Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha az egész életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az egész életemet 1 pasival élem le? 21 éves lány vagyok, de nem vágyom másra. Ő amúgy 28 és komolyan gondolja. Később még kiütközhet, hogy csak ő volt és van?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Legyetek nagyon sokáig boldogok! :)
2008. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális szerintem... régen is ez volt a normális...

Ha szereted akkor nincs mit bánnod :).

És egyébként is, ha nem lenne normális elhagynád annak ellenére hogy szereted ?


Manapság az a nem normális hogy valaki hetente váltogatja a szeretőjét (igaz, sajnos egyre inkább ez a trend)

2008. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos a szexuális promiszkuitás nagyon terjedőben van, ez a trendi. Pedig nem erről kellene szólnia.

Arról is lehetne vitákat nyitni, hogy miért van ez így. De nem érdemes...

2008. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bar midnenki igy gondolkozna. ha megkaptad azta valakit akivel boldog vbagy hat ne legy hulye! ne engedd el semmi penzert,s legyetek boldogak...nekem nemreg ert veget a kapcsolatom, 20 vagyok, s mindenki tanacsolja h menjek szorakozni, de en nem szeretem..mondtam h ezutan is komoly kapcsolatra vagyom, es hidd el..ha leelhettem volna az eletem az az egy srac mellett akivel eloszor voltam, akkor megtettem volna!!!
2008. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk is ez van én 22 vagyok a párom 29, együtt is élünk és tök jól megvagyunk és úgy érzem hogy majd egyszer szeretném ha elvenne és gyerekeink lennének, de néha félek egy kicsit, mert annyi ellenpélda van, meg a környezet mindenki csak azt sulykolja hogy úgysem lesz hosszúéletű meg ilyenek. Én próbálok nem foglalkozni vele, és azért mert másoknak nem sikerült nekünk még sikerülhet filozófiát próbálom követni, szóval szerintem ha jól megvagytok akkor nem lehet probléma, ha te nem érzed azt hogy teher a kapcsolat vagy túl nagy áldozatokat hozol érte akkor nem hiszem hogy a későbbiekben ez problémát jelentene.
2008. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is Ő vele akartam leélni az életem csak ő eldobott magától egy 15 éves kislányért aki csalja agyba-főbe:/ én 18 vagyok és én lettem lekislányozva:(
2008. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia' éN csak sok szerencsét és kitartást kívánok nektek, s legyetek BOLDOGOK!
2008. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok.
2008. jún. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!