Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:

"Én hiába beszélek a ferjemmel, de azt hiszem a fiammal fogok, és bíztatni fogom őt, hogy beszéljen az apjával. Talán ha jobban megismerik egymást, nem lesz olyan rossz a helyzet. "


12 éves a gyerkőc. Miért akarsz egy akkora terhet a nyakába akasztani, hogy lényegében rajta múlik a szülei házassága? Te is tudod, hogy ez nem igaz. Mégis mit mondhatna az apjának? És miért ismernék meg most jobban egymást, ha 12 évig nem sikerült?


Egyébként miért ragaszkodsz annyira ehhez a látszatházassághoz, meg látszat családosdihoz?


37 éves vagy, még ne temesd magad. Bőven van időd normális társat találni, aki szeret is téged.

Anyagilag is függsz a férjedtől, vagy miért nem akarod elengedni?

2014. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:
Nehéz elfogadni de mást nem tudsz teni ,ha más nőért dobog a szíve,enged el neked is az lenne a jóbb . Te is idővel új életbe/kapcsolatba kezdhetnél és legalább magadnak is mdgadod a lehetőséget, holyan ember mellet élj aki visszont szeret.
2014. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 A kérdező kommentje:
A férjem hazajött vasárnap este, de össze is pakolt pár cuccot, és elment. A gyereknek őszi szünete van, én szabit vettem ki emiatt, mert úgy volt, hogy ő itthon lesz a héten. Telefont nem veszi fel azóta...
2014. okt. 29. 09:16
 104/115 anonim ***** válasza:
69%
A maradék cuccát te készítsd össze neki ... tedd egy zsákba és rakd ki az ajtó elé ,cseréltess ajzózárat .
2014. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 anonim ***** válasza:
100%
*.. bocsi elírtam :D . * ajtózárat
2014. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/115 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez várható volt.Szerintem most fejezétek be ezt a színjátékot.Mert ezt nem lehet házasságnak nevezni,csak ennek.
2014. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 anonim ***** válasza:
85%
Tudom nem vigasztal, de ilyen gerinctelen embert, mint a férjed?! Arra sem képes, hogy megmondja, mi a szarért csinálja,amit csinál? Vedd fel a plehpofat, már nincs mit veszitened, ne lássa rajtad,hogy szenvedsz. Az a gyereknek sem jó. A többi ruháját, holmijat meg szedd össze te, és rakd ki. Hülye bunkó!
2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/115 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gerinctelen féregtől mentsen az ég. Sem magyarázat, sem bocsánatkérés, sem legalább tájékoztatás, hogy akkor ő most elhagy. Ennyit érsz neki te meg a gyerek. Most vagy az új nőnél van, vagy máshol, és azt várja, hogy rohanj utána. Remélem ilyesmi eszedbe sem jut. Látod, ha nem hallgatsz a megérzésedre, teljesen hülyére vesz téged egész életedre. Kitartást neked, hogy túllépj ezen az "emberen".
2014. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 anonim ***** válasza:
31%

A fickó ugyan gerinctelen, hogy nem dobta ki egyenesen, szemtől szembe a feleségét, de mint olvashattátok, a nő fogta meg egy akarata ellenére szült gyerekkel.

Legyen intő példa mindenki számára, aki azon gondolkozik, hogy kihagy egy tablettát, mert a "becsúszott" gyerek biztos mellette tartja a párját.

2014. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 A kérdező kommentje:
Sajnos azt mondja, el akar válni. Mikor tudja, hog nem vagyok itthon, mindig elvisz valamit. Azt se tudom, hol lakik. A szüleivel is beszéltem és ők azt mondták, oda nem költözött. Vagy kivett egy lakást vagy a lánnyal kibékült.
2014. nov. 2. 10:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!