Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
Mit tud ez a pasi, amiért akkor is így ragaszkodsz hozzá, amikor megcsal?
2014. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez úgy történt, hogy nekem ő mindig nagyon tetszett, de valahogy nem vett észre. És sok erőfeszítésembe telt a közelébe kerülni,ma barátja lenni, majd elérni, hogy nőként is észrevegyen. Úgy érzem mindent megtettem a házasságunk alatt, hogy ne bánja meg ezt soha. De egyszer mondta, hogy én nem hagytam úgy élni, ahigy ő szeretett volna. Egyébként én nem vettem észre, hogy baj lenne velünk.
2014. okt. 26. 11:05
 13/115 anonim ***** válasza:
19%

Az biztos hogy megtépném a ri.bancot.


Este úgy meg verném hogy össze xrná magát az utcán (nős emberrel nem kezdünk ki) 2 év felfüggesztetett meg ér.


Aztán beadnám a válópert.


És keresnék egy másik pasit.

2014. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lehet,hogy az elejétől kezdve voltak kétségei a férjednek,de úgy gondolta,hogy nem olyan rossz veled végül is.Viszont most nagy valószínűséggel talált valakit,aki igazán megdobogtatta a szívét,ráadásul ugyanannak a hobbinak hódol.Ha tényleg így van,akkor job elengedni.
2014. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, a lány semmit nem tud arról, hogy nős emberrel kezdett volna, a férjem maga vallotta be nekem, hogy erről kb. Mindenkinek elfelejtett szólni a csoportban, mert hogy nem odaillő téma.
2014. okt. 26. 11:12
 16/115 anonim ***** válasza:
91%

Elolvasva az előzményeket kevés esélyt látok a pozitív végkifejletre.

Ha még próbálkozni szeretnél az alábbiakat ajánlanám:

-Kedvesség minden mennyiségben. Házisárkány üzemmód kikapcsolása.

- Közös programok, kirándulások vagy bármi ami közös élményt ad nektek.

- Nem szidni a lányt, mert akkor csak te leszel a rossz. Ha tudomásodra jut bármely rossz tulajdonsága, elmondhatod, de nem úgy hogy elmondod milyen ilyenmegolyan, hanem elmondod a tényeket és engeded hogy ő vonja le a következtetést hogy ilyenmegolyan a lány.

- Nem kimutatni a féltékenységet. Ha a helyzet olyan kérj bocsánatot a féltékenyégért és mondd hogy tévedtél.

- Kezdj el barátkozni az új barátaival.

- Kezdj el érdeklődni az új hobbija iránt.

- Akár vásárolj egy saját kígyót magadnak, és nyald be magad a kígyósok közé.

- Barátkozz össze a lánnyal. Akkor majd együtt tudtok hozzá menni....érted ugye?

2014. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/115 anonim ***** válasza:
90%
Ülj le a férjeddel és tisztázzatok mindent. Ha tényleg viszonya van a lánnyal, előbb-utóbb úgyis lelépne.
2014. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, szerintem ez a hajó nemhogy már elment, de sosem volt a tied igazán. Lehorgonyzott egy kis jelentéktelen kikötőben, de azóta is kereste a jobbat.


Szerintem add fel.

2014. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
10%

13-as,

Este úgy meg verném hogy össze xrná magát az utcán (nős emberrel nem kezdünk ki) 2 év felfüggesztetett meg ér.

2 év azért mert megvernéd, de nös emberrel kikezdeni, az nem.

Vagy létezik a törvényben olyan vád, hogy:

Elszerette a szeretömet,-?

2014. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
71%
nem azért,de ez undorító.Hozzá igazodtál a férfihoz aki elsőre sem kedvelt igazán téged,valószínűleg tudtod nélkül felvetted azt a szerepet amiről úgy érezted a férjed ebbe már bele tudna szeretni.Mint egy élősködő ráakazkodtál és szánalmas,hogy bármit megtettél annak érdekében hogy vele lehess miközben nyilvánvaló hogy soha nem szeretett téged csak te akaszkodtál a nyakába.Most már szeretője is van és te még így sem akarod látni,hogy nem szeret és nem veled akar élni. Keress egy másik áldozatot a mostanit pedig engedd el mert ha a mostani szeretőjét ott is hagyja majd talál másikat és őszintén én a férjednek drukkolok.Bennem több tartás lenne annál minthogy azt tegyem amit te tettél.
2014. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!