Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bármilyen problémánál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármilyen problémánál a férjem beül az autóba és elmegy itthonról, ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés

Ha itthon bármilyen kellemetlen dologról beszélnünk kell,vagy a munkahelyi problémáit hazahozza és rajtam vezeti le,aminek a vége veszekedés,azonnal öltözik ,beül az autóba és órákon át haza sem jön.

Nekem ez rosszul esik,van egy kisfiúnk,olyan,mintha cserben hagyna,egyedül hagy magamra.

Mindig ilyen volt...


2014. febr. 3. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Ez a gyakorikérdések egy igazi vicc oldal, komolyan mondom már csak röhögni járok ide, hogy milyen eszement válaszok érkeznek egy kérdésre. :D
2014. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Te úr isten, NE IGYÁL SOHA! NE ZÁRD BE AZ AJTÓT!

Olvass!

Már nem bírja a stresszt, úgy érzi, hogy nincs szükség rá. Nyugodt pillanatában, sokszor beszélj a lelkével, és nyugtasd meg, hogy Ő a legfontosabb számotokra, és nincs nála jobb az ágyban. Valószínűleg a munkahelyén is vannak problémái, de ezeket nem szabad túl komolyan vennie. Talán el sem tudod képzelni, hogy mekkora nyomás van rajta, szeretne nektek mindent megadni, de ez nem mindig sikerül. Nem akar egyedül hagyni, hiszen nálatok semmi sem fontosabb számára. Egy férfi lelkét is legalább annyira kell ápolni, mint egy nőét.

Az oldal szabályzata tiltja a reklámot. Én is ültem autóba, és száguldottam el otthonról, miután ordítottam, és szétvertem néhány dolgot, sajnos olyan nagy gázzal indultam, hogy észre sem vettem, elütöttem a saját macskánkat. :( Én "szedtem" egy homeopátiás szert egy - két hónapig, és a férjeddel azonos problémám megszűnt. Ez olyasmi, mint a Lesz***om tabletta. A stresszt generáló dolgokra nem akadok ki azonnal, és képes vagyok higgadtan végiggondolni, és könnyebben tudok reagálni is, arról nem beszélve, hogy jobban megy a meló, az alvás, amiből az következik, hogy kisebb lesz a stressz... tovább nem ragozom.

Ezt soha ne feledd: Egy férfi számára nincs fontosabb a családjánál!

Ezért a sorrend:

Ő maga, hogy egészséges legyen,

Ha egészséges, akkor tud dolgozni,

Ha tud dolgozni, akkor tud megadni mindent a családjának...

36F

2014. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
En nem azt irtam, hogy zárd ki a férjedet, azt irtam, hogy ne engedd ki,zárd be az ajtót, na ezt persze csak akkor lehet, ha nevetve teszed ezt és õ nem agressziv, hanem leül és csendben marad egy darabig.
2014. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

Örök törvény: ha nem velem érzi jól magát, akkor mással. Ha nem velem beszéli meg, akkor mással. Ha nem velem szeretkezik, akkor mással.

Ha eltűz a kocsival, akkor megy valahova, valakihez....

2014. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ha nem akarsz becsavarodni, változtass a törvényeiden.
2014. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
en is szoktam vezetni, nem megcsalni megyek, van h csak vezetek, de ha nem akkor a legjobb baratomekhoz menek, ahol meghallgatnak, nem orditanak le, en ezert csinalom, de ez nem alllando, nem menekulok a problemak elol, akkor mar igen soknak kell lennie, h ezt tegyem.
2014. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy megcsalja. Az én emberem is ilyen elrohanós-problémakerülős volt már a kezdet kezdetétől, akárhányszor csak összekaptunk, aztán addig magyaráztam neki, hogy ez így nem jó, nem old meg semmit, igenis meg kell beszélni és megoldást találni, hogy végül leesett neki. Neki én voltam az első komoly kapcsolata, fogalma sem volt, mi fán terem a kompromisszum, meg hogy egy kapcsolatban a problémákkal szembe kell nézni. Egy év alatt teljesen kicserélődött.
2014. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az én exem úgy elment ilyenkor, hogy napokig nem jött haza. Bármi kis probléma volt, vagy szólni mertem. Ilyenkor mivel tudtam, hogy nem jön haza, én is elmentem a szüleimhez a csememőnkkel, hogy meg ne őrüljek. Hosszú távon ez nem normális, egyik kapcsolatba sem. De kivétel akadhat. Nálunk nőhöz ment ilyenkor. Mint kiderült.
2014. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem akar cirkuszt el megy megnyugodni. A te dolgod megnyugtatni a gyereket. Ilyen ember konfliktus kerülő, nem tehet róla, ilyennek született.Vagy elviseled és segítesz neki azzal, hogy elküldöd idegorvoshoz, mert ez idegrendszeri gyengeség zavar, vagy most elválsz Ez nem fog változni!
2014. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2014. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!