Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkreteheti a házasságunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti a házasságunkat a férjem munkája?

Figyelt kérdés

A férjemmel júliusban házasodtunk össze.

Augusztus 5-én előléptették, nagyon örült neki, mert nagyon szereti a munkáját és a fizetés is jobb, viszont szinte nem is találkozunk egymással.

Reggel 6-ra kell beérnie, így 5-kor már elmegy otthonról. Dolgozik 8 órát + 1 óra ebédszünet, majd +2 órát azzal tölt,hogy betanítsa az új embereket. Utána még persze összepakol, meg napi zárást ír, és 1 órát utazik haza,így hazaér kb. este 7-re. Akkor vacsorázik, és megy zuhanyozni aztán aludni, mert 4:30-kor kel.

Azt mondja, hogy jól jön a túlóra pénz, félre kell tenni mert majd szeretnénk gyereket, stb. De hát így nem is találkozom vele szinte.

Ami még rosszabb, hogy én hétvégén is dolgozom (pláza 10:00-20:00), így havonta 2 hétvégét tudunk együtt tölteni.

Viszont múlt hétvégén éppen szabad voltam, de akkor a hétvégés ember beteg lett, így felajánlotta, hogy bemegy ő a 12 órás műszakra (6:00-18:00), így megmaradt a vasárnap. Akkor meg persze csak pihenni akar az egész heti hajtás miatt, ne kelljen 4:30-korkelni, stb.

Nagyon szeretjük egymást, mindig ha van 5 perce a munkában akkor küld egy smst, hogy szeret és hiányzom neki, vagy felhív. De már lassan ez olyan, mint egy távkapcsolat.

Nagyon félek, hogy ez eltávolít egymástól minket, aztán egy idő után már el is felejt engem...


Tehetnék valamit?


2013. dec. 7. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem. 6-kor kezd, 8 órát dolgozik. Tehát 2-kor végezne. 1 óra ebédszünet, így 3-kor. 2 órát tanítja be az embereket, az még mindig csak 5 óra. Előléptetve, min. középvezetői beosztásban mi a fenét tud még 1.5 órán át pakolni és zárni? Hiszen mint leírtad, a hazaút csak fél óra...


Egyébként az új embereket gondolom nem a végtelenségig kell betanítania, úgyhogy ha annak vége, és zárhat 3-kor, akkor 4-5 fele otthon lesz, ami a normál idő. Ha ez belátható időn belül meg fog történni, akkor szerintem nincs gond.


Ha viszont ezt a végtelenségig kellene csinálnia, akkor neki kellene beszélnie a főnökével, hogy ez így túlzás, hiszen gyakorlatilag 12 órázik így naponta!


Ami téged illet, te is próbálj meg mást keresni, ahol nem kell hétvégézned.

2013. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1 órára lakunk a munkahelytől.

A cégük most kötött 10 éves szerződést egy külföldi céggel, így júliusig 100 embert kell betanítani.

Ő ennek az új projektnek lett a vezetője, és ő tanítja be az új embereket. A maradék 1 órában amit mondtál "dolgozatokat ír és javít", minden héten tesztet kell csináltatnia az új emberekkel, akiknek legalább 70%-os eredményt kell elérnie..

Augusztus 27-én felvettek 17 embert,akiket betanított 3 hónap alatt, és múlt héten jött 14 új ember(képzettség és nyelvtudás elég nehézzé teszi a keresést), őket tanítja most.

Onnantól, hogy minden dolgozó betanulta a munkát, letette a teszteket 70% felett, és beállt teljes állásban dolgozni, a férjem csak a vezető lesz, azaz beosztást készít, felügyel,stb. És akkor 8:00-16:30-ig kell majd dolgoznia. De az július...

2013. dec. 7. 14:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Keres annyit, hogy ez megérje?
2013. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha férjed felsőbb vezető,esetleg nem gondoltál még arra,hogy 1 cégnél dolgozzatok....max valami szolidabb pozicióba te is betanulod,nem tudom milyen jellgű területen dolgozik,de azt hiszem az lenne a legjobb megoldás,ha esetleg mindketten egy cégnél lennétek,vagy nem tudom....
2013. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"6 féle Internet Jövedelem

www.netjovedelem.hu "


Kb a legrosszabb döntés lenne. Júliusig ki kell húzni valahogy. Mást nem tudtok csinálni. Vagy mindig munkahelyet cseréltek, amikor nagyobb felelősséget kapnátok...

2013. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5# vagyok. Valamiért egy hirdetést másoltam ki.Közben ezt akartam idézni:


",nem tudom milyen jellgű területen dolgozik,de azt hiszem az lenne a legjobb megoldás,ha esetleg mindketten egy cégnél lennétek,vagy nem tudom..."

2013. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt júliusig ki kell bírnotok. Biztos fura, mert ez most változás, de az én párom heti 6 napot dolgozik, reggel elmegy elvileg 5 körül végez, de inkább 6, fél 7 mire tényleg elindul, és van hogy még edzeni is elmeghy, ezek után szombatonként túlórázik, utána még vagy aznap vagy vasárnap haverozik... Meg lehet szokni, engem általában nem zavar, ha igen, akkor a hétvégéket átszervezem, hogy nekem jó legyen. De szerintem amit te írsz, az júliusig gyalog galopp.
2013. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

Elhiszem, hogy rossz, voltunk mi is hasonló helyzetben. Viszont nem nagy idő szerintem ez a pár hónap, ha belegondolsz, már elment belőle 4. Megéri, mert utána több szabadideje lesz, és mivel később megy dolgozni, biztos később is fog lefeküdni, és több időtök lesz egymásra. Légy egy kicsit türelmesebb. Elhiszem, hogy nehéz, de ez egy átmeneti állapot :)

2013. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A férjem 5kor kel, fél 6kor elmegy, fél 10 re ér haza este, mégis van ideje rám. 12 órázik.


A munka az munka. Ki lehet bírni. Jobb lenne ha munkanélküli lenne vagy mi?

2013. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a fentiekkel, a közös időt a lehető legjobban ki kell használni, hogy pihenjetek is és együtt is legyetek, júliusig pedig ezt ki lehet és ki is kell bekkelni.


Én vendéglátóztam+BME-re jártam, fél1-kor értem haza éjszaka, reggel 8-ra mentem egyetemre, néha volt egy szabad fél napom, de a párom akkor általában dolgozott, alig láttuk egymást. De túléltük, a maradék időt megpróbáltuk kihasználni.

A te párod ennél sokkal jobb helyzetben van, júliusban vége van az őrületnek, ráadásul addig is és utána is jól fog keresni. Én nagyrészt még most is így élek a párommal és még csak homályosan látom a fényt az alagút végén. Ez teljesen "rendben" van egy kapcsolatban, olyan értelemben, hogy előfordul, nem ritka, mások is megoldják.


Szerintem a lényeg az, hogy a közös időt viszont tényleg töltsétek együtt. Ne azt legyen, hogy vagy a TV előtt ültök, vagy a feltétlen szükséges takarítást csináljátok stb., hanem - hacsak nincs éppen magányra szükségetek minden fenti ellenére - legyetek egy helyiségben, segítsetek egymásnak a takarításban, főzzetek együtt, érdeklődjetek a másik csak ezekben a percekben gyakorolt kevés szabadidős tevékenysége iránt.

Természetesen ennek kétoldalúnak kell lennie!


ui.: valószínűleg nem azért dolgozza sz*rrá magát, küld a legnagyobb meló közepette is sms-eket és tervez veled gyereket, mert "egy idő után már el is felejt engem... "


Tudom, hogy nehéz és nem akarok valamiféle erkölcscsősz okostóbiás lenni, de azért ide kívánkozik: becsüld meg, amid van, mert minden jel arra mutat, hogy tiéd az évszázad pasija! Jól keres, imád és júliustól megemelt óraszámban csinálsz vele azt, amit akarsz.

A fentieket gondold meg, hogy hogyan lehet jobban EGYÜTT lenni, amúgy meg bírd ki ezt a néhány hónapot!

2013. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!