Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
 81/115 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ne haragudj, de reménytelenül ostoba vagy, ha ennyi hozzászólás után is csak arra a következtetésre jutottál, hogy majd a gyerek beszéljen az apjával, és majd minden rendbejön...


Gondolod, hogy

1. ha eddig nem érdekelte a kölyke, majd most elérzékenyülve öleli magához?

2. ha a gyerek ennyi rosszat kapott az apjától, kedve lesz odamenni hozzá és beszélgetést kezdeményezni?

2014. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
81%

Írhat neked itt bárki bármit, nem fogod fel. Hát ne haragudj, de te vagy nem vagy 100-as, vagy tényleg kamu a kérdésed. Ennyire hü... nő a világon nincs!

A gyerek beszéljen az apjával arról, ami a te feladatod lenne? De mégis miről beszéljen neki? Hogy miért ennyire egoista az anyja, hogy ráerőltette magát, és értse meg, őt nem akarta az apja? Normális vagy te?

Tényleg jó lehetett már az elején ez a kapcsolat, ha annyit nem beszéltetek meg, mi legyen a gyereketek neve.

Én nem csodálkozok azon, ha le akar lépni a férjed, azon annál inkább, miért bírta ki eddig, de miért is vett egyáltalán feleségül? Te senki másra nem tudsz gondolni, csak magadra, hogy minden áron rákényszerítsd, hogy melletted maradjon. De akkor minek keresed fel a nőit? Így már nincs jogod számon kérni őt. Te beteg vagy! Akit itt sajnálni kell miattatok, az csakis szerencsétlen gyerek.

2014. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
71%
A férjedben nincsenek atyai érzések a fia iránt. Ez sajnos nem fog soha megváltozni. Nem akarta, és később sem tudta őt megszeretni/elfogadni. Szegény gyereknek ez egész életében fájni fog, és ameddig mellette vagytok, minden nap szembesül is a dologgal. Nyilván nem az ő érdeke, hogy együtt legyél a férjeddel, mert az anyagi támogatást akkor is nyújtani tudná, a kapcsolattartás pedig úgysem lehetne lazább közöttük. Az alapján, amit leírtál, szerintem a férjed örömmel válna, hiszen ő sosem akarta ezt az életet. Szabad lenne, mint a madár. Szerintem egyezz meg vele harag nélkül. Ocsmány dolog, amit tett, de ez valahol várható volt. Egy ideig mindenki magára tudja kényszeríteni azt, amit kötelességének érez, aztán rájön, hogy csak egy élete van, és öregszik. Még az is lehet, hogy szerelmes.. hiszen félremenni eddig is tudott volna, ha téged nem szerelemből vett feleségül. Ha nem engeded el, el fog hagyni. A házasságod napjai meg vannak számlálva. Egyszerűen nincs semmi, ami melletted tartaná. Ülj le vele, és tálald be a válást. Ha eddig kötelességtudó volt, valószínűleg ezután is akar gondoskodni a fiáról.
2014. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
55%
ez a nem akarok ilyen idősen egyedül maradni baromság...Ismerek olyat aki 50 felett váltott munkahelyet(teljesen más szakmára) pedig abban a korban már nehéz és olyat aki 70 év körül találta meg az igazit :D te kedves kérdező azt hiszed csak egy külsőleg tökéletesnek mondható házasságban teljesedhet ki egy nő de lásd be ez egy naaaagy hülyeség.Ja és a gyerekeddel is kicseszel szóval önző vagy(hogy tudtam hogy rákényszerítettél egy gyereket másképp hogy tudtad volna ilyen dilis létedre befogni)
2014. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom, kérdező becsülettel végigolvastam az összes kommentet, hát meg kell mondjam, reménytelenül ostoba vagy, de annyira hogy sikitani tudnék!!! Anyának meg csapnivaló!!!
2014. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
85%

Úristen...sötét liba és egy behálózott, kőszívű férfi tönkretesznek egy ártatlan gyermeket. :( Szomorú...

Mondjuk a fickó volt ritka nagy idióta, hogy felvállalta az érzelmek nélküli házasságot...hozzájárul a válási statisztikához és ahhoz, hogy még többen mondják, hogy fújj csak papír. :(

Sajnálom a kisfiút, remélem van még reménye egy jobb, teljes életre, ahol nem tárgyak, hanem érző emberek veszik körül...

2014. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért gondoljátok, hogy annyira rossz a gyereknek. Hiszen mindenki szereti, csak az apjával nincs közös témája. Én sokat beszélgetek vele mindenről. Az apja, ha hazafele jönnek a suliból, inkább elviszi és vesz neki valami új dolgot, arról tudnak beszélgetni. De érzelmi dolgokról sosem tudnak. Meg úgy általában nem keresik egymás tarsaságát.
2014. okt. 26. 20:12
 88/115 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért gondolod, kérdező, hogy jó a gyereknek az, hogy az apja nem szereti. Ezt elmagyaráznád?
2014. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 A kérdező kommentje:
Ja, közben írt a kígyós lány, hogy igazam volt, és bocsánat, nem is gondolta volna. Mivel ő független, és szimpatikus volt neki a férjem, nem volt ellenére egy komoly kapcsolat. Most ő is maga alatt van, mert bízott benne, hogy megtalálta a párját. Ezek után már csak arra leszek kíváncsi, mit szól majd a férjem, ha hazajön. Állítólag anyóséknál dolgoztak, de lehet, hogy egész nap a lánynál volt, és áll a bál.
2014. okt. 26. 20:16
 90/115 A kérdező kommentje:
Nem jó, hogy nem szereti. De van, akinek a szülei alkoholisták, vagy csak simán kicsesznek folyton a gyerekkel, hány ilyen kérdés van itt. Sokan nem jönnek ki valamelyik szülőjükkel. Nem hiszem, hogy az én fiam esete olyan egyedi lenne. És mivel amúgy minden feltétele adott, hogy sikeres ember legyen, azt gondolom, hogy semmi baja nem lesz, ha inkább hozzám húz, vagy a nagyiékhoz.
2014. okt. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!