Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy menthetném meg a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menthetném meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
A feleségem 4 honapja beszél telefonon a barátommal az üzlettársammal, elmondta elösször hogy felhivta de nem tulajdonitottam neki nagy dolgot . Ezek utan hivaslista alapjan napi kb 2-3 orát beszéltek telefonon és utanna titokban találkozgattak mind a két fél megesküdött mindenre hogy nem történt semmi . Van egy 6 éves kislányunk, egzisztenciánk stb. Miutám kiderült 3. Nap bekülni akart de részemröl hidegen hagyott ez 2 hete történt most én szeretném visszakapni a csaádom de le sem szar legalábbis ugy tünik mit tegyek?

2014. júl. 12. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Valami oka csak van a nejednek .. Elhanyagoltad ? Mit nem kapott meg tőled ? (Nem anyagi értelemben .. ) Nem most kellene észbe kapni ,amikor rezeg a léc ! Egyébként szerintem szinte biztos ,hogy nem véletlenek a találkozások .. valami biztos történt ;történik közöttük ...
2014. júl. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen. A barátod is meg a feleséged is egy TETŰ.
2014. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már elköltözött kislányostul?
2014. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez még nem feltétlen jelent megcsalást, hiszen ha jól tudom az igazi barátok nem verik át a barátjukat (még ha a nejedben nem is bízol meg).


Nem lehet, hogy nagy gondja van az asszonynak, és kellett egy jó barát? Ezt kéne kideríteni, hogy mi történt.


Bár elégárulkodó, hogy most már tojik a fejedre, de lehet csak megsértődött, mert nem hitted el, hogy nem volt megcsalás. Vagy tényleg megcsalt és csak simán nem érdekled.

2014. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,hogy baráti viszonynál több van köztük,szinte biztos az is,hogy megcsalt.Ezek után én azt mondom,ne te könyörögj neki.Ha kellesz még neki,visszatalál hozzád.Persze a kislány szempontjából azért nem mindegy,hogy alakulnak a dolgok köztetek,de akkor se te kezdeményezd az ügy megbeszélését.Ez a nejed dolga lenne,ha volna benne gerinc.
2014. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!