Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert elem meg ennyire rosszul?...

Mert elem meg ennyire rosszul? Normalis ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Parommal kulfoldon elunk, en holnap megyek haza 2 hetre, o nem tud velem jonni mert dolgoznia kell. Tudom hogy nagyon jo lesz a csaladommal es a barataimmal lenni, es hogy csak 2 het az egesz es utanna ujra egyutt leszunk... Teljesen kivagyok keszulve, egesz nap bogok mint egy gyerek (28 eves lany vagyok) Ugy erzem magam mintha valami tragedia tortent volna, kozben az eszemmel tudom hogy semmi az egesz... Egyuszeruen nem tudom a helyere tenni a dolgokat es orulni hogy vegre hazamehetek egy kicsit.. Szerintetek normalis vagyok? Annyira hulyenek erzem magam..
2011. aug. 8. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem most fog megjönni? Én olyankor szoktam ilyet. lehet régen voltál már otthon és így egyedül már kicsit szokatlanabbnak gondolod. Meg gondolom a párod hiánya is... De nyugi, jó lesz és estére elmúlik:)
2011. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a férjem nemrég elment egy 2 napos bringatúrára. azt hittem belehalok,én is bőgtem.. szóval nem gáz,nagyon szereted,össze vagytok nőve ez jó,bár nehéz..
2011. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszt. de igen , most fog megjonni... hat lehet hogy igazad van... Remelem rendbeszedem magam, o most dolgozik es hajnali 4kor indulunk a repterre.......ajjj kivagyooook!!!!!!!!!
2011. aug. 8. 18:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked is koszi! Legalabb most mar tudom hogy nem, vagyok egyedul ezzel.... Es igen tenyleg nagyon nagyon szeretem...
2011. aug. 8. 19:07
 5/9 anonim válasza:
Nem vagy nehéz eset:) Ez ilyen dolog sajna,megszoktad,hogy egymás mellett vagytok mindig,most pedig rossz lesz nélküle.Én tudom mit érzel.
2011. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly a gyerekem! ment el egy hétre kirándulni és én is bögtem:XD
2011. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én gyerekem most kezdi az ovit,már bőgök pedig még nem is jár!!! :)
2011. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ááá, teljesen normális ez. Főleg, ha most fog megjönni...

De hidd el, amint otthon leszel, annyira jó lesz találkozni a családoddal, tele leszel élményekkel, és az sem árt ha kicsit külön lesztek.

Képzeld csak el, milyen jó lesz 2 hét után újra megölelni.

Fel a fejjel!!! :)

2011. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat! Biztos jo lesz otthon es hamar rendbejovok!
2011. aug. 8. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!