Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
72%

Ha most azzal a lánnyal vége, akkor jön még 1-2-3, valamelyikkel majd lelép.

Milyen öreg korról beszélsz? Még ha 55 lennél, megérteném az aggódást, akkor nem lenne egyszerű elölről kezdeni egyedül, később mással, de így? Már lassan lábat csókolsz neki, és ez annyira megalázó. Látja ő is, hogy semmi tartásod nincs, még csak titokzatos sem vagy, alázod saját magad. Te tudod, de ez már nagyon az alja. Nagyon megalázó, de tényleg.

2014. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 A kérdező kommentje:
Hát már nem vagyunk fiatalok! Mondjuk az a lány is 26 éves már, de nincs férjnél. Gondolom ezért hálózta be a férjem, azt hitte, hogy független agglegény. Megírtam a kevelet egyébként, de válasz meg nem jött.
2014. okt. 26. 16:18
 43/115 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges lépés volt.Így még azt a kicsi esélyt is eljátszottad,amivel esetleg megmenthetted volna talán még a házzaságodat.De így már biztos lehetsz benne,hogy hamarosan elvált leszel,mert ebből biztos iszonyat nagy botrány lesz,és a férjed dobbantani fog.Felesleges veszekedéseket generálsz magatoknak.Ha mindenépp válni akarnál,azt csenben is lehetett volna.És ahogy előttem mondták,ha most ez a kiscsaj le is lép,majd jün helyette másik 3.
2014. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem, miért kár, ha dobbant egy pasi, ha nem akar nyilatkozni egy általa imádott nőhöz fűződő kapcsolatáról, eltitkolja a feleségét, és ezek után a feleség a másik nőhöz fordul infóért? Már az, hogy ideáig jutott a kapcsolat, eleve a végét jelenti. Legalább a végszót is kimondja valaki. Ha az a lány berág azért, mert nős ember teszi neki a szépet, akkor is lesz másik hamarosan helyette. Szóval szerintem nem a szétrobbantásukon van a hangsúly. Bár kíváncsi lennék, hogy mit írt a kérdező, és mit fog válaszolni a lány. És nem, nem biztos, hogy egy 26 éves nő pont egy 37 éves pasit akar behálózni. Nekem egyetlen ismerősöm sincs, aki konkrétan az ennyivel idősebb férfiakra bukna. Legalább annyira valószínű, hogy a férfi kezdeményezett a fiatalabb nőnél, egyedülállóként bemutatkozva.
2014. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
92%
A férjed nem szeret, de még csak nem is tisztel téged. Annyi tisztesség nincs benn, hogy lezárjon egy halott házasságot. Mit akarsz ezen megmenteni, az általad leírtak fényében? Ez az eszetlen ragaszkodás, ez csak taszít, az biztos. De te is magad szereted, nem őt ha azért akarod mindenáron magad mellett tartani, hogy ne legyél elvált. Értsd meg, hogy neki nem jó veled, nem boldog. Az érzelmeket nem lehet kierőszakolni. Miért nem fogadod ezt el, és ültök le megbeszélni mi legyen? Neked nem a nője után kellene szaladgálnod(írnod neki), ez nagyon megalázó számodra. Üljetek le, és döntsetek, te meg fogadd el, ha nem akar tovább veled élni. Már a kezdet sem volt normális, egy nagy szerelem nem ilyen. Miért házasodtatok össze? Nem érdekelt téged, hogy neki nem biztos, hogy az igazi vagy?
2014. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 A kérdező kommentje:
Na, megjött a válasz. Igazam volt, nem tudta, hogy nős, és azt írja, meg fogja őt is erről kérdezni, mert sokat vannak együtt, és most neki ez totál hihetetlen, hogy így becsapta a férjem. Megérti, hogy haragszom, de ő is, és neki ez most mind új infó. Szerintetek?
2014. okt. 26. 16:50
 47/115 A kérdező kommentje:
Részéről nem volt ez akkora nem szerelem, de szeretett és tisztelt, hiszen gyereket vártam. De ez nem lényeg a kapcsolatunk szempontjából, erről nem szeretek beszélni.
2014. okt. 26. 16:53
 48/115 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hamarosan elvált leszel.
2014. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
91%
Szóval van gyereketek is?
2014. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
95%
Ennyit arról, hogy csak két közösségi találkozón futottak össze. Én elhinném, amit a nő mond. A férjed valószínűleg ki fog akadni, mert derékba törted a bimbózó kapcsolatát, de legalább már tisztában vagy vele, hogy hazudott. Ha a nő is haragszik, akkor nyilván nem mindegy számára, hogy egyedülálló vagy nős emberrel töltötte együtt az időt, gondolom kezdett alakulni a dolog közöttük. Én már nem vesztegetném balhéra az időt. Csomagolnék, vagy csomagolnám a dolgait, és ha hazajön, akkor közölném vele, hogy most már azt csinál, amit akar, szabad ember, nem lesz többé szükség rá, hogy letagadjon. Undorító, hogy képes volt a szemedbe hazudni a konkrét kérdésekről, miközben jól megtervezett kettős életet élt a hátad mögött.
2014. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!