Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdésem, amit nem enged kiemelni, válaszokat már nem kapok rá emiatt. A férjemnek nagy valószínűséggel viszonya van egy 26 éves lánnyal, de nem tudok vele erről beszélni, mert akkor fogja magát, és elmegy itthonról. Hamis facebook profillal nyomoztam utánuk, és azt gondolom, nekem van igazam, viszonyuk van. Akinek volt már hasonló eset a házasságban, kérem segítsen, ez engem felőröl teljesen.
2014. okt. 26. 10:42
 61/115 anonim ***** válasza:
Kár a szóért.. Mindenre van magyarázata& nem látja be, hogy ez már nem fog menni.
2014. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:
94%

Akkor foglaljuk össze, mi mindenben is vagy hibás:

-Beleszerettél egy pasiba, akit te nem érdekeltél. Ahelyett, hogy ezt tudomásul vettél rá, addig akaszkodtál rá, míg nem sikerült magad teherbeejetetni és a nyakába varrni.

-Ezután éveken át tűrted, hogy alázzon nemcsak téged, hanem a gyereket is, akivel megfogtad. Ahelyett, hogy azt gondoltad volna végig, a gyereknek kell-e ez, kitetted az apja odamondogatásiank, érzéketlenségének.

Amiben a férjed hibás:

-Hogy képes volt veled lefeküdni, amikor nem érzett irántad szerelmet.

-Hogy képes így viselkedni a gyerekével, akit ugyan nem akart, de akkoris...a te hülyeségedet nem őrajta kéne levernie.

.Hogy érzelmek nélkül veled van, és csal, ahelyett, hogy ő kezdeményezne válást, ha már egyszer te annyira tapadsz rá, hogy még a legdurvább megaláztatásért sem vagy képes elhagyni.


Szerintem ideje lenne elkezdeni jóvátenni a hibákat, és elválni. Hacsak a férjed fel nem dühödik a magánakciódon annyira, hogy megtegye. Ő is beláthatná, hogy csak így szabadul tőled, mert te aztán semmi esetre sem válsz.

Ezután kezdd el magad újraépíteni, és keresd meg az igazi álompasit. Tudod, azt, aki szeret és nem csal meg...

2014. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek...
2014. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:

A legszomorúbb az egészben az hogy azalatt az idő alatt, amíg te azon dolgoztál, hogy "megszerezd" őt, lehet, hogy megtalálhattad volna azt, aki valóban férjed lehetett volna.

Csak éppen másra rá sem néztél, mert hajszoltad ezt az embert, aki nem akart téged.

Én azon a ponton adtam volna be a válópert, amikor a képembe vágja, hogy nem akarta a gyerekünket, őláne, hogy úgy, hogy az is meghallja.

De én eleve védekeznék, amíg nem jutunk odáig, hogy ő is akarja a gyereket.

Sajnos egy ráerőszakolt, nem akart gyerek esetén nincs mit csodálkozni, hogy nem elég jó neki, bármilyen helyes kissrác legyen is szegény. Gyereket vállalni is akkor érdemes, ha mindkét fél akarja, ahogy házasodni is.

2014. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
100%

"Megszületett a gyerek, de a férjem sosem akarta őt. "


Így legyen ötösöm a lottón.

2014. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt a poklot én bizony nem irigylem tőled. De a gyereket nagyon sajnálom.

Hogy tudod ennek kitenni? Csak azért, mert te ANNYIRA ragaszkodsz ehhez a pasihoz, aki nem szeret sem téged, sem a közös gyereketeket, és még meg is csal.


Mondd, hol az eszed és a szíved?

2014. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 A kérdező kommentje:
Nézzétek, a gyereknek mindene megvan. A férjem is bármit megvesz neki, ő mondjuk valószínű így kompenzál, de olyan cuccai vannak, hogy az osztálytársai irigyek ra. Egyáltalán nem él rossz körülmények között, csak hát az apjával nincs sok közös dolguk. Ez nekem ugyan fáj, de valljuk be, hányan vannak még így? Sokan.
2014. okt. 26. 18:48
 68/115 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor azert nem vallsz el, mert akkor rosszul elnetek, vagy inkabb sehogy. Ertem mar. Hianyozna a sok extra, amiben elsz. :)
2014. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 anonim ***** válasza:
100%
A probléma csak az, hogy egy gyerekben nem a márkás cuccok hiánya tesz kárt, hanem a figyelem és a szeretet hiánya. Nyilván a tisztességes taníttatás, ami anyagi kérdés, nagyon fontos a jövője szempontjából. Viszont még mindig jobb egy szegény, de szeretettel teli, egészséges családban felnőni, és munka mellett megküzdeni a tanulási lehetőségért, mint szeretet nélkül felnőni, és lelki sérültté válni.
2014. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 A kérdező kommentje:
Szeretet nélkül? Én nagyon szeretem a fiam, a nagyszülei és a barátai is nagyon szeretik. Sőt, a tanárai is. Ő hamarosan kirepül itthonról, most 12 éves lesz, pár év, és amúgy sem a szülei számítanak már neki, hanem a haverok, barátok, egyetemre megy, stb. Én meg maradok egyedül, ha addig nem sikerül rendbetenni a házassagomat.
2014. okt. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!