Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy ennyire rosszul...

Normalis, hogy ennyire rosszul erzem magam?

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk volna nyaralni, de le lett fujva (csaladi okok). Viszont annyira vartam es kezdjuk aazzal, hogy imadom mikor este pakolunk es keszulunk, imadom, ha hajnalba indulunk , aztan megerkezunk, kipakolunk es megyunk ide-oda. Mar annyira terveztem meg minden es tegnap ota csak az jar a fejembe, hogy most Nemetorszag utcain setalgathatnek. Egy csomot sirtam is miatta...tudom, hogy sokan nem mennek nyaralni, de ez mas, mert meg volt tervezve. Normalis, hogy igy erzem magam?

15l


2013. júl. 14. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pocsékul éreztem magam mindig, amikor vártam valamit és az utolsó pillanatban derült ki, hogy az egészből nem lesz semmi. Normális.
2013. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen családi ok? Ha valaki pl kórházba került, lebetegedett, akkor érhető.
2013. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez teljesen normális..és ismerem ezt az érzést...
2013. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!