Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkreteheti a házasságunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti a házasságunkat a férjem munkája?

Figyelt kérdés

A férjemmel júliusban házasodtunk össze.

Augusztus 5-én előléptették, nagyon örült neki, mert nagyon szereti a munkáját és a fizetés is jobb, viszont szinte nem is találkozunk egymással.

Reggel 6-ra kell beérnie, így 5-kor már elmegy otthonról. Dolgozik 8 órát + 1 óra ebédszünet, majd +2 órát azzal tölt,hogy betanítsa az új embereket. Utána még persze összepakol, meg napi zárást ír, és 1 órát utazik haza,így hazaér kb. este 7-re. Akkor vacsorázik, és megy zuhanyozni aztán aludni, mert 4:30-kor kel.

Azt mondja, hogy jól jön a túlóra pénz, félre kell tenni mert majd szeretnénk gyereket, stb. De hát így nem is találkozom vele szinte.

Ami még rosszabb, hogy én hétvégén is dolgozom (pláza 10:00-20:00), így havonta 2 hétvégét tudunk együtt tölteni.

Viszont múlt hétvégén éppen szabad voltam, de akkor a hétvégés ember beteg lett, így felajánlotta, hogy bemegy ő a 12 órás műszakra (6:00-18:00), így megmaradt a vasárnap. Akkor meg persze csak pihenni akar az egész heti hajtás miatt, ne kelljen 4:30-korkelni, stb.

Nagyon szeretjük egymást, mindig ha van 5 perce a munkában akkor küld egy smst, hogy szeret és hiányzom neki, vagy felhív. De már lassan ez olyan, mint egy távkapcsolat.

Nagyon félek, hogy ez eltávolít egymástól minket, aztán egy idő után már el is felejt engem...


Tehetnék valamit?


2013. dec. 7. 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na túléltétek? :)
2014. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!