Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 A kérdező kommentje:
Hogy mit tud? Nagyon jól néz ki, nagyon normális, művelt, egy igazi álompasi még most is, pedig már középkorúak vagyunk ( 37-35 évesek), én azt hittem, már semmi nem állhat közénk, ugyanis 12 éve tart a házasságunk. Voltak gondok, de hol nincsenek?
2014. okt. 26. 14:06
 32/115 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom mit vársz? Olyan sok buta nő van mondom ezt nőként. Tehát foglaljuk össze te jobban szereted mint ő téged, nagy nehezen kiharcoltad az esküvőt egy ilyen labilis emberrel. Most megismert egy nőt menekül előled. És te azt kérdezed hogy mit tegyél? Igyál egy felest.
2014. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ezer jóképű, normális álompasi van.

Ez a férfi már nem álompasi, hisz simán megcsalt téged.

2014. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:
78%
A "nagyon normális" nekem nem itt kezdődik, de elfogadom, hogy még mindig szerelmes vagy. Fenntartom a véleményemet, hogy akit vinni lehet, azért nem kár. Rendkívül gerinctelen, és nem felnőtt emberhez méltó a viselkedése, akárhogy is.
2014. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mostanában ez van, de én nem akarok elvalt asszony lenni. Egyszerűen nem ezt az életet akartam magamnak, hogy majd öregségemre egy kidobott nő legyek, míg a férjem mással hetyeg. :(

Szerintem írok ma annak a lánynak. Talán észhez téríti a férjemet is, ha majd rájön, hogy nős emberrel kezdett ki.

2014. okt. 26. 14:55
 36/115 anonim ***** válasza:
84%
Te szerelmes vagy, azért nem látod, hogy a férjed nem álompasi. Az ugyanis nem ott kezdődik, hogy jól néz ki és művelt. Az álompasi megbízható, gondoskodó, tűzbe menne érted és a gyerekeiért, bízik benned, boldoggá akar tenni, tisztel, szeret, sosem alázna meg téged. Amit te leírtál, az egy sablonpasit takar. Megnyerő modor, üres lélek. Sok jóképű, művelt férfi szaladgál még valóban álompasi jellemzőkkel. Te ragaszkodsz egy álomképhez, ami sosem létezett, és sosem lesz olyan, mint szeretnéd. Nem őt kerested, csak tévedésből vagy mellette, neki pedig ez megfelelt így, ameddig meg nem unta. Próbálj meg átlátni a rózsaszín ködön. Megtette volna ezt veled az a férfi, akit szeretsz? Nem? Félreismerted. Ez az igazi személyisége. Ezt az embert nem is ismered, úgyhogy nem is szeretheted, csak az álomképet.
2014. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 anonim ***** válasza:
75%

Ha ettől megnyugszol,írj neki, kérdezd meg ,hogy tudja e, hogy a te férjed.A reagálásából tudni fogod, mi a szitu.

Ha a férjed nem nyilatkozik, a csaj megteszi majd.


Amúgy a facen mit tudtál meg a csoportban?Ott is lehet érdeklődni, vagy barátkozni vele...ha nem akarod felfedni magad.

Híába írják, hogy dobd ki, ha ragaszkodsz hozzá,és szereted.De ha a férjed akar majd elmenni, sajnos azellen semmit se tehets, de nem vesztettél vele sokat.Hidd el.Ha becsap, mást szeret, nincs mit tenni.

2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 A kérdező kommentje:
Igazából olvasgattam több kérdést itt, és rájöttem, hogy a házasságunk elején én nagyon sok hibát elkövettem, mert annyira magam mellett akartam őt tartani. Ennek máig iszom a levét sajnos, és most itt az eredmény.
2014. okt. 26. 15:03
 39/115 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a csoportot csak olvasom, hozzá még nem szóltam, mert nem értek a kígyókhoz. Hülyeséget nem akarok beírni, vagy a képeihez írni, ha csak annyit írok, hogy szép, attól beszélgetés nem indul...

Arra gondoltam, mivel a nevét tudom, hogy írok neki ott egy teljesen privát üzenetet.

A csoportban amúgy flörtölnek, a férjem nem csak ott, hanem a lány saját képei alá is kommentel, ismerősök is, stb.

2014. okt. 26. 15:06
 40/115 anonim ***** válasza:
23%

" a házasságunk elején én nagyon sok hibát elkövettem, mert annyira magam mellett akartam őt tartani."


Most is ezt akarod csinálni. Azt hiszed, hogy ha ezt a szeretői viszonyt erőszakkal lezáratod, örök életére hűségesen ül a szoknyádon?

2014. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!