Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bármilyen problémánál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármilyen problémánál a férjem beül az autóba és elmegy itthonról, ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés

Ha itthon bármilyen kellemetlen dologról beszélnünk kell,vagy a munkahelyi problémáit hazahozza és rajtam vezeti le,aminek a vége veszekedés,azonnal öltözik ,beül az autóba és órákon át haza sem jön.

Nekem ez rosszul esik,van egy kisfiúnk,olyan,mintha cserben hagyna,egyedül hagy magamra.

Mindig ilyen volt...


2014. febr. 3. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy igy vezeti le a feszultseger, hogy inkabb elmegy otthonrol. Jobb lenne uvoltve veszekedni inkabb?

Probaljatok meg a vitaitokat veszekedes nelkul befejezni.

2014. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Szó szerint levezeti a feszültséget.

Az is lehet, hogy nem vezet órákig, hanem megáll valakinél???

2014. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Én azért valahogy lecsekkolnám egyszer, hova rohan…. Ha máshogy nem, nézd meg az órát a kocsiban. Ha három óra távollét után csak + 4 km van benne, az már megér egy kérdést….

Amúgy ez nem túl jó megoldás, mert veszélyes is lehet. Elborult aggyal rohangál a kocsival, még a végén balesetet okoz. Ha sokszor feszült, jól jöhet a sport, ott jól kitombolhatja magát az ember. Beszélj vele erről egy nyugodt pillanatában.

2014. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon idegesítő az ilyen. A mi kapcsolatunk exemmel ráment, hogy soha nem lehetett vele semmit megbeszélni, mert azonnal otthagyott. Én meg egyem meg a problémákat. Nem vezet ez jóra
2014. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Megcsal.
2014. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
46%

Szúrd ki mind a 4 kerekét.Mármint a kocsinak.

Keresztanyàm is így oldotta meg:D

2014. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ilyen a férjem, mert vele sem lehet megbeszélni semmit sem. Nagyon sokáig türtem, hogy fogja magát és elmegy, én meg ettem az idegeimet a 4 fal között.Most már, ha elõfordul ilyesmi, akkor igyekszem a kulcsokat eltenni és azt mondom neki, most akkor te is megeszed az idegeidet itt a lakásban, ha én este nem indulhatok el sehova.
2014. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Belülről bezárhatnám a bejárati ajtót,hogy a kulcs benne marad és nem tud bejönni,de mi értelme lenne ilyen dolgoknak...szeretem a férjem!

Most pedig iszok egy jó vörösbort,attól elálmosodom.

2014. febr. 3. 21:59
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az a baja a párdnak, hogy iszol.
2014. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
én is ilyen vagyok sajnos, bármi baj van, rohannék el. elsősorban azért, mert bár szeretem kiveszekedni magamból a dolgokat, a barátommal ez valahogy mégsem olyan bulis, mert néha nagyon el tudnak fajulni a dolgok. szóval régebben mindig fogtam magam, a fülesem meg a telefonom és sétáltam pár kilómétert hogy lenyugodjak. egészen addig amíg egy roma bandába ütköztem akik elől alig tudtam elmenekülni a sebtében felkapott papucsomban. na mindegy. a baratom is többször szóvá tette ezt egyébként, hogy nem tetszik neki ez a fajta viselkedésem, hogy örökké elrohanok a problémák elől. szóval szépen elkezdtem ilyenkor konktrollálni magam. cserében ő meg ilyenkor megpróbálja az én nézőpontomat is figyelembe venni. még nem tökéletes a technikánk, de dolgozunk rajta :)
2014. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!