Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
85%

Ha mást szeret, miért akarod magadhoz kötni?

Szerintem engedd el, hogy boldog lehessen vele.

Én a helyedben beadnám a válópert, egy percig sem küzdenék érte, hisz te nem számítasz neki.

2014. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy a kígyós feleség ugye?
2014. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 A kérdező kommentje:
Én nem akarok elválni, és eleve nagyon nehéz volt a férjemet megszereznem annak idején, de ebbe nem akartam belemenni. Először talan magam sem hittem, hogy megcsal, de már nem nagyon van kétségem. Hogyan tudom az előző kérdésemet belinkelni? Nem megy.
2014. okt. 26. 10:56
 4/115 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok.
2014. okt. 26. 10:57
 5/115 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz volt megszerezni???? Ezt hogy érted?
2014. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
96%
Akit vinni lehet, azért nem kár. Tudom én, hogy nagyon könnyű kívülről osztani az észt, engem is rendkívül megviselne, ha a társam ezt tenné velem, de ez van. Ha nincs valami egészen nyilvánvaló ok, amin változtatni tudnál (pl. ha valaki alkoholizál, amit nem tud elviselni a férje, és azért félremegy), akkor hagyd menni. Amúgy ha lenne ilyen ok, akkor is úgy tisztességes, hogy szól, megbeszélitek, és ha nem sikerül egyről a kettőre jutni, akkor szétmentek. Ez viszont ritka gerinctelen dolog, hogy se szó se beszéd keres titokban valaki mást, de közben hazajár.
2014. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
95%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

Itt az előző kérdésed.

Szerintem is fejtsd ki a részleteket,talán úgy jobban átlátjuk a helyzeted.

2014. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 anonim ***** válasza:
8%
5 Mágiával kötötte magához, érdekből.
2014. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
57%
Ha minden klappolt volna , nem lépett volna félre a férjed....
2014. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
96%
Az lehet neked a legrosszabb, hogy nem tudod megbeszelni vele, kétségek közt hagy. Elég gerinctelen. Szerintem várd meg, hogy mi lesz ebből az egészből, ha hisztizel, az most mindenképpen a másik nő malmára hajtja a vizet.
2014. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!