mondogasd neki, hogy így is szép, ne adjon a véleményükre. Ha így is próbálkozik fogyni, nem értem mit akarnak még... Próbálj meg beszélni te a családjával, vagy adj neki egy kis bátorítást. Sok boldogságot a kicsivel!
2013. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az időszakban már inrenzíven mozogtam (nem sport) de egyébként a diéta ilyenkor nem ajánlott. Érthetően esett rosszul neki, én kérdeztem volna, hogy:" akkor a pici se jön egy darabig"
2013. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!