Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
Ez az ember nem szeret sem téged, sem a gyereketeket. Nem értem, ez melyikőtöknek lenne jó?! De lehet, hogy te is csak az anyagi jólétet szereted, amit biztosít, ezért ragaszkodsz hozzá görcsösen. Neked tényleg nincs annyi eszed, hogy a szülői szeretetet nem pótolhatja semmi? Az anyagi jólét persze, hogy jó, de nem elég! Egyébként neked jó érzés, hogy nem csak most nem szeret, sosem szeretett? Komolyan mondom, ilyen egy buta nőt....
2014. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:
66%

Könnyebb győzködni magad, mint belátni, hogy hiba volt ez az egész, rászállni valakire, aki nem akart, annak gyereket szülni stb. de jól van, győzködd csak magad.

A férjed már tud a magánakciódról, hogy szétbombáztad a kapcsolatát is, csakhogy le ne kelljen akaszkodnod róla? Mit szólt?

2014. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 anonim ***** válasza:
Ne alázd már meg magad azzal, hogy olyanért akarsz küzdeni aki nem szeret. Hagyd, had menjen. Majd találsz mást akivel boldog leszel.
2014. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
100%
Végül is a végeredmény ugyanaz lesz.Amit a kérdező el akart kerülni.Mert nem hinném,hogy a férj ha már egyszer kiderült a dolog,továbbra is a kérdezővel maradna.Lehet,hogy most ezzel a 26 éves lánnyal meghiúsult a kapcsolata,de nem tartja vissza semmi egy újabtól.
2014. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, az a te bajod, ha nyomorúságban élsz a házasságodban, de a gyermeked lelki sérüléséért te vagy a felelős, amiért ezt hagyod.


Teljes szívből sajnálom a gyereket.

2014. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
100%
csak az alkoholista apánál nem mindig a szülő dönti el hogy akkor ilyen életet szán a gyereknek,hanem közben alakul így.Vagyis te tudtad hogy nem akarja a gyereket mégis megszülted ergó ezt a helyzetet nem az élet hanem te kreáltad ez a különbség.
2014. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes a pasi is, a csaj is, nem hiúsul meg, csak lesz egy kis vihar, ami meggyorsítja a válást, mert akkor lépni fog a pasi. Ami azért is lenne jó, mert véget vetne ennek az áldatlan helyzetnek. Ha meg nem szerelmes, csak kalandozik, akkor majd az lesz. Így nem lehet egy életet leélni, egy olyannal, akit az ember nem szeret, sosem szeretett.
2014. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
100%
Na, történt valami? Hazaért a férjed? Te kérted számon, vagy a csaj mondta el neki?
2014. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
65%
Helyzet? Vagy azt már sose tudjuk meg? :)
2014. okt. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 Mumusan ***** válasza:
Nem vagy öreg egy új kapcsolathoz!!!!!! Ne félj, tedd amit kell. Válj el, találj egy férfit aki szeret téged, és elfogadja a fiadat olyannak amilyen. Vajon meddig akarsz még várni a boldogságra? Szüleim is elváltak Ennyi idős korukban. Voltak kapcsolataik, próbálkozások, de mindketten megtalálták a párjukat!! Akik minket, gyerekeiket is szetetnek, sajátjuknak tekintenek. Pedig már én sem vagyok gyerek, sőt anyuka vagyok. A fiamat mindegyikük az unokájának tekinti. Egyszóval nem gáz a gyereknek ha elváltok. A nyugalom ami ezután jön mindenkinek a javára fog válni.
2014. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!