Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagyon sajnálatos, de mire számítottál? Hidd el, nektek is jobb lesz nélküle. Ez az ember nem szeret benneteket, eddig sem szeretett. Kár volt ennyi évet rápazarolnod, és gyereket szülni tőle akarata ellenére. Előre nézz, találsz majd olyan embert, aki szeret és megbecsül, és a gyerekedet is elfogadja.
2014. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 A kérdező kommentje:
Ez gey nagyon kellemetlen helyzet, ugyanis nekem el kell költöznöm ebből a házból, ha elválunk, a házassági szerződés miatt. És ha a fiammal mi visszaköltözünk Kaposvárra, akkor a férjem szerintem soha nem fogja a gyerekét látogatni.
2014. nov. 2. 11:27
 113/115 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig sem foglalkozott vele az apja, akkor a gyerek valószínűleg nem fog jelentős különbséget érzékelni. Tömegben is lehetünk magányosak...
2014. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem mondják ki a válást, tudomásom szerint maradhatsz a lakásban, szóval van időd kicsit összeszedni magad addig. Ne haragudj, de ha a költözés miatt megszakítja a kapcsolatot a gyerekkel, jobban nem is dönthetne. Nem kényszerből kell őt "szeretni", vagyis úgy csinálni, mintha szeretné.. az ő helyét könnyű lesz pótolni a gyerek életében. Sok sikert az újrakezdéshez, és bár most biztos zaklatott vagy, így lesz a legjobb mindenkinek.
2014. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 mi a fene ***** válasza:
Tanulj a hibádból. "A szerelem mindent pótol, de a szerelmet nem pótolja semmi."Rád fog találni a szerelem, csak ne görcsölj rá. A férjed sejthetett valamit, hogy nem lesz hosszú életű a házasság, azért van szerződés. Keress jó ügyvédet, valami neked is maradjon, márcsak a fiatok miatt. Fel a fejjel ! Remélem van rendes munkahelyed !
2014. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!