Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
 71/115 anonim ***** válasza:
100%

"A legszomorúbb az egészben az hogy azalatt az idő alatt, amíg te azon dolgoztál, hogy "megszerezd" őt, lehet, hogy megtalálhattad volna azt, aki valóban férjed lehetett volna."

igy igaz. Csak a kérdezö álom férfit akart, nem egy egyszerü férjet. Vannak sokan ilyenek akiket az álom szó elbüvöl, és ez megakadályozza azt a felfogást, hogy olyan nincs. Lahet, hogy van, csak az elöbb utób elpattan. Az akkor van amikor ráébred a valóságra.

2014. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a házasságot mégis hogy tudnád rendbe tenni.Halott ügy.
2014. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
100%
De ha a saját apja (számára a férfi példakép) nem szereti, nem akarta, és ezt még az arcába is mondja, az nyomokat hagy. Akkor is, ha mindenki más szereti.
2014. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú számára az apai szeretet nagyon fontos! Nem tudja az anyai, meg a nagyszülői pótolni. Mint ahogy téged sem pótolhatna az apja, ha fordított helyzet lenne.

A méregdrága cuccok semmilyen vigaszt nem jelentenek neki, ha közben azt érzi, hogy a saját apja nem akarja, nem szereti őt, nem büszke rá. Magad is leírod, hogy ő úgyis nemsokára kirepül, te egyedül maradsz, ha elváltok...Magyarul a gyerek viselje el az apja ridegségét, nemtörődömségét csak azért, hogy te nehogy egyedül maradj. Ez mi, ha nem önzőség?

Csak mert még az is jobb, ha nem él együtt vele, minthogy folyton éreztesse vele, nem akarta.

Majd írd meg akígyós nő válaszát. Amúgy nem zárom ki, hogy kamu az egész kérdés.

2014. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szereted a gyereked, ha az apja nem szereti. Hiába próbálod elhitetni magaddal, hogy a gyereknek így jó. NEM. Egy rideg apa kontra kevesebb márkás cucc közül senki sem választja a rideg apát. Ha megkérdezed a gyereket, hogy sok holmit szeretne, vagy hogy az apja szeresse, te elhiszed, hogy ő inkább a holmikat választja?


Nő létedre hogy lehetsz ilyen lelketlen?

2014. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi támogatást akkor is tudja a gyereketek számára biztosítani az apja, ha ti elváltok. Az viszont, hogy a hétköznapjait milyen légkörben tölti, egyáltalán nem mindegy. Hiszen naponta szembesül vele, hogy az apja csak anyagi felelősséget érez iránta, érzelmei viszont nem nagyon vannak felé. Tudod milyen érzés lehet a fiadnak, hogy sosem tudott, tud megfelelni az apjának? Lehet, hogy még nem tudja megfogalmazni, de az érzelemmentesség a szülő részéről bizony nagyon nagy károkat okoz egy gyerekben.
2014. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te akkor is egyedül maradsz, ha ezt a házasságot folytatod. A férjed nem fog szeretni sosem, mindig félrejár majd. Te valami álomvilágban élsz, de senki sem irigyel téged.
2014. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
94%

"Megszületett a gyerek, de a férjem sosem akarta őt. Nem is jó a kapcsolatuk emiatt. Ráadásul lett egy félénk, visszahúzódó, kicsit lányos kisfiunk, akire az apja sosem volt büszke. Nekem ez nagyon fáj, mert a gyerek is meghallotta egyszer, hogy nem elég, hogy nem akarta, még ilyen is lett. "


Szegény gyerek... Azért, mert te önző számító alak vagy, ő is szenved, és a férjed is. Te pedig vigyorogsz a trágyadomb tetején, amit családnak hívsz.

2014. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos ez az igazság, amit 77. leírt. Miért nem tudod elfogadni? Te erősen társfüggő vagy, és ennek sosincs jó vége. A szerelmet, szeretete nem lehet kierőszakolni, erre már rájöhettél volna. A fiatok is ennek az áldozata, és te felelős vagy ezért is. Nagyon nem értelek, hogy lehet így élni?
2014. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 A kérdező kommentje:
Én hiába beszélek a ferjemmel, de azt hiszem a fiammal fogok, és bíztatni fogom őt, hogy beszéljen az apjával. Talán ha jobban megismerik egymást, nem lesz olyan rossz a helyzet. Most, hogy mondjátok ezeket, eléggé elkeseredtem, eszembe jutott, mikor megszületett a fiunk, az apja csak másnap kérdezte meg, hogy milyen nevet adtam neki...
2014. okt. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!