Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
80%

Még egyszer:


mit tud ez a fickó, hogy ennyire önmagad alázva is rá akarsz akaszkodni? Nagyon szép az arca? Dúsgazdag?

2014. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
92%

"De mondta, hogy én nem hagytam úgy élni, ahigy ő szeretett volna. Egyébként én nem vettem észre, hogy baj lenne velünk."


Egyrészt ebböl világos, hogy a férjed nem érzi jól magát a kapcsolatotokban, te meg nem akarod ezt észrevenni.


Itt NINCS mit megmenteni, ez a házasság már csak papíron létezik.


A férj viszont lehetne annyira becsületes, hogy vállaja a szakítást és nem félrelép

2014. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan már azért le kell pontozni,mert megkérdeztem,hogy ő e az egy másik kérdésből?
2014. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 anonim ***** válasza:
65%

"Lehorgonyzott egy kis jelentéktelen kikötőben, de azóta is kereste a jobbat."

Hogy lehet ilyeneket irni? Meg miert kell ilyen szivtelen modon kiosztani vkit?

En sajnalom a kerdezot, nagyon. Beleszeretett ebbe a ferfiba,O meg csak kihasznalta. Gondolom van szaja, volt akkor is amikor ugy dontott felesegul veszi a kerdezot. Miert is, ha soha nem szerette?

Ettol fuggetlenul valoban veget kene ernie ennek a hazassagnak. Es elsosorban azert, hogy talalj magadnak egy olyan ferfit kerdezo, aki megbecsul, tisztel es szeret mindennel jobban. Erre a ferjed alkalmatlan.

2014. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:
85%

"Eloskodo", gratulalok, 20-as valaszolo.

Szegeny pasi...sajnaljuk, hogy meg felre is dug. :'(

2014. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
78%

Én nem kűzdenék már, tulajdonképpen elérted, amit akartál: elvett. Csak egy dolgot felejtettél el: nem megszerezni nehéz, hanem megtartani. Az előzményeket tekintve, hogy mennyi mindent tettél, számítani lehetett erre, mert ha még először nőként tekintett volna rád, akkor oké, de így?!

Ne fuss olyan kocsi után, ami nem vesz fel, mert ezek után ez rád nézve megalázó, de nagyon.

2014. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
14%
nem a pasit sajnálom igen félredug,de soha nem nyomulok olyasvalakire aki sokáig mutatja felém hogy nem érdeklem.A kérdező magának köszönheti mert ezt a kapcsolatot kierőszakolta.Ez kb. olyan mint amikor a nő gyereket szül aztán azt hiszi a férfi hipp-hopp beleszeret utána meg csodálkozik,hogy még mindig nem szerelmes belé.Szerelmet nem lehet a másikból azzal kicsikarni,hogy sokáig barátkozunk vele és mindent megcsinálunk neki.A férj pedig egy balfácán lehet,hogy ennyire nem tudja mit tegyen és mindezt ráadásul megosztja a feleségével ahelyett hogy rögtön válna
2014. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:
66%

"Lehorgonyzott egy kis jelentéktelen kikötőben, de azóta is kereste a jobbat."

Hogy lehet ilyeneket irni? Meg miert kell ilyen szivtelen modon kiosztani vkit? "



Bocs, de ebben mi a szívtelen? A férfi nem vette észre a nőt, neki különféle praktikákkal kellett illegetnie magát, hogy észrevegyék. Elvette, aztán tovább nézelődött, jön-e jobb. Jött.

2014. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 anonim ***** válasza:
92%

24-es,

"Lehorgonyzott egy kis jelentéktelen kikötőben, de azóta is kereste a jobbat."

Hogy lehet ilyeneket irni? Meg miert kell ilyen szivtelen modon kiosztani vkit? ""

Ebböl következtetve te nö vagy, a férfi az ért a nö az érez.

-nincsen senki kiosztva, a körülmény beszél magáért.

A férfinek ezt a kapcsolatát a kérdezövel, hasonlatként emlitette a hozzászóló a jelentéktelen kikötőt.

Ha jó, akkor maradok ha kilátás van másra (jobbra), kiemelem horgonyom.

Ha pedig jól megy sora, akkor marad, de egy kis hobby-t vadvizeken keres.

2014. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 anonim ***** válasza:
96%

Emlékszem rád, és arra is, hogy mindent megpróbáltál, hogy összetartsd a kapcsolatot, visszaszerezd a férjed törődését, alkalmazkodj a hobbijához. Aki korábban írt: volt arról is szó, hogy a feleség barátkozzon az lánnyal, de a férj valami okból nem vevő a dologra. Kapcsolatban lehet pl a dolog azzal, hogy senki nem tudja, hogy házas..

Kérdező, ennek a kapcsolatnak nem csak vége, hanem sosem volt kapcsolat igazán. Szerelmes voltál, megtettél érte mindent, amiért cserébe ő veled volt, és ez boldoggá tett téged. Számára viszont te csak kompromisszum voltál, most pedig kényelem. Megbeszélni úgysem kell veled a problémákat (hiszen mellette vagy még..), oda megy, ahova akar, és ha úgy szottyan kedve, mindig kéznél vagy bármire. A helyedben én két dolgot tennék, ha már a férjed nem képes érett módon hozzád állni. Írnék a lánynak fb-n, és tájékoztatnám, hogy nős emberrel kavar, csak hogy tisztában legyen a jellemével. Azt is megírnám, hogy a gerinctelen hozzáállása miatt beadom a válópert, szóval már nyugodtan élhetnek vidáman, ha ez neki belefér az értékrendjébe. Úgy igazából nem hinném, hogy ő a hibás ezért, de az igazsággal legyen tisztában. A férjem orra alá pedig ténylegesen odanyomnám a válóperes papírokat, és kiraknám a házból/mennék a házból, attól függően, hol laktok. Ezen nem érdemes tovább szenvedni. Nem tudsz arra építeni, akit minden szellő megingat és visz magával.

2014. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!